Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 15

  • 42 147
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 646
Ще питам където преценя и не държа на своето, а споделям какво съм прочела. Несериозно звучи да не се интересуваш от рисковете преди такава интервенция. Моля да ми отговарят хора, които имат мнение по темата  Naughty

# 661
  • Мнения: 2 585
След кое по ред мнение ще бъдеш удовлетворена и убедена  newsm78

При естествено заченатите деца, кой и какво ти гарантира???

Придържам се към мнението на Гери  Peace

# 662
  • София
  • Мнения: 9 399
Ликоко, всяко момиче в проблемното забременяване има мнение по темата, и надето е права, никой няма да ти каже нищо по-различно....

и повярвай ми всяка от нас е чела и се е интересувала достатъчно , а за натрупания опит да не говорим.
 


# 663
  • Мнения: 646
Не искам да звуча грубо или да обидя някой. Просто ми беше интересно дали сте чували за такива тенденции... знам ли и аз? Естествено, че никой нищо не може да ти гарантира...  Rolling Eyes

Nadejda много остро скочихте, спокойно, всичко е наред....

# 664
  • София
  • Мнения: 9 399
няма разлика в "качеството на децата" ин-витро от тези заченати по нормален начин, поне тези които познавам са прекрасни малки слънчица и в никакъв случай нямат по радлични проблеми от нормално заченатите, демек не са извънземни.

# 665
  • Мнения: 149
Евита,честито мила и успешна бременност !

# 666
  • Мнения: 2 585
Ликоко  Hug Hug Hug, всичко е под контрол бъди сигурна!!!

Ще те посъветвам, ако е решено, че сте за ин витро да побързате - действай, защото докато си четеш статиите и събираш мнения от тук и там, току виж станало късно и за ин витро .... повярвай ми

С най- добри чувства Hug

# 667
  • Мнения: 646
Това ме посъветва и Перси.... в тих ужас съм, Нямаш време ми каза днес Sad((( Почвам да събирам яйчица...

# 668
  • Мнения: 2 585
До тук ужас няма, той те първа предстои - дано не ти се наложи да се сблъскаш  с него! Пожелавам ти бързо да напуснеш тази тема и да се преместиш в по-романтичната  Hug
Успех и много късмет!  Hug

# 669
  • Мнения: 17 995
Това ме посъветва и Перси.... в тих ужас съм, Нямаш време ми каза днес Sad((( Почвам да събирам яйчица...

не се ужасявай, а хващай мъж ти за ушите и рипайте в кревата и не чети между рундовете

# 670
  • Мнения: 774
Здравейте момичета Grinning.
Честито на Сонги,Бамзе и Еви за двете чертички,а на Кали стискам палци за следващия път Hug

# 671
  • Мнения: 11 590
На мен пък би ми било интересно да хвърля един поглед на тези "английски" източници на информация - да не се окаже, че са треторазрядният вариант на нашите "Шок" и не знам си какви други буламачи.

# 672
  • Мнения: X
Имаш предвид онези статиЙ за тенденциЙ  ли?
НаЙстина? Едва ли ще да са подходящо четиво за започващи процедура или забременели от такава.

Аз като една от "незастрахованите" ще си замълча по въпроса. Както и да стоят нещата, нямам особено голям избор.

# 673
  • Мнения: 452
Момичета, днес 8 ден от ЕТ си направих уринарен тест и имам 2 чертички. Тестовете са от 4 урина, и втората е по-бледа от контролната, но ясно видима ...
За първи път ми е да ги видя ... направо откачам
Страшно се радвам ,когато прочета такава новина.Все едно на мен ми се случва.Честит.....тихичко !

# 674
  • Мнения: 452
Момичета,може ли да ви помоля да споделите опит или да дадете съвет относно замразяване на яйцеклетки или ембриони.Перси иска да направим лека стимулация с таблетки и да замразяваме яйцеклетки.Изразих мнение,което и  тя сподели, че преживямостта след размразяване на яйцеклетката е  доста по-ниска от тази на ембрион.Казах и че ако може предпочитам да замразяваме ембриони,но като причина ми изтъкна че било скъпичко.Още не знам какво да предприема.

Общи условия

Активация на акаунт