Sons of Anarchy - тема 2

  • 32 091
  • 518
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 496
Ъх, щях да се изказвам тука...
Не знам кой се е сетил и кой не, но най-противното е, че Ънсър знае каква долна кучка е Джема и въпреки това я обича и приема такава. Докато пък Ниро си има вътрешни борби...и толкова обича хлапето си, че ако се е досетил едва ли ще я иска до себе си и детето си.

# 376
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Новата серия беше супер!

Ама го заболя Джаки бой като му рекнаха истината в очите!

На Уенди няма ли да й дадат по-сериозен сюжет  newsm78 - до момента определено е пълнеж...

# 377
  • Мнения: 78
Нююху, шийсе минути!  Crazy
Скрит текст:
И само мъка!  newsm45 newsm45 newsm45


И свършили снимането.
'Sons of Anarchy' wraps its series finale   Hug
  
Тук само  Heart Eyes
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2821811/Charlie-Hun … t-depression.html

Последна редакция: ср, 05 ное 2014, 21:49 от ceciliya

# 378
  • София
  • Мнения: 6 219
Фръц! Ама мисля да туря друга снимка след ден-два!


А тая нощ ги сънувах... На Чибс му бяха наляли стопен алуминии в устата... С Джакс бягахме... и хич, хич, хич не ми беше... приповдигнато! А, и Боби беше там - измъчен, ама двуочен. Беше малко като научна фантастика. Събудих се със страх.

Не съм гледала епизода.


Ама сега като чета разни статиичици... започват да ми липсват! Много!

Последна редакция: ср, 05 ное 2014, 22:40 от В@ня

# 379
  • Мнения: 1 163
Ох, каква серия само! Мъка, мъка, мъка и малко секс за Чибс и Джус (някак си  Mr. Green)

# 380
  • Мнения: 2 600
Честно казано, като ги гледах как се огъват, докато носят Боби /не се подигравам - и аз съм дебела/, си помислих, че на срещата, както беше нарязан и пребит и го държаха на колене през цялото време, ако беше "припаднал" артистично  по гръб, Маркс щеше да извади пистолета под него друг път  ...   Rolling Eyes  

# 381
  • София
  • Мнения: 6 219
 hahaha не, не е смешно...
Обаче си развалих изненадата, щото попаднах на статия, в която ппише какво се случа в първото изречение. Ама и да не я бях развалила, то пак леше ясно, че така ще стане.

Интересното е, че Маркс излезе по-лош (луд) от Поуп.  Crazy
Чудя се Мойсейчото негов дали няма да поиска стола на шефа си.

А бе... налегнаха ме мисли, но... май е крайно време отнякъде да започне да се разплита. Все пак и убийството на Тара трябва да бъде преживявано поне един епизод от Джаки! Имам предвид истината за убийството де...


Ах, Джемма!   Sick Направи каквото направи и сега циври!

# 382
  • София
  • Мнения: 6 219
Тая нощ сънувах Куин. Бягахме. С джип тойота от най-големите. Златист на цвят. Караше един колега. По високопланински път с много завои. И Джус беше там. Лошите ни уснаха и попаднахме в селце тип комуна. И всички ни гледаха странно, ама ни пуснаха да отседнем в една от барачките им. И се събудих супер уморена.

И престрелка имаше - крих се зад една издадена скала...

# 383
  • Мнения: 78
Ванее  Joy И един мотор поне нямаше ли, бре  hahaha

Ма много си хубава!  Heart Eyes

# 384
  • София
  • Мнения: 6 219
Имаше! Враго! беше сичкото на мотори... Ние в тойотка, златиста!

А Куин е огромен... не, че не му личи де, ама да си кажа!

# 385
  • The point of no return
  • Мнения: 823
ceciliya Hug Чарли е просто страхотен на тези снимки  Peace

В@ня и аз точно това си помислих, че Маркс се оказа по-долен и от Поуп!

Ще е интересно и как ще се развие историята с другите СОА чартърс - изобщо не бяха щастливи от това, че Джакс застреля президента им безпричинно, и ми се струва, че ще има пагубни последствия за нашите хора от Чарминг.
Време е Ейбъл да почне да говори.

# 386
# 387
  • София
  • Мнения: 6 219
 Shocked #Crazy Heart Eyes smile3544

Събирам е, събирам се...  newsm28

# 388
  • Мнения: 1 163
Иде ми да се изнеса на село при баба само и само той да ми носи балите из двора  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 389
  • Мнения: 1 163
Хайде момичета! Няма ли да коментираме.... хм, интересното начало и ТОЗИ финал?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт