Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 379
Тъй ще го целуна ,че ще му се накъдри гелосаната коса,ще му изсмуча целия въздух,че после да мога изкуствено дишане да му прая и пак да го награбя  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy кажи после, че сме у ред  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy

# 691
  • София
  • Мнения: 379
Мммммм имаше един филм на ужасите с едно такова с същите дрехи,дет ги трепеше всички наред  Joy Joy Joy

Оффф аз такива филми не гледам ама тука беше потресаваща  Shocked напваро и как я бяха барнали  Sick Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 692
  • София
  • Мнения: 379
Тиририрам  Joy Joy Joy Joy Joy Joy  newsm44 newsm68

Скрит текст:

# 693
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аполон,Аполон  Joy Joy

# 694
# 695
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тъй ще го целуна ,че ще му се накъдри гелосаната коса,ще му изсмуча целия въздух,че после да мога изкуствено дишане да му прая и пак да го награбя  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy кажи после, че сме у ред  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy
Чак жаби не сме  Joy Joy Joy

# 696
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тука на какво се хилиш,е и аз почнах се хиля,поне да знам за кво се смеем  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 697
  • София
  • Мнения: 379
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:



Тъй ще го целуна ,че ще му се накъдри гелосаната коса,ще му изсмуча целия въздух,че после да мога изкуствено дишане да му прая и пак да го награбя  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy кажи после, че сме у ред  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy
Чак жаби не сме  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy амчи ни сме  Crossing Arms Joy Joy Joy Joy Joy Joy ние сме си харни и снажни  Joy Joy Joy

# 698
  • София
  • Мнения: 379
Тука на какво се хилиш,е и аз почнах се хиля,поне да знам за кво се смеем  hahaha hahaha hahaha hahaha

На Бог Аполон  hahaha Joy Joy Joy

# 699
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Абе ся се замислих,да вземем я питаме Хазалка,какъв шампоан ползва ли,че да си го вземем и ние,че да отидем на сета,и да се размятаме с тия ми ти коси ,и да ги навираме у носа на Чачко ,па белкем ни обърне малко внимание  Joy Joy Joy Joy

# 700
  • София
  • Мнения: 379
Абе ся се замислих,да вземем я питаме Хазалка,какъв шампоан ползва ли,че да си го вземем и ние,че да отидем на сета,и да се размятаме с тия ми ти коси ,и да ги навираме у носа на Чачко ,па белкем ни обърне малко внимание  Joy Joy Joy Joy

Изобщо викам да не я питаме там да мирише убу и виж как носа му сам е тръгнал   Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 701
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
На пак души,оле какъв ще е тоя ми ти шампоан бе  Joy Joy Joy

# 702
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Влъх, чей си зафалиме... Mr. Green мнооу сме добри...фащаме чичеци...   newsm51 newsm51 newsm51 поднасяме си ги с любов щот съ самообичаме... Laughing

# 703
  • София
  • Мнения: 379
Влъх, чей си зафалиме... Mr. Green мнооу сме добри...фащаме чичеци...   newsm51 newsm51 newsm51 поднасяме си ги с любов щот съ самообичаме... Laughing

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 704
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
На пак души,оле какъв ще е тоя ми ти шампоан бе  Joy Joy Joy
Абе ся се замислих,да вземем я питаме Хазалка,какъв шампоан ползва ли,че да си го вземем и ние,че да отидем на сета,и да се размятаме с тия ми ти коси ,и да ги навираме у носа на Чачко ,па белкем ни обърне малко внимание  Joy Joy Joy Joy

 rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт