разширени пори

  • 6 121
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 585
Кой ви е казал че крем здраве е за бебешко дупе? Познавам една жена, която е на 40 и няма нито една бръчица или разширена пора на лицето си. Попитах я каква козметика ползва, а тя каза , че през целия си живот е използвала единствено крем Здраве и крем Лимон. Аз си купих и вече 2 години нямам нито разширени пори, нито бръчки, кожата ми е чудесна. Единственото ми оплакване, е че отвреме навреме ми се бели носа, но това са бели кахъри.

Крем Здраве може да действа добре на твойта кожа, но повярвай ако имаш склонност към разширени пори, крем Здраве само ще ги разшири още повече.
Пробвала съм го и ефекта е ужасен.
Крем Здраве е много тежък и мазен и няма как да свие порите.

# 16
  • Мнения: 229
Кой ви е казал че крем здраве е за бебешко дупе? Познавам една жена, която е на 40 и няма нито една бръчица или разширена пора на лицето си. Попитах я каква козметика ползва, а тя каза , че през целия си живот е използвала единствено крем Здраве и крем Лимон. Аз си купих и вече 2 години нямам нито разширени пори, нито бръчки, кожата ми е чудесна. Единственото ми оплакване, е че отвреме навреме ми се бели носа, но това са бели кахъри.

Крем Здраве може да действа добре на твойта кожа, но повярвай ако имаш склонност към разширени пори, крем Здраве само ще ги разшири още повече.
Пробвала съм го и ефекта е ужасен.
Крем Здраве е много тежък и мазен и няма как да свие порите.
Да имам склонност към разширени пори, но откакто го ползвам изчезнаха. Мажа се само вечер и на сутринта кожата е гладка, свита и изчистена от петна. Защо поставяте под съмнение нещо само защото не е марково и не струва поне 50лв.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 478
Кой ви е казал че крем здраве е за бебешко дупе? Познавам една жена, която е на 40 и няма нито една бръчица или разширена пора на лицето си. Попитах я каква козметика ползва, а тя каза , че през целия си живот е използвала единствено крем Здраве и крем Лимон. Аз си купих и вече 2 години нямам нито разширени пори, нито бръчки, кожата ми е чудесна. Единственото ми оплакване, е че отвреме навреме ми се бели носа, но това са бели кахъри.
Крем Здраве може да действа добре на твойта кожа, но повярвай ако имаш склонност към разширени пори, крем Здраве само ще ги разшири още повече.
Пробвала съм го и ефекта е ужасен.
Крем Здраве е много тежък и мазен и няма как да свие порите.
Да имам склонност към разширени пори, но откакто го ползвам изчезнаха. Мажа се само вечер и на сутринта кожата е гладка, свита и изчистена от петна. Защо поставяте под съмнение нещо само защото не е марково и не струва поне 50лв.
Нищо не поставям под съмнение Wink.
Просто в състава на крем Здраве присъстват основно цинков оксид и/или титаниев диоксид- минерални съставки  със силно посдушаващ ефект.
Освен това, са тежки, трудно пенетрират в кожата, способстват за запушването на порите, образуване на милиуми и черни точки по лицето.
Използват се за локално третиране на раздразнена кожа, каквато може да бъде бебешкото дупе, примерно, кожата след епилиране и др. такива
Но и за лекуване от време на време на малки пъпчици също става. Но само върху местотот локално и толкова. Но върхо цялтото лице- особено като нощен крем- не! Naughty
Да не говорим, че кремове с подобен състав поначало имат друго предназначение, както казах, заради състава им. Освен това трудно се разнасят по лицето, оставят характерната бяла следа. И мога да говоря още, ама няма смисъл да хабя мастило.
Всеки сам решава, кое е добре за неговата кожа. Peace

# 18
  • Мнения: 109
                 Hands Clap Ако имаш някакви проблеми с лицето,дори и това да са разширените пори посети център за естетична медицина  др.Мая Тачева. Аз ходя за почистване на лице и съм много доволна. За връзка тел.952-43-19 мисля че ще останеш доволна

# 19
  • Мнения: 171
аз съм чела някъде, че химическият пилинг е много добър против разширени пори. при него става излющване на кожата, т.е. и порите стават по-малко дълбоки.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Майтапът настрана, но и аз съм чувала от една много известна жена - оперна певица, за чието има в момента не се сещам, че използва само крем "Здраве" за лицето си.Богата е като Крез, така че не ползва кремчето от немотия Wink

Общи условия

Активация на акаунт