Re: ~*~ Lale Devri-Сезони на любовта Тема 3 ~*~

  • 97 906
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 883
На Чънар са му изгоряли всички кондензатори у кратуната - язък ,чок язък....
Къде се изгубиха всички обещания,,които даде на Топрак newsm78
Считам , че те двамата изобщо не се опознаха,бяха затънали в ежедневната проза - готвене,посрещане, детето, майката , "новият" баща,всички сцени и поразии,които направи Йешим около нейната бременност,нещастието в семейството на Топрак,та те бяха насаме всичко на всичко 3-4 дни....Тя не разбра колко чувствителен и подозрителен е Чънар ,когато контактува с други мъже - та той едва не преби адвоката Окан , а сега пък бивш съпруг,от когото дори е имала дете,което не са го донесли щъркелите,нали...
Но пък и Чани изобщо не разбра колко верен,скромен и добър човек е Топрак. Да беше помислил само колко време  мина , докато тя не се влюби в него и го пусна в леглото си.Деляха месеци наред една стая като обикновени приятели - Торак ,за разлика от жените в предишния живот на Чани има съвсем различно възпитание и морал...
Но пък интригата , която спретнаха Йешим и Съткъ изглеждаше толкова достоверна, подсилена от мънкането на Топрак...Както и да е....
Йешим стоножката усеща,че няма да й излезе пасианса,който така старателно си редеше - Икбал добре й го каза тази вечер,но  Зюмруд султан ще пристигне с гръм и трясък и с комбинативния си и порочен ум  ще вкара Йешим където трябва.........

# 271
  • Мнения: 315
дааааа Чанар е голям глупак!
И продължава да мъкне със себе си Йешимката, та тя нищо да не изпусне!
Как иска Топрак да говори с него , като е замъкнал там и онзи"вампт",дето очите и шарят и святкат!
И възможно ли е да не се усети , как Йешимката го навива срущу Топрак ..... уж това , ......ама онова,лъгала го много , скарала се със Сътка и затова го намушкала и какви ли още глупости не измисли , а Чани : дааааа.....да.......Йешим ти не си виновна.......в теб не се съмнявам......и т.н.

# 272
  • Мнения: 315
Появи се вече "аблата" дето влиза в ролята на закрилница на Топрак , скоро ще се появи и Ахмед и картинката ще е пълна отново!!!

# 273
  • Мнения: 315
Лека нощ момичета! smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Ох, момичета, за няколко дни изгледах толкова серии на руски, че вече мисля и даже бълнувам на руски Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Много интересни са ми сериите, които предстоят, и колкото повече гледам, толкова повече се обърквам кой е виновен за цялата ситуация. Като цяло - да, Чънар сгреши, НО! Голямото НО е, че той сгреши съвсем първосигнално и съвсем в началото на разкритията. Аз лично мисля, че всеки човек и особено мъж, на негово място би отреагирал така. Когато обичаш и си ревнив, импулса е страшно силен. Чънар обаче го преодоля и неистово се бори за Топрак. Да, той сгреши, но го разбра и се опитва да оправи нещата. А тя... тя просто се предаде. В моите очи тя предаде и него. И макар че много я харесвам, особено в идните серии, не мога да оправдая и това е то. Абе какво толкова се е случило, всеки човек греши, да не би тя да е безгрешна?! Е нали точно тя го лъжеше толкова дълго! Да беше осмислила, че първопричината е тя, и да му прости неговата единствена грешка. Ама не, фръцна се, нацупи се и инат до дупка.
Чънар действително сглупи с това, че позволява Йешим да се мъкне с него. Но това не е толкова голям грях, просто мъжете рядко могат да усетят коварството на някоя жена.
Така че, според мен Топрак не удържа на обещанията си, а не Чънар. Не може да се кълнеш на някого във вечна вярност, а после да го лъжеш постоянно, при това накрая даже да си му обиден, че не ти вярва?!!

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 12:04 от *Дорис*

# 275
  • Мнения: 1 383
Според мен ако Топрак беше обяснила и сподели на Чънар още първия път когато отиде в болницата при бившия си сега нямаше да се получат тези неща и нямаше да се даде възможност на Иешим и Сътка да плетат тези интриги. Обаче нали си е филм трябва да си е завоалирано все пак.

# 276
  • Мнения: 2 197
Според мен ако Топрак беше обяснила и сподели на Чънар още първия път когато отиде в болницата при бившия си сега нямаше да се получат тези неща и нямаше да се даде възможност на Иешим и Сътка да плетат тези интриги. Обаче нали си е филм трябва да си е завоалирано все пак.

Така е,но тя искаше да каже истината....майка й обаче реши да замаже положението и оплеска всичко ooooh!

# 277
  • Мнения: 1 383
То и майка и като всяка майка гледа за доброто на детето си. Има си хора , които обичат да прикриват, а други не могат.

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Според мен ако Топрак беше обяснила и сподели на Чънар още първия път когато отиде в болницата при бившия си сега нямаше да се получат тези неща и нямаше да се даде възможност на Иешим и Сътка да плетат тези интриги. Обаче нали си е филм трябва да си е завоалирано все пак.

Така е,но тя искаше да каже истината....майка й обаче реши да замаже положението и оплеска всичко ooooh!

Ами така е, но в крайна сметка Топрак лъга. Неведнъж и не за кратко! И поведението й после е много несправедливо. Значи тя може да греши, напълно съзнателно лъжейки, а после не си носи последствията. Вместо да бъде честна със себе си и да си каже - 'аз съм причината той да загуби доверие в мен, трябва да проявя разбиране', тя се затръшка обидена. Нима Чънар  би повярвал всички тези щуротии, ако Топрак не беше сътворила всичките глупости преди това?!! Нямаше да повярва, защото й имаше 100% доверие! Тя го разруши, а после той виновен - е не, това е несправедливо!

# 279
  • БГ
  • Мнения: 78
А така- най-невинният накрая ще излезе виновен Crossing Arms
Моето мнение е следното:
Да, Топрак в конкретната ситуация сгреши,но тя каза истината на Чънар дори и по-късно - каза я Naughty
Обясни му защо и за какво е попаднала в тази ситуация,ако Чънар поне малко я беше опознал със сърцето си,щеше ако не да повярва веднага, поне да си я прибере вечерта,а не да я оставя при Съткъ,да изпрати Йешим по живо по здраво да си ходи и двамата като съпрузи да се опитат да поговорят за всичко случващо се.
А той като слон в стъкларски магазин - чие е детето,ще пита...Ай....пиу-пиу...
И със стоножката Йешим си заминаха и я оставиха в такова плачевно състояние - разстроена на макс
Аз ако бях на мястото на Топрак щях да постъпя точно така - ще го "убия" с мълчание - ако може умният мъж нека да размисли,ако ли не - да се удави от съмнения и угризения на съвестта ......Това ще му е най-голямото наказание А и от къде накъде ще ме подлага любимия ми мъж на такива унизителни очни справки Mr. Green особено ако съм приела извънбрачното му дете и бившата му любовница едва ли не ежедневно у дома си /което казано с ръка на сърцето,лично аз не бих изтърпяла по никакъв начин/

Като си помисля само какви ги извърши Йешим и настръхвам - сякаш голи охлюви ми лазят по гърба - отвратителна е женската част Ташкаран.
И Зюмруд се изживява като сводница на сина си,ама не пропуска да върти дупе на бащата на момичето - брех-тюх... ядосах се Mr. Green

# 280
  • Мнения: 14 571
Dime , много точно! Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Мнения: 2
В тази серия не мога да позная Топрак. newsm78 С високо вдигната глава се разхожда по коридорите на затвора все едно е направила страхотно геройство.  ooooh! А на глупака Чанар, така му се пада даже му е малко. До сега той не оцени нито една жена до него, не повярва на Леле, не изпитваше капка благодарност към Йешим за това, че беше до него в най-трудния му период и не показа грам уважение към Топрак за цялата и преданост, като съпруга и майка на дъщеря му. Мисля, че достатъчно унижава жените си и сега е негов ред.
Относно стайлинга на Топрак Joy  много обича кафявата гама тази жена, а модела на плетената и жилетка е............Идва ми да заплета  Joy

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 17:33 от Lily2910

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Мда, и аз не бих приела по този начин извънбрачното дете и особено с такава майка като Йешим. Тук вина имат и Чънар, но и Топрак. Щото тя като едно дърво седи там и нищо не каза, нито направи. Еми не е жена сякаш и не знае как да покаже на мъжа си, че и е неприятно. Това се прави обаче навреме, не когато е късно.
Що се отнася до това как се държа Чънар след като разбра, мога само да кажа, че се радвам за Димето и всички на нейното мнение, защото е явно, че не са били предавани.  Но когато този огън мине през твоята глава, тогава човек знае целия спектър на усещания и емоции в чийто вихър попада. Опознал със сърцето... много романтично, но реалността показва, че никога не знаеш как може да бъдеш изненадан даже от най-близките хора.
И пак казвам - не може ти да лъжеш седмици наред, а после да виниш партньора ти, че не ти вярва!!! Това е и против всякаква логика, и против всякаква етика.
Както е написано в евангелието на Тома: 'Ти виждаш сламката в окото на брат си, а не виждаш гредата в собственото си око. Когато извадиш гредата от окото си, тогава ще можеш да видиш ясно и да извадиш сламката от братовото око.'

# 283
  • Мнения: 2
А някои знае ли каква е тази кака в затвора? Роднина ли е на Топрак?  Thinking

# 284
  • Мнения: 883
А някои знае ли каква е тази кака в затвора? Роднина ли е на Топрак?  Thinking

Не, не й е роднина-просто другарки по съдба Tired

Доре Hugаз съм живяла достатъчно дълго , за да мина през почти целият житейски емоционален спектър .
Скрит текст:
Не знам за добро ли е било или за лошо. Thinking Вече съм на години,когато нищо и никой не може да ме изненада,каквото и да направи.Махам с ръка и мазвам ...майната му,толкова му е акъла. Crossing Arms Не можеш да промениш пораснал човек,каквото и да направиш.И ми се струва ,че е грешка да се опитваш въобще да правиш това.
Когато става дума за любов,за страст,тогава приемаш човека такъв какъвто е- опитите за промяна от единия или другия са началото на края - имам много злочест опит с такива ситуации.
В животът е едно, а във филм нещата са други,емоциите по-сгъстени,понякога нелогични,непоследователни.
Аз просто споделям нещата , така както ги усещам.За несполуките в семейството вината никога не еднопосочна и едностранна.
Може да съм непоправима романтичка и оптимистка,но пък това май повече ми е помагало,отколкото вредило.
Днес като гледах потъналата в розови мечти Игбал и великият съветник Неджип хич не се учудвам,че отрочето им Чани е такъв смотльо.
Той наистина не оцени нито една жена в живота си-ето го пак недоверието ,което прояви към Лале,сега пък Топрак е на дневен ред.Ама съвсем му се е скапал акъла на този пич...
Да ви кажа днес една дружка оприличи походката на Топрак като на болна от дискова херния Joy и аз тази вечер наистина се загледах как само си криви дупето и единия крак замята,ако не се лъжа наляво...
Въх-въх -въх Crazy Crazy Crazy - гледайте какви ги къдря по късни доби Joy Joy Joy Joy
Лека нощ от мен - засега! Naughty

ПП.  Ама тоИлетЪ на Зюмруд беше убийствен - от роклята до палтото Peace

Общи условия

Активация на акаунт