ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

  • 154 176
  • 404
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 14
Извинявам се на всички които са ми писали и не отговарям но жената не гледа като на конвейр и аз лично много трудно се уговорих с нея чрез моя позната нейна близка.Наследила е дарбата  от дядо си който е турчин от него и били и картите и инструментите с които работеше, но съпругът и явно не е много съгласен да се занимава с това.Само събота и сряда приема и то не всяка с уговорка преди това.
Написах поста за да дам кураж на всички в положението в което аз бях съсипани  от магии и хорска злоба, че има начини и хора способни наистина да помагат.


Писах на лични, моля да ми дадете контакт на жената.

# 241
  • Мнения: 14
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .

Моля да се свържете с мен, имам нужда от информация   но кутията ви е препълнена

# 242
  • Мнения: 130
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .
и аз се интересувам от координатите.И двамата  се обичаме,но има страничен проблем.Моля помогнете.

# 243
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 10
Ако някой успя да вземе координати, може ли да ми пише

# 244
  • Мнения: 18
Здравейте,
Бих искала да попитам някой има ли кординати на човек ,които гледа в бъдещето, разбира от магии и може да ги прилага успешно?
Благодаря предварително

# 245
  • Мнения: 447
Здравейте,
Бих искала да попитам някой има ли кординати на човек ,които гледа в бъдещето, разбира от магии и може да ги прилага успешно?
Благодаря предварително
Хората, които разбират от бъдещето са ясновидците и понякога ясночуващите, защото има и такива, които получават информация чрез чуване и пак познават бъдещето, но не се срещат често. Магиите са съвсем различна насока и в повечето случаи ясновидците и ясночуващите не разбират от тях. Те могат да усетят дали човека има, но не могат да се справят с тях. И какво означава да може да ги прилага успешно?
Като цяло вещиците и вещерите са тези, които ги прилагат и там става дума винаги за насилие, защото всяка една магия е вид насилие, защото се прави така, че друга воля да бъде подчинена на волята на този, който поръчва магията или на този, който я прави. Няма бяла магия. Бялата магия също е вмешателство в съдбата и резултатите са същите. Има и голяма заблуда в това, че хората, които могат да правят магии могат и да развалят. Това абсолютно не е така и в Библията също може да се види, че там пише за черномагьосници, вещери и вещици, но Исус Христос като Божий Син има силата да прави всякакви чудеса за хората, но винаги по тяхната воля а не против волята на други хора. Същото е и с апостолите. Никой от тях не прави нищо против волята на другите. Те могат да лекуват и освобождават хората от магии и зли духове, но не и да заробват хората и да ги омагьосават, защото се използват съвсем различни принципи. И затова почти не може да се намери човек, който да разваля, защото всички ходжи и магове на първо място правят магии и затова не могат да развалят. Който иска да разваля трябва на първо място да има знания и умения за магията и енергиите и на второ да спазва чистота, за да може да има сила за това. Всеки ползващ сили, за да подчини Волята на другите прави насилие и така винаги е омърсен.
Не случайно в Библията Исус Христос обяснява, че всяко царство разделено против себе си не може да устой. Следователно човек, който прави магии е от царството на дявола и не може дявола едновременно да прави и да разваля, както и Христос не може да прави а само освобождава хората.

# 246
  • Мнения: 14
Момичета, може ли мнение за Кеазим ходжа, който се намира в Банкя, имам час при него.

# 247
  • гр. Шумен
  • Мнения: 1
Здравейте! Знае ли някой актуален телефон на Сине от гр. Варна?

# 248
  • Мнения: 4
Здравейте, търся ходжа, изчетох много неща попаднах на коментари от много доволни хора от Кадир ходжа в Долни Воден, но проблема е, че незнам дали този човек към днешна дата е жив и здрав и дали приема хора, моля ако някой може да ми даде малко повече информация да пише, ако някой може да ми каже за друг също да пише благодаря ви сърдечно!

# 249
  • Мнения: 1 439
Здравейте,
Бих искала да попитам някой има ли кординати на човек ,които гледа в бъдещето, разбира от магии и може да ги прилага успешно?
Благодаря предварително
Няма бяла магия. Бялата магия също е вмешателство в съдбата и резултатите са същите. Има и голяма заблуда в това, че хората, които могат да правят магии могат и да развалят. Това абсолютно не е така и в Библията също може да се види, че там пише за черномагьосници, вещери и вещици, но Исус Христос като Божий Син има силата да прави всякакви чудеса за хората, но винаги по тяхната воля а не против волята на други хора. Същото е и с апостолите. Никой от тях не прави нищо против волята на другите. Те могат да лекуват и освобождават хората от магии и зли духове, но не и да заробват хората и да ги омагьосават, защото се използват съвсем различни принципи.

Рядко чета постовете на Търсача, но това тук привлече вниманието ми. Подкрепям с две ръце!

Никой смъртен не може да твърди, че познава невидимия свят, че разбира напълно енергиите и приниципите, които действат там, затова, не правете експерименти с магии, заклинания и прочее дивотии! Не се знае какво може да си навлечете. Ефектът от действията на провъзгласили се за вещи в занаята ходжи и т.н. може да рефлектира върху поръчителя на магията като бумеранг. Виждала съм как става с мои близки познати, където жената от години ходеше по разни ходжи и гадателки, затова внимавайте! Последствията може да са опустошителни за поръчителя дори на бяла магия, пък било то и уж за хубаво.

# 250
  • Мнения: 2 375
Може да е бяла магия във вид на молитва. Баба ми в Русия четеше молитва над късчета хляб, преди да заминем. После ни ги пришиваше по джобовете. Знам, че е лесно да наговориш на хляб, захар или вода.

# 251
  • Мнения: X
И аз подкрепям ТruthSeeker. И законът за привличането учи да визуализираш връзка с подходящ партньор, но не някой конкретен. Е аз не направих така - представях си конкретен човек и визуализирах как сме заедно. Е нищо не стана, защото всеки си има свободна воля и имаше човек до себе си в сериозна връзка. Егото ми го понесе тежко, защото беше един от моите типажи за перфектно гадже (а те не са много). Но вече разбрах че не е хубаво да искаш конкретно Пенчо/Пенка, а да си пожелаваш да привличаш най-добрия партньор за теб. За връщане на съпруг/а също, ами ако всъщност не те, а следващият/следващата е голямата ви любов?

Единственият случай, когато привлякох нещо конкретно е че си намерих приятелка пълно копие на момиче от една билборд реклама на Глобул, край която постоянно минавах и ми се беше набила в подсъзнанието. И пак не беше същата жена от рекламата, ами просто си приличаха, освен това стана напълно случайно и без конкретно да го искам (не си избирам приятелите по визия).

# 252
  • Мнения: 202
Здравейте, бихте ли ми препоръчали някой от София добър?

# 253
  • Мнения: 92
Здравейте! Знае ли някой актуален телефон на Сине от гр. Варна?

Това мъж или жена е, на какво гледа, можете ли да дадете повече информация

# 254
  • Мнения: 18
Здравейте,
Има ли някой да ми припоръча в Габрово гледач/гледачка на кафе?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт