Лицензирани курсове "маникюр и педикюр".Къде, как, колко?

  • 25 725
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174


Здравей, аз изкарах няколко курса в стар нейлз, има отстъпка в цената като запишеш повече от един курс- за маникюр, педикюр и гел общо ми излезе 580 (маникюр и педикюр 350лв, гел-230. Надявам се да съм била полезна Simple Smile
[/quote]
Здравейте и от мен момичета. Преди време и аз говорих със Стар Нейлс и ми казаха, че трябва да си осигуря модели. Това така ли е, защото на нем ми е невъзможно, не съм от София.

# 16
  • София
  • Мнения: 16 038
Да, всеки си осигурява модели. Аз ходих така за дъщерята и нейна приятелка. Двете ми направиха по 1 ръка. Станаха почти еднакви.  Party
Но пък в момента на курса бях в отпуска, така го планирамхе.
Сложно е, за съжаление.

# 17
  • Мнения: 174
Ето този прост факт прави този курс невъзможен за мен, защото най-малкото трябва да плащам пътя на още някого, когото и без това трудно ще намеря. Жалко.

# 18
  • Мнения: 33
Здравейте,

 а колко модела искат да си осигури всеки?

# 19
  • Мнения: 13
Ето този прост факт прави този курс невъзможен за мен, защото най-малкото трябва да плащам пътя на още някого, когото и без това трудно ще намеря. Жалко.

Да и мен това ме притеснява, а също че май  курса не се провежда събота и неделя. Виждам, че и ти си от Перник тук в града не се ли провеждат курсове имаш ли инфо?

# 20
  • Мнения: 174
До колкото разбрах, няма в Перник такива курсове, които издават документ. Иначе обучават в някои салони, но не лицензирано. Ако ти разбереш друго, пиши моля те.

# 21
  • Мнения: 13
Да, курса не се провежда събота и неделя, само от понеделник до петък. Ако си спомням добре, трябва да се осигурят 3-4 модела за всеки курс.

# 22
  • Мнения: 33
А ако не успееш да намериш модели, не можеш да се запишеш ли? Всички около мен работят, няма как да намеря  един, да не говорим за 3-4 Sad

# 23
  • Мнения: 13
А ако не успееш да намериш модели, не можеш да се запишеш ли? Всички около мен работят, няма как да намеря  един, да не говорим за 3-4 Sad

Не се притеснявай, ако не успееш да намериш, те ще ти намерят със сигурност. Аз по същия начин и мн други момичета на успяхме да намерим за всеки ден и те ни намираха- я някой, който работи там, някой техен приятел, познат.  Wink

# 24
  • Мнения: 33
А ако не успееш да намериш модели, не можеш да се запишеш ли? Всички около мен работят, няма как да намеря  един, да не говорим за 3-4 Sad

Не се притеснявай, ако не успееш да намериш, те ще ти намерят със сигурност. Аз по същия начин и мн други момичета на успяхме да намерим за всеки ден и те ни намираха- я някой, който работи там, някой техен приятел, познат.  Wink

Благодаря   bouquet

# 25
  • Мнения: 33
Вчера звънях и тотално ме отрязаха, че не мога да се явя на курса, ако не си осигуря модели  #Cussing out
Курса наистина става невъзможен и за мен  #2gunfire

Има курс в София започващ на 05.01.2015г. и се надявам дотогава да намеря модели  Thinking

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте момочета.Търся маникюриска за гр.Бургас с опит.Ще се радвам ако може да ми садействате Hug

# 27
  • Мнения: 413
Аз ходя на маникюр в салони Венера и знам, че там предлагат такива курсове и после осигуряват работа в техните салони на най-добрите. Peace

# 28
  • Мнения: 60
Здравейте,момичета  Hug
Във Венера каква им е цената на курсовете? И дали в всички салони провеждат?

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте! Някоя от вас карала ли е курс за маникюристка във Варна, къде и на каква цена?

Общи условия

Активация на акаунт