Sons of Anarchy - тема 2

  • 32 055
  • 518
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
мога ли вече да коментирам Laughing хареса ми епизода, но края беше покъртителен...радвам се че всички оцеляха и нямаше жертви, но много силно направено и като знам Кърт какви ги измисля все очаквах още по- голяма гадост да се случи ooooh!

# 31
  • Мнения: 1 161
Кой ще напише в скрит текст или на лични какво стана?

ББ: Гейлан им взриви клубната къща.

# 32
  • Мнения: 1 992
Ухаааа. Типично по ирландски. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 78
Още малко снимки от EW  Hug  Heart Eyes /цък/

# 34
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Доста добър епизод, накрая беше доста страшничко Crazy

Много силни сцени между Джакс и Чибс.  Peace

# 35
  • Мнения: X
Е,аз за новия епизод нямам какво да кажа,освен,че ми харесва как взеха да го "развързват"......отново я има динамиката и напрежението....И,да споделя:http://m.hollywoodreporter.com/news/charlie-hunnam-drops-fifty-shades-648066.............значи,няма да се гледа/`щото едвам си причиних книгата и единственият мотив да гледам филма беше участието на нашият човек/.

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 22:24 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 776
Е,аз за новия епизод нямам какво да кажа,освен,че ми харесва как взеха да го "развързват"......отново я има динамиката и напрежението....И,да споделя:http://m.hollywoodreporter.com/news/charlie-hunnam-drops-fifty-shades-648066.............значи,няма да се гледа/`щото едвам си причиних книгата и единственият мотив да гледам филма беше участието на нашият човек/.


Аз съм разочарована, че е отказал, тъй като щеше да бъде тотално различно амплоа за него, в сравнение със Синовете и мисля, че има, както актьорския, така и физическия Mr. Green потенциал да бъде перфектния Mr. Grey!
Добър епизод! Ще имат проблем с ирландците, но мен по ме вълнуват отношенията на Джакс с Тара и децата. Дали наистина Тара е взела решение да замине заради "доброто и спокойно бъдеще на децата" или е някаква игра всичко това с Уенди, а всъщност още обича Джакс и е готова да му даде шанс да се ориентира към легитимен и безпроблемен бизнес?

# 37
  • Мнения: 1 992
Дали наистина Тара е взела решение да замине заради "доброто и спокойно бъдеще на децата" или е някаква игра всичко това с Уенди, а всъщност още обича Джакс и е готова да му даде шанс да се ориентира към легитимен и безпроблемен бизнес?

Не съм гледала последните епизоди, но не вярвам още да го обича. Според мен е убедена, че Джакс никога няма да излезе "на светло", защото нещата не стават толкова просто. Веднъж нагазил ли си в л...а, няма как да излезеш, когато си поискаш, чист като сълза и да започнеш отначало.
Пък и имаше един неин празен поглед първата или втората серия докато правеха секс... Мисля, че нещата за тях вървят към логичния край.

# 38
  • Мнения: 9 095
тя си и ревеше тогава, не беше само празен поглед Confused аз пък не мога да й се начудя на акъла..веднъж го зарязала заради това- взеха се пак и тя продължава да опитва да го променя, да го откъсва от самия него си и накрая- 2 деца ще растат без баща ooooh! вярно и той иска да се откачи ама даже и моята руса глава знае, че не става тая работа така ooooh!

# 39
  • London
  • Мнения: 612
Влязох да кажа че Чарли се е отказал от ролята на Крисчън Грей, ама....гледам сте го обсъдили.
Аз книгата не съм я чела (не мога да си го причиня), но мислех поне филма да видя за какво е целия този шум.
Пак зависи от каста де.  Wink

# 40
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Книгата не съм я чела, но от коментарите, доста са на мнение, че не струва.

Като обявиха, че Чарли е избран за тази роля, 5 дни беше в топ новините - най-вече с негативен отзвук, как не бил подходящ, как нямало да се справи и т.н, стигна се чак до подписка от фенове против него  Crazy  

# 41
  • Мнения: 78
Аз съм я чела - да, не си струва. Един месец свиквах с мисълта как Чарли ще се набута жестоко с тази роля и ще стане новият Патинсън (нищо против Патинсън, даже ми е симпатичен).
От друга страна исках да видя Чарли като красив милиардер.  hahaha
Сега вече като че ли повече се радвам, че няма да е той. Да си изберат любимците на феновете, и да се прекратява.  Joy

 Sons of Anarchy 6x06 Season 6 Episode 6 "Salvage" Promo (HD)   Hug

# 42
  • London
  • Мнения: 612
Ма направо да си слагат Патисън, то кой я иска тази роля!

# 43
  • Мнения: 9 095
ма че той и Патинсън не я иска ролята, просто е ползван за да се изгради образа Laughing


мен ме е яд че няма да гледам Чарли на голям екран Crossing Arms

# 44
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Ето една статия с подробности около отказа на Чарли и със снимки от сет-а на SOA от вчера  Grinning  

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2459715/Charlie-Hun … Fifty-Shades.html

Патинсън наистина е симпатяга, но Чарли е друго измерение просто. На мен пък ми е странно как точно са избрали Дакота Джонсън - поне на снимка като я гледам до Чарли, нещо не мога да си ги представя в еротичен план  newsm78, не че вече има значение.

Общи условия

Активация на акаунт