Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 979
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Дом с цвят

http://interiorizm.com/house-denise-davies

Вярно, че не е в златно и стопаните в пижами липсват...

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 23 977
Уе! Има КИТЕНИК НА ПОДА!!!! http://interiorizm.com/wp-content/uploads/2013/10/house-Denise-Davies-03.jpg
Утешавам се, че и аз имам Simple Smile

# 257
  • Мнения: 2 674
Имам нужда от малко помощ. Искам да избера цвят за акцент на кухнята и хола, които са с преходна врата и са с еднакъв на цвят под и стени. Колебая се между тюркоаз, или някакво зелено ....., макар че зеленото само ще дойде от многото цветя, които имаме.



Благодаря предварително за всеки съвет или мнение.


Винаги съм свързвала акценти в тюркоазено с имот край морето. В градска среда според мен не е много подходящ избор. От зелено до зелено също има разлика. Аз по-скоро бих се спряла на него. Кухнята изглежда прекрасно!

# 258
  • Мнения: 945
защо са му в златната баня картини на селяни с магаре?

За да му напомнят от къде е тръгнал Laughing

# 259
  • Мнения: 9 982
От зелено до зелено също има разлика. Аз по-скоро бих се спряла на него. Кухнята изглежда прекрасно!

Благодаря!!!

# 260
  • Мнения: 11 747
Може и черно да е акцента. Какво настроение искаш да създадеш? Ако пък искаш да ти е лятно и морско, защо не и тюркоаза?

Кухнята много ми допада!

# 261
  • София
  • Мнения: 958
Много имам нужда от съветите ви!

Имам различни по стил картини и ми се иска да ги аранжирам добре в едно арт кафе.

Някои са с кафяви рамки, други само платно, трети са като плакати и снимки в черна рамка със стъкло. Има ли къде да видя идеи или ще трябва да се лиша от някои от тях... Sad

Благодарности  Hug

# 262
  • Мнения: 11 747
Преди 5-6 страници, но в тази тема беше  Thinking  Ема пуска линк за начини за организиране на картини. Имаше и схеми, и живи примери, съчетани различни неща, много интересно и полезно беше.

Ето го линка

http://casa.abril.com.br/materia/como-pendurar-quadros-na-parede-jeito-bonito

# 263
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря ти. Сядам да разглеждам!

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 23 977
http://msalx.casa.abril.com.br/2013/02/14/1556/10-como-pendurar- … o.jpeg?1360864920 е те точно това е пример как не е добре. Поне според мен.
Белите рамки олекотяват визуално картината, с паспартуто съвсем. Погледнете долния ред, с трите големи рамки, средната не изглежда на една линия с другите две, обаче Е на една линия.

Искам да кажа, че освен обективните размери е добре да бъде взето предвид и визуалното "тегло" на картината.

# 265
  • София
  • Мнения: 958
да, това е важно...едната ми например е видимо и реално доста тежка, другите не. Но най-много ме затруднява различния стил. Ако на едната стена наредя едните, а другите на другата пък ще стане очебийна разликата...и дали няма да изглежда като кръпка? Но пък арт кафе предполага различни картини, на различни автори.....

# 266
  • Мнения: 241
... Но най-много ме затруднява различния стил. Ако на едната стена наредя едните, а другите на другата пък ще стане очебийна разликата...и дали няма да изглежда като кръпка? ...

Ами много добре, остава само да "пипнеш" масите и столовете до съответната стена в съответният стил, и ще имаш "стилни зони" вместо "кръпки"... 
Теглото на картините може да се променя и със светлината, която пада върху тях.

# 267
  • Мнения: 1 172
И аз съм на темата с картините (понеже цялата Мара втасала....), имам няколко, които задължително искам да сложа,но съм абсолютно неуверена и първо ще ги снимам, ще ви ги покажа и ще разчитам на вашето съдействие относно разположение. Някои от тях дори още не са рамкирани,та и по този въпрос пада едно чудене....
Сега ви пускам снимки на другата половина на стаята, за да видите цветът зелено, към който се ориентирах за покриване на дивана. Това е временно решение - две плюшени завеси от ВУ, но зеленото е жестоко!!!!! и ще ползвам тях докато не намеря същото на плат, за да ушия калъф.

И една по-обхващаща снимка , на която се вижда боядисаната в червено врата - липсват ограждащите летвички покрай стъклото, чакам един познат да ми донесе кафеви ретро дръжки за бравата, но все пак има що-годе завършен вид и съм адски доволна,че се престраших да я боядисам в червено,а не да я правя бяла.

Виждате колко са ми празни и скучни стените....

# 268
  • Мнения: 644
Начи...като вляза в темата и като ми се отворят тия банери с ластични гащи от ляво и дясно... #2gunfire smile3512 #Sniper af

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 23 977
Амели, нещо линковете не излизат добре, отварят се 50 снимки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт