"Прилив и отлив" -Животът е непрекъснато губене на детството- AFK FOREVER- 193.9

  • 43 677
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 820
Неси,ще стигне ли този хавтобус за всички  Mr. Green Ама ще е яко путуваме с него към Станбула и през целия път викаме Ча и си пеем песнички за него и другите на пътя ни са кефят и ни бибиткат и махат и викат успех а у  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 313
Не знам какво да ти кажа...едва ли, ще са споделени някога чувствата Ви, но гледай заради него да не пропуснеш някой истински в реала. Rolling Eyes

Така е. Peace

Ако остана стара мома Чаатай ще е виновен. Laughing

Наде, не се майтапя! Peace Наистина го харесвам много и не го крия.
абе и при мен пърха нещо,ма до ся не знех,че било пеперуда  Whistling

Ти си добре, ако е само една. В начален стадий си. Laughing

Охооо, Неси ето това е автобус.  Направо се качвам никакъв багаж не ми трябва. Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 786
Щом Киарчето се нави да дойде, значи сме готови... Whistling

Скрит текст:

Такъв автобус съм виждала на живо в София, щях да се препъна на пешеходната пътека.  Joy

Айде заминавайте всички за сета и искам после снимки да гледам.  Laughing

Вани, без теб не става!  Naughty Ела поне Стамбула да разгледаш.... след като Чаги никак не те интересува.  Whistling

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Горкият Чаатай. Вие съвсем за мезе го взехте. Laughing
Не ви ли е срам, къзлар? Thinking


За преводите - аз не мисля да превеждам отново, та пак ако ги изтрият и всичко да отиде на...
На мен ми беше лесно направо под всяка реплика, не съм си запазвала иначе отделно в Word превода. Peace
Ако има кой да се навие да вгражда и качва в торенти, съм ок. Peace

Неси,ще стигне ли този хавтобус за всички  Mr. Green Ама ще е яко путуваме с него към Станбула и през целия път викаме Ча и си пеем песнички за него и другите на пътя ни са кефят и ни бибиткат и махат и викат успех а у  Mr. Green

 Joy
Маниачки! Mr. Green

# 79
  • Мнения: 9
Айде заминавайте всички за сета и искам после снимки да гледам.  Laughing
Ако на връщане се отбием до колежа Сайер, ще дойдеш, нали?! Laughing

# 80
  • Мнения: 1 313
Вани, няма да се цепиш от колектива! Mr. Green Така и така всички ще ни опандизят ( няма да разполагаме с адвокат като Селим) ами ела поне ти да ни идваш на свиждане. hahaha Приятели в нужда не се оставят. Laughing

# 81
  • Мнения: 6 105
Айде заминавайте всички за сета и искам после снимки да гледам.  Laughing
Ако на връщане се отбием до колежа Сайер, ще дойдеш, нали?! Laughing

Неси не те разбрах какво има там?  newsm78

# 82
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
ooooh!
Не се залъгвайте,нарочно искат да ви вкарат в автобуса ,че да няма накъде да бягате,така ще се отърват една по-една от повечето ви,ще ви изхвърлят на места,където ще е трудно да се придвижите напред,и на връщане доволни ще ви вземат Joy Joy Joy

# 83
  • Мнения: 9
Щом Киарчето се нави да дойде, значи сме готови... Whistling

Скрит текст:

Такъв автобус съм виждала на живо в София, щях да се препъна на пешеходната пътека.  Joy
хахаха Joy

Неси,ще стигне ли този хавтобус за всички  Mr. Green Ама ще е яко путуваме с него към Станбула и през целия път викаме Ча и си пеем песнички за него и другите на пътя ни са кефят и ни бибиткат и махат и викат успех а у  Mr. Green
Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 9
Айде заминавайте всички за сета и искам после снимки да гледам.  Laughing
Ако на връщане се отбием до колежа Сайер, ще дойдеш, нали?! Laughing

Неси не те разбрах какво има там?  newsm78
Керем ще бъде там Whistling

# 85
  • София
  • Мнения: 30 272
Не знам какво да ти кажа...едва ли, ще са споделени някога чувствата Ви, но гледай заради него да не пропуснеш някой истински в реала. Rolling Eyes

Така е. Peace

Ако остана стара мома Чаатай ще е виновен. Laughing

.....

Ти се майтапиш, но аз познавам такова момиче, влюбено в един от Take That. Сериозно си е влюбена в него  Peace

А, пък Ча, като чуе, че сме от България, трябва да ни приеме като официална делегация  Peace

# 86
  • Мнения: 6 105
Айде заминавайте всички за сета и искам после снимки да гледам.  Laughing
Ако на връщане се отбием до колежа Сайер, ще дойдеш, нали?! Laughing

Неси не те разбрах какво има там?  newsm78
Керем ще бъде там Whistling

Ааа така кажи бе,идвам веднагически  Joy

# 87
  • Мнения: 6 105
Обаче да ви кажа истината в момента Неси е на една крачка пред всички вас,тъй като тя знае езика  Whistling  Laughing

Бързо почвайте да учите.  Naughty  Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 30 272
Кой е този Керем  newsm78

romanti4ka, ние няма да си говорим изобщо  Whistling

В този ред на мисли, гледах репортаж на Къванч с приятелката му. Гледай как добре си се разбират на англ. език  Peace

# 89
  • Мнения: 11 820
Не ни тряа да знаем езика  Whistling ше си говорим по друг начин ... със цалуфки с Ча нали Зори  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт