Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

• 86 336
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
Здравейте! Такива теми вече има, но са доста стари или вече заключени.
Искам да попитам, без излишно упрекване и даване на акъли, някой ходил ли е при ходжа или човек, който успешно извършва ритуали за събиране на разделени семейства от ВАРНА и околността. Ако някой е ходил или е чувал, моля да сподели какви точно са отзивите и доволен ли е? Благодаря!

# 241
  • Paris, France
Ходжата е човек, който води молитви в джамията. Може да направите заедно молитва за събиране, за ритуал не зная.

За административната част на ислямски брак трябва да се обърнете към ислямски съдия (кадия) или мюфтийството.

Обадете се в най-близката джамия или мюфтийство и питайте!

Успех, здраве и щастие ви желая, каквато и да е развръзката.

# 242
За съжаление нямам никаква друга информация. И аз разпитвах, но не искаха да кажат точно кой е или от къде. Само това се "изпусна", че за тяхното събиране е намесен ходжа.
Може ли да ми пишете? Ограничена е пощата Ви.

# 243
Извинявам се на всички които са ми писали и не отговарям но жената не гледа като на конвейр и аз лично много трудно се уговорих с нея чрез моя позната нейна близка.Наследила е дарбата  от дядо си който е турчин от него и били и картите и инструментите с които работеше, но съпругът и явно не е много съгласен да се занимава с това.Само събота и сряда приема и то не всяка с уговорка преди това.
Написах поста за да дам кураж на всички в положението в което аз бях съсипани  от магии и хорска злоба, че има начини и хора способни наистина да помагат.

Писах на лични, моля да ми дадете контакт на жената.

# 244
И аз благодарение на магия си запазих семейството . Аз вярвам и Ви казвам има ефект .

Моля да се свържете с мен, имам нужда от информация   но кутията ви е препълнена

Общи условия

Активация на акаунт