VIP Brother Bulgaria 2013 - 3

  • 77 871
  • 2 196
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 306
Абе тя, певачката, че е тъпа, тъпа е! Ама и тези около нея - Мисля, че МИра и Ирина Ф само запазиха досстойнство в тази клюкарница като не влязоха в махленския тон


Mира? О_о да ooooh!

тя си има свой болни теми за клю клю Sick
п.с. днес Тервелчо пак свери часовника си с този отвън
и пак получи инфо, даже с Пламен си го обсъди набързо, ама големия брат май спеше, та им се разминаха -10 процента


Уф Тервел много ме разочарова за това вече ще му викам интриганчето.Заради неговите външни информация продуцентите пак ще очернят Пламен.Тервел ако продължава със интриганските си номера скоро ще е навънка и то изгонен.Хората не обичат интриганти като него

# 2 146
  • Мнения: 2 183
Тук съм извадила 3-4 текста, не е един.  Mr. Green
Но доста от текстовете и са със сексуални намеци или са писани за жените, с чиито мъже е била.
Но все пак за мен "Забий ми ножа в удобна поза..Ох,че сладка болка"е върха просто.

# 2 147
  • Мнения: 200
Тази песен е просто ..... http://www.vbox7.com/play:9e7d3a2eb1  Sick

# 2 148
  • Мнения: 306
Тази песен просто е фалшиво изпята от Лигняна Laughing Laughing Laughing Laughing

# 2 149
  • Мнения: 2 114
Тази песен просто е фалшиво изпята от Лигняна Laughing Laughing Laughing Laughing

Каква е идеята с това преправяне на гласа?  newsm78

# 2 150
  • София
  • Мнения: 4 429
Намалиха им бюджета с 25% защото Пламен направи топка, а било забранено.

# 2 151
  • Варна
  • Мнения: 815
Малеее те следващата седмица ще я карат на боб и леща само.

# 2 152
  • Мнения: 2 208
А защо картите бяха разрешени???Нарочили са Пламен за номинация, явно им пречи на продуцентите...или просто му изтича"мандата".

# 2 153
  • София
  • Мнения: 4 429
А защо картите бяха разрешени???Нарочили са Пламен за номинация, явно им пречи на продуцентите...или просто му изтича"мандата".

 Топките били забранени, защото с тях чупят техниката и инвентара, затова ББ не им е дал топки.

# 2 154
  • Мнения: 4 864
Малеее те следващата седмица ще я карат на боб и леща само.

С каперси и захтин Simple Smile

# 2 155
  • Варна
  • Мнения: 815
Малеее те следващата седмица ще я карат на боб и леща само.

С каперси и захтин Simple Smile
Мариянчо само ще си мечтае за тях  Laughing
Не знам, но Пламен ми става все по-симпатичен. Главата на къщата влезе в действие. Пламен не е играл, ама все той го отнася. И си е прав, ББ може за всичко да ги глобява.
Айде сега и Тервел. Ама той, наистина, не търпи критика. Голяма мижитурка е. Вчера Пламен го защити, а сега - който си е виновен, ето го той е виновен. Може ли така  ooooh!

# 2 156
  • Мнения: 200
Малеее те следващата седмица ще я карат на боб и леща само.

Ако Ванчето им готви боба с яки запръжки като днес, няма да стоят гладни.

# 2 157
  • София
  • Мнения: 4 429
Малеее те следващата седмица ще я карат на боб и леща само.

С каперси и захтин Simple Smile
Мариянчо само ще си мечтае за тях  Laughing
Не знам, но Пламен ми става все по-симпатичен. Главата на къщата влезе в действие. Пламен не е играл, ама все той го отнася. И си е прав, ББ може за всичко да ги глобява.
Айде сега и Тервел. Ама той, наистина, не търпи критика. Голяма мижитурка е. Вчера Пламен го защити, а сега - който си е виновен, ето го той е виновен. Може ли така  ooooh!

Как Пламен не е играл. newsm78
 Точно той направи топката и игра със Стойко.

# 2 158
  • Мнения: 2 114
А кога Лияна е предлагала на Станка да и пипне силикона и Станка е отказала?

# 2 159
  • Варна
  • Мнения: 815
Малеее те следващата седмица ще я карат на боб и леща само.

С каперси и захтин Simple Smile
Мариянчо само ще си мечтае за тях  Laughing
Не знам, но Пламен ми става все по-симпатичен. Главата на къщата влезе в действие. Пламен не е играл, ама все той го отнася. И си е прав, ББ може за всичко да ги глобява.
Айде сега и Тервел. Ама той, наистина, не търпи критика. Голяма мижитурка е. Вчера Пламен го защити, а сега - който си е виновен, ето го той е виновен. Може ли така  ooooh!

Как Пламен не е играл. newsm78
 Точно той направи топката и игра със Стойко.
Ами  каза, че е направил топката, ама не е играл. Аааа май каза, че не са счупили нищо. Объркала съм се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт