Картичка от другия край на света! - тема 3

  • 19 446
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз искам да ми се падне някой от Италия или Франция .

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кати   bouquet  bouquet  bouquet


Благодаря,ще искам и с теб размяна задължително,но другата седмица,гледам първо да разменя с всички аватарки  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пламиии, получих я, пиле  Hug
Пак си успяла да ме прекръстиш, но не е било фатално  Laughing
Благодаря ти много, чудесна картичка си ми изпратила в любимите ми цветове   bouquet

Йеееееееееее,видях аз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Как съм те прекръстила,твоето име ли  Blush

# 17
  • Мнения: 14 453
Мериии!

# 18
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Кати   bouquet  bouquet  bouquet


Благодаря,ще искам и с теб размяна задължително,но другата седмица,гледам първо да разменя с всички аватарки  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И мен да не ме забравиш, Гад Чевръста, когато решиш да подновиш картичкопращането. Адреса съм ти го дала на ЛС. Crazy

# 19
  • Мнения: 6 031
КАТИ, страхотно оформление.

Ние имаме вече 3 регистрирани, 2 получени и 5 пътуващи картички.
До Русия сравнително бързо - за две седмици, но до САЩ и Украйна още си пътуват...

# 20
  • Мнения: 150
КАТИ, чудесна тема  Hug

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994
Запис и от мен! Благодаря на КАТИ за чудесно оформената тема!

# 22
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Имам още една регистрирана картичка до Тайван - пътувала е 12 дена.  Laughing


http://www.postcrossing.com/postcards/CA-373490


От къде намери такава красива картичка??????


В една вестникарска будка до нас - в Les Halls d'Anjou. Ако искаш ще мина оттам и ще ти донеса в понеделник.

# 23
  • София
  • Мнения: 673
Хайде и аз да се запиша в новата тема, но все още нямам с какво да се похваля....

Кати, благодаря за чудесната тема  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 408
КАТИ,   bouquet  за чудесното оформление и подробната информация!

Тарилилей, страхотна картичка!

Леле, оставих ви на 47-ма страница и отидох на пазар, кога стигнахте до нова тема!  Joy

# 25
  • Мнения: 187
Ихаааа, от снощи до сега съм изпуснала от 42ра страница на предната тема, та чак до тук! Simple Smile
К А Т И  Благодаря за страхотната нова тема, инфото в началото е супер! Simple Smile
А аз да се похваля, че след два дни суша в пощенската ми кутия, днес имам цели 12!!!  newsm08 newsm08 newsm08
- Първата ми от съфорумка - благодаря, kri!!! От любимата Варна!! Simple Smile Heart Eyes
- две от свекървата и сестра й - бяха на море в Турция и двете са ми пратили по една!  Heart Eyes
- две от директен обмен - от един руски евреин, отдавна живеещ в Калифорния - от командировката му в Колорадо ми прати една от щата, както и от един японец - една от картичките ми в "любими"
- и цели 7 от системата!! Така че и аз днес официално имам с 2 повече получени, отколкото са ми изпратени. Да живеят бъговете в системата!!! И всичките 7 души са се постарали точно по моите теми. Та получих от Словения, Украйна, Латвия и по две от Холандия и Германия Simple Smile Mr. Green

# 26
  • Мнения: 30
Ей, човек 2 дни не влиза и вече сте изписали темата и сте почнали нова Crazy
КАТИ, страхотно си се справила с оформлението Hug

# 27
  • Мнения: 24
Врабчоооооо, благодаря ти за прекрасната ти картичка, днес пристигна! И благодаря за милите думи!  Hug Hug Hug

КАТИ, прекрасно оформление, браво   bouquet

# 28
  • Мнения: 7 000
На мен Франция ми се е падала 2-3 пъти, Италия май не е  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 696
Врабчоооооо, благодаря ти за прекрасната ти картичка, днес пристигна! И благодаря за милите думи!  Hug Hug Hug

КАТИ, прекрасно оформление, браво   bouquet

Супер! Радвам се, че е стигнала и ти харесва!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт