Картичка от другия край на света! - тема 3

  • 19 479
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Ехеейй, Врабецът чупи рекорди  Joy
Пощаджийката сигурно е станала на разногледа  Crazy

# 616
  • София
  • Мнения: 673
та като споменахте диети, моля, да не ми изпращате вкусотии, че и аз топя мазнинки и съм доста озверяла:)

# 617
  • Мнения: 0
Вребец, браво, със страхотни картички са те изненадали! А тази от Ловеч е просто разкошна! Направо не можах да позная, че е от там.

# 618
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
Племенницата ми получи картичка от Холандия обаче холандката е забавила да напише ID и сега
детето не може да регистрира картичката .
Как можем да открием холандката след като знаем само името?

Моля за помощ  bouquetНякой ако има идея ......

# 619
  • Мнения: 796
Племенницата ми получи картичка от Холандия обаче холандката е забавила да напише ID и сега
детето не може да регистрира картичката .
Как можем да открием холандката след като знаем само името?

Моля за помощ  bouquetНякой ако има идея ......

На мен от сайта ми пратиха мейл, да се свържа с получателя. Може би тази форма  трябва да се попълни - http://www.postcrossing.com/receive/unknown

Тина, радвам се, че ти е харесала Simple Smile

Врабец, ехааа...9 картички наведнъж:party:, много са хубави Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 19:03 от loca

# 620
  • Мнения: 7 009
Вени, може да напишете в профила на племенницата - получена картичка от Холандия на еди коя си дата, от еди кое си име, без ИД, моля напиши ми ай ди то на ЛС. Виждала съм го по профилите на хората. Аз моите картички като не пристигат, преглеждам профилите на получателите Simple Smile

# 621
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Най-накрая и аз изтеглих една по-претенциозна мацка - украинка. Като тръгнах да чета предпочитанията ѝ сгънах, викам отде ще търся, но за щастие стигнах до национално облекло, а такова ми се намира. Има си и всички други изисквания момичето - без плик, без рекламни, стари и ръчно направени, с хубава марка, да напиша датата и да напиша за своята мечта  Crazy .

# 622
  • Мнения: 7 009
Получих бурно море от Врабеца  Hug Ще ви покажа утре, че сега светлината е кофти за снимка  Hug
Врабец, аз ще ти изпратя утре, че бебето беше болнаво тия дни, а преди това не си бяхме в София и не ми беше удобно в Пловдив  Crazy

# 623
  • София
  • Мнения: 8 743
Има ли някъде написано какви и колко марки се лепят? Мога ли да си купя листчета с марки и вкъщи сама да си ги лепя и пускам в пощенска кутия, а не да ходя до пощата?

# 624
  • Мнения: 45
Има ли някъде написано какви и колко марки се лепят? Мога ли да си купя листчета с марки и вкъщи сама да си ги лепя и пускам в пощенска кутия, а не да ходя до пощата?

Разбира се. Имам накупени марки за повече от 200лв.  ooooh!

Това са цените на пратките:

http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=371#01

# 625
  • София
  • Мнения: 8 743
Мерси.Значи в понеделник ще си купя  Grinning

# 626
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 350
Еовин ,Loca  bouquet  bouquet
Благодаря

# 627
  • Мнения: 24
ВрабчоHug

Аз бях решила, че няма да отварям сайта, докато не получа картичка, защото бях се побъркала през един час да проверявам няма ли нещо мое регистрирано. След два и половина мъчителни дни ( Mr. Green), днес получих картичка от Испания!  Heart Eyes
Отварям сайта с трепет иииии... нищо  Laughing Всичко още си пътува, така че продължавам да чакам да регистрират нещо, и стискам ръце да не тегля.

Ето я и красотата от Испания:

# 628
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Хоп и аз тука да се хваля  bowuu
картичка от Врабеца,благодаря ти много, ама как си ме уцелила с тези котета,любими са ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
също от красива и зелена Ирландия- Лем,страхотна е и твоята,много ми хареса   bouquet
леле ама и колко хубави неща сте ми написали, а аз на тези които изпратих досега незнаех дали е удобно да пиша излеяния или не, и пуснах само поздрави  Blush
за следващия път ще се поправя  newsm51

# 629
  • Мнения: 1 408
Врабец, специално са ти ги събирали в пощата май, за да се зарадваш повече! Много красиви картички!

Аз имам една картичка от Германия и една от merry poppins  Grinning  

Скрит текст:

Скрит текст:

Според мен не ми се полагаше скоро да получа от Посткросинг, но пък като имат желание, нека пращат!  Wink

Имам и две пристигнали картички през последните дни- до Финландия и до Украйна.  Изтеглих Русия и Холандия. Искам по-екзотична дестинация, но пък до Холандия ми стигат много бързо картичките.  Simple Smile


И аз искам картичка от Ловеч!  Blush

Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 20:58 от Фенси

Общи условия

Активация на акаунт