Картичка от другия край на света! - тема 3

  • 19 478
  • 732
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Моята втора картичка до Русия е пристигнала  - 19 дни  Simple Smile
Вече 9 изпратени имам.

# 586
  • Мнения: 3 219
Получих втората си картичка, от директна размяна е, от един немец, изпратена е на първи октомври и ето днес е  тук, вече в нас не ме вземат на подбив  Joy Joy Joy

# 587
  • Мнения: 45
Моята втора картичка до Русия е пристигнала  - 19 дни  Simple Smile
Вече 9 изпратени имам.

С приоритетна марка ли я прати?
Вече за Русия ще пращам само с приоритет. От там насам пристигат нормално, но натам е някакъв ужас.

# 588
  • Мнения: 7 009
С приоритет е  същото, моите стигат за 20-23 дни  Rolling Eyes

# 589
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
За 25 дни пристигна моята до Русия с нормална, а току що на мейла са ме уведомили, че някаква друга рускиня, не руснака, на който я пратих, я е добавила в любими. Не знаех, че може чужди картички да се добавят.

# 590
  • Мнения: 10 874
За 25 дни пристигна моята до Русия с нормална, а току що на мейла са ме уведомили, че някаква друга рускиня, не руснака, на който я пратих, я е добавила в любими. Не знаех, че може чужди картички да се добавят.
Аз случайно го открих това с любимите (нещо натиснах и ми изписа, че въпросната картичка вече ми е в любими). После разбрах как става и вече съм си добавила сума картички Crazy (включително и двете, които ти си получила Heart Eyes) Даже чешката я добавих днес (или вчера беше Embarassed ) и сигурно и за нея имаш имейл. Laughing

# 591
  • Мнения: 150
Момичета, аз възпроизведох набързо нещо за кодовете, ама не ми се занимава да го доизпипвам сега. Въпросът ми е, може ли тези картинки да ги дам да ми направят печат от тях? Искам да имам някакво печатче за кодовете, че не ми се режат и лепят по картичките.
Ето ги:

Скрит текст:
 

# 592
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Видях профила на един българин, който вече повече от 5 години изпраща картички. Отделно може да си поръчате картички от него. Ето профилът му в Postcrossing
http://www.postcrossing.com/user/fca777

П.П. Извинете ако вече сте го коментирали!  bouquet

# 593
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Моята първа картичка до Русия пристигна за 14 дни с обикновена поща.

Аз не устисках, регистрирах и детето  Mr. Green - http://www.postcrossing.com/user/SimonMartin. Сабинка(другата  Grinning ), засега се въздръжах и изтеглих само два от адресите му. Паднаха ми се германец и рускиня, за щастие не особено претенциозни.

# 594
  • Мнения: X
Моята втора картичка до Русия е пристигнала  - 19 дни  Simple Smile
Вече 9 изпратени имам.

С приоритетна марка ли я прати?
Вече за Русия ще пращам само с приоритет. От там насам пристигат нормално, но натам е някакъв ужас.
Да, с приоритетна беше.

# 595
  • Мнения: 796
Получих картичка от Малта, благодаря Валя Hug, много ми харесва!
Скрит текст:

# 596
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
За 25 дни пристигна моята до Русия с нормална, а току що на мейла са ме уведомили, че някаква друга рускиня, не руснака, на който я пратих, я е добавила в любими. Не знаех, че може чужди картички да се добавят.
Аз случайно го открих това с любимите (нещо натиснах и ми изписа, че въпросната картичка вече ми е в любими). После разбрах как става и вече съм си добавила сума картички Crazy (включително и двете, които ти си получила Heart Eyes) Даже чешката я добавих днес (или вчера беше Embarassed ) и сигурно и за нея имаш имейл. Laughing

Не, нямам имейл. Най-вероятно чехкинята има. Grinning Пращат на този, който е изпратил картичката.

# 597
  • Мнения: 4 370
Може да се харесват всякакви картички. Аз съм харесала около 160, може в последствие да си премахнеш харесването. Когато имам време влизам в картичките от дадена страна и ги разглеждам.
За сега руските и гръцките най ми допадат. От норвежките и австралийските нищо не харесах.
loka, много ти е хубава картичката от Малта  Peace

Момичета, аз възпроизведох набързо нещо за кодовете, ама не ми се занимава да го доизпипвам сега. Въпросът ми е, може ли тези картинки да ги дам да ми направят печат от тях? Искам да имам някакво печатче за кодовете, че не ми се режат и лепят по картичките.
Ето ги:

Скрит текст:
 

Можеш да си поръчаш печатче, но няма да ти излиза цветно. Аз имам много печати, които използвам при направата на ръчните ми картички и с тях украсявам гърба на изпращаната от мен картичка. Не знам дали се харесва на съфорумките, на които вече съм пратила. Нямам още отзиви за худ. изпълнение  Mr. Green

# 598
  • Мнения: 2 707
loca радвам се, че ти харесва  Hug

Чудно ми е, защо картичките за и от България се процеждат така, една по една... Thinking

Има достатъчно пътуващи от България за мен и от мен за България, а аз получавам по една на седмица и по един човек на седмица ми казва, че е получил. Не мога да разбера логиката на пощите.

# 599
  • Мнения: 10 874
Не, нямам имейл. Най-вероятно чехкинята има. Grinning Пращат на този, който е изпратил картичката.
Ау, да, моя грешка. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт