Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2013, 21:37 ч.

ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

• 70 012
  • 194
  •   1
Отговори
# 180
Здравей  приятел.може ли да поговорим на лично съобщение  да те питам нещо моля те.

# 181
  • Плевен
Методи за магии за любов има много , не са само нашите тук цигано-турски а във всяка култура и традиция има подобни ритуали които действат.Като почнете от Аборигените в Австралия,минете през Африка и Азия и стигнете до Скандинавия във всяка култура има по нещо което може да помогне,стига обаче човека който я прави да е достатъчно компетентен и с дарба.Това че сте попаднали на някой турски ходджа който не е бил чак толкова надарен не означава че няма такива влиания и че нещата не се получават.Аз лично съм си правил такива ритуалчета и то с успех,да не говорим че има хора които просто с едно желание го могат и им е достатъчно.Както Фрии Агент подсказа ,понякога в движение просто си късаш един конец от ръкавицата или една клечка от дърво и си правиш нещо в движение и то е достатъчно за да ти се получат нещата ако имаш практика ,и аз си правя подобни нещица понякога и то с успех .Но това не го може всеки.Човекът който го прави трябва да притежава магическа сила която се събира бавно с времето ако изповядва някоя духовна или магическа система или просто да се е родил с дарба-може и да я е наследил.Не всеки ги може тези нещица ,но това не означава че не съществуват и не са възможни.А друг е въпроса дали кармично имаме право да определяме съдбата на другите и да им се бъркаме в живота.А и скептиците ги разбирам,но не може да си материален човек без да си положил през живота си и капка труд за духовното си развитие и да приемеш света извън своята материалистична матрица на възприятие и да вярваш в чудеса-което не означава все пак че те не съществуват.
Аз лично съм запознат с цигано-турските методи които се използват в нашия геогравски регион за подобни неща и съм малко против тях,има и много по-цивилизовани и силни методи.

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 05:30 от Калоян Пламенов

# 182
То за имане - има.И "ефект" от направеното се вижда, ама никой не казва какви са последствията след това. Като ги видиш с празни очи и души как вървят, като зомбирани и нищо друго не ги интересува. Все едно са взели наркотик пристрастяващ към точно определен човек. Но след време ...

# 183
  • Плевен
Ха-Ха-Ха то и това го има ,особенно в нашите традиции ,но има и други при които резултатите не са такива.

# 184
При всички май е едно и също. Гледам какво става.При едни сработва, при други не. Обаче остават страничните ефекти. Има и друго - някоя/някой харесала "обект" и направила каквото направила. След време обаче това омръзнало - все едно си си взел куче на каишка. Отива и айде сега махни това. Защото този който са го привързали не мисли за нищо друго - и бизнеса заминава, и семейството и здраве и всичко в името на една цел и става банален на този който му е направил магията.Един вид се изчерпва, не мисли за нищо друго. И се почват едни работи по "отстраняване" на "желания" вече бивш обект на "чувства" ... Някой хора това ги довежда буквално до лудост, като са им направили нещо и после го обърнат, ама в другата посока. Няма безопасни неща колкото и да се внимава. Винаги избива на някъде.Може да не е веднага, а след години. Ама вече е късно. 

# 185
Здравейте! Имам спешна нужда от човек, който разваля магия за раздяла, направена от ходжа. Посъветваха ме, че най-добре ходжа да развали подобна магия и да събере разделената двойка. Имате ли мнение за добър ходжа? Някакво мнение за Адем Ходжа, но не този от Ръжево Конаре, а този от джамията от гр. Левски?

# 186
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
Пощата ти е пълна и не може да ти се изпрати съобщение.

# 187
Магията е най сигурния начин да изгубиш този когото "обичаш " !!!

# 188
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
може ли да ми пишете на лично как и кой ви помогна моля ви спешно е !

# 189
  • София
А може пък Калоян да е прав!
Разказвам - 4 г бяхме приятели с едно семейство. Виждахме се и поотделно, и заедно. Аз станах много близка с жената. Тя си имаше своите особености, но нали ми беше приятелка, си траех.
2018 отношенията ни с моя мъж се натегнаха. Ама много. Дето се казва, бях сложила адвокатката на бързо избиране.
Много често лятото излизахме с тях. Или само аз и тя, да й се оплаквам.
После аз започнах работа и учене.
Докато една есенна вечер жената не направи скандал, че съм сваляла мъжа!!!
Оттогава не си говорим.
Отначало ми беше мъчно, но сега забелязах нещо.
Мъжът ми се промени! Станал е супер мил и готин. Не се заяжда за дреболии, както правеше м.г.
И си мисля, че от завист и ревност тя е направила нещо. Или поне е имала достатъчно отрицателни мисли, които да ни повлияят.
Не ме разбирайте погрешно. Аз съм супер позитивен човек. Нося отговорност за всяко свое действие. Радвам се на живота и искам хората около мен да са радостни.
Но някак събрах 2 и 2 и ми се видя логично.
Освен това, тя ходи по разни села и баби по Родопите...

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 10:38 от Free Agent

# 190
Не знам кой вярва и кой не, ама магии за любов съществуват... Лично аз съм поръчал и става. Имах проблеми и с роднини и там ми помогнаха. Но, опитът ме доведе  до мисълта, че е много важно когато се поръчва такова нещо да ти правят защита, защото в противен случай след време нещата се връщат към теб. За съжаление много от хората, които се занимават с тези неща ни го спестяват, според мен за да ги търсим пак и пак...

# 191
Каквито и защити да ти сложат след време се връща. Може да не засегне поръчителя, може да не засегне детето му, а да удари внуците или техните деца. Винаги има нещо независимо какво. Един живот е малко, за да се видят последствията от такива работи.

# 192
Не знам кой вярва и кой не, ама магии за любов съществуват... Лично аз съм поръчал и става. Имах проблеми и с роднини и там ми помогнаха. Но, опитът ме доведе  до мисълта, че е много важно когато се поръчва такова нещо да ти правят защита, защото в противен случай след време нещата се връщат към теб. За съжаление много от хората, които се занимават с тези неща ни го спестяват, според мен за да ги търсим пак и пак...
Защитата е първото нещо преди основната работа! Някои го спестяват защото заплащането излиза двойно, а всеки иска да мине тънко. Пишете, че всички са ви казали да развалите направена преди време магия, а някой да ви каза, че може да се прехвърли?

# 193
Здравейте искам да попитам някой ползвал ли е услугите на Ходжата от сайт във фейсбук Любовна магия. Ако да мнения и помогнал ли е или не

# 194
Здравейте, може ли да ми препоръчате някой, който разваля магии за раздяла, по принцип не съм от хората, които вярват в тези работи, но наскоро се случиха някои неща, които ме карат да мисля, че някой се опитва да ни раздели. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт