Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 229

  • 38 169
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 405
Елинор ,благодаря за пожеланията Hug

Лека нощ на лягащите!

# 46
  • Мнения: 23 275
Марта Hugаз днес галиба съм си цял ден в творческа пауза.
Скрит текст:
Хич не я обичам психологията,пък сега и е ред ,ама как ще стане не ми го ражда главата ooooh!
Ами като го гледам Керим цял ден в тези бели одежди ....и си казвам „и утре е ден" Joy
А това за пищовите ами не съм се пробвала , че пусти страх да не станем за резил на тези години LaughingЗатова, ето така съм най-спокойна smile3523
Но от утре и аз като Керим съм взела сериозно решение Naughty


Представи си, че Енгин/Керим/Мустафа ти разяснява въпросите и всичко си запомнила с най-малките подробности ... дори ще цитираш страница и абзац ...

Сега ми е смешно, но преди 5 - 6 години  въобще не ми беше.

Но тогава не бях се "заселила" в Интернет

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 34 123


Боже, как се разправяше - първо с Вурал, после се обади на Фатмагюл. Предаде се на полицията за да и докаже, че я обича...
.................
Хаяско, когато и да е изпита - с теб сме...Мисли си за нас и пиши. Най-много да вкараш изпитващите във филма...

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 405
Марта  newsm47де да можеше да ми преподава този преподавател обещавам щях да я изям с кориците психологията Joy
Марианка HugДнес ме уплаши с Мукадес и имаше временен ефект  До изпита има време ,ама като свикнах цяло лято да се въртя тук ...

# 49
  • Мнения: 4 966
Олеле... и в Израел има пристрастяване...



Страницата им набира фенове с часове, а колажите...  ooooh! ooooh! ooooh!

Хаяско, стискам палци!  Hug



Енгинчилерките "успокояват" обстановката...

Последна редакция: вт, 01 окт 2013, 00:20 от marytza

# 50
  • Мнения: 1 097

Нека с този нежен колаж да си спомним (не че сме ги забравили) за нашата любима сладурска екранна двойка и ви пожелавам лека нощ и приятни сънища.

# 51
  • Мнения: 23 275


Лека на лягащите !

Хаяско - успех ! Стискам палци - и нещо за перцептивният процес.



Как възприемаме света.

Една от основните задачи на перцептивния процес е да групира някои елементи на изображението, за да се получи съдържателна конфигурация и да изолира различни обекти от общия фон.

С други думи - гледаш сцена / изображението / от "КВФ" и виждаш само Керим - другото е  фон.

Последна редакция: вт, 01 окт 2013, 00:35 от Марта_49

# 52
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:


Лека на лягащите !

Хаяско - успех ! Стискам палци - и нещо за перцептивният процес.



Как възприемаме света.

Една от основните задачи на перцептивния процес е да групира някои елементи на изображението, за да се получи съдържателна конфигурация и да изолира различни обекти от общия фон.

С други думи - гледаш сцена / изображението / от "КВФ" и виждаш само Керим - другото е  фон. [/b][/color]

 newsm10



Керим... с фон...  Peace

Спокойни сънища... на тези, които ще спят.  До...

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 34 123


Спокойна вечер.

# 54
  • Мнения: 23 275


Добро утро момичета !

И ... вече свърши хубавото време - цяла нощ вали и продължава, абсолютно е  студено ...

Въпреки това нека денят ви да е стоплен с добри думи и дела, и да имаме отново новини свързани с нещо хубаво ...

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 123


Здравейте дами. Нека любовта ни към Енгин и днес е с нас.

# 56
  • Мнения: 0
Добро утро момичета.Навън вали и застудява,но нека сърцата ни са изпълнени с усмивки,добро настроение и много положителна енергия.Да продължават да валят снимки и новини за прекрасното ни момче.Нека този чаровник ви съпътства през целия ден.       Успешен ден на всички.    Heart Eyes Hug

# 57
  • Мнения: 16
Добро утро и от мен сладурки!Честит ЕНГИНОВ МЕСЕЦ!Дано след като порасне с още една година момчето ни се сеща по–вече за нас фенките.Хубав и ползотворен ден ви пожелавам!Аз отивам да се трудя и довечера като седна пред "лапи"искам мноооого новини! Joy

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 34 123


Момичета в момента по TV2 върви АБО:
http://www.tv2.com.tr/canli-yayin

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 123


https://twitter.com/furkansogut

Нищо не е ясно все още. Това, онова - туитват си....

1. Днес се свързах с координатор драми на atv относно "Мръсни пари, лъжлива Любов". Още е в процес на съгласуване. Може да получим по подробна информация около 11 октомври.
.........................
2.Бихте ли го превели на английски?
.........................
3.Кастинга на "Мръсни пари, лъжлива Любов" още не се знае. Вероятно към 11 октомври.

Последна редакция: вт, 01 окт 2013, 08:52 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт