Качествена Дамска Чанта

  • 13 102
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Здравейте момичета!
Омръзна ми да давам купища пари за дамски чанти тип "БОКЛУК" от 5-6 до 20-30 лева, както още ги наричат "реплика". Извозиха ме последният път с 1 "реплика" от 40 лева, която уж била естествена кожа внос от Испания. Когато се върнах в къщи се оказа изкуствена кожа от Китай.  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out Как не можах да видя етикета вътре в чантата....!!!! Направо ми се преплака, че се и изхаби за 2 седмици
Събрала съм си малко пари и искам да си купя първата в живота ми дамска чанта от ЕСТЕСТВЕНА КОЖА. Искам я качествена обаче. Около 200 лева ще се жертвам. Искам да е:
- голяма - да побира чадър, тефтер, портмоне, малко грим и т.н.
- черна - да отива на всичко
- с дълги дръжки -  да става за рамо
- изчистен модел или тип торба/лодка
Може ли да ми дадете имената на български фирми производителки на хубави, качествени дамски чанти от които сте доволни? Колко години може да се ползва такава чанта?
Имайте в предвид, че нещо не си падам по честото прехвърляне на джунджурии от 1 чанта в друга. Трябва ми за базова чанта.
Харесах си 1 на центъра. Струва 200 лева. Била на някаква софийска фирма, но не ми казаха името на фирмата. В нея можел да се побере и лаптоп. А мен вече ме е страх да си я купя баз да знам името на фирмата, да не би пак да ме метнат/че 200 лева не са малко пари/.

# 1
  • Мнения: 1 483
Хм, аз имам една чанта, която ми е много трайна, засега 2 години почти постоянно носене не се е скъсала, само се размекна и малко клюмва, като седи. Laughing Изкуствена кожа е, но е твърда и устойчива на всичко. Да се разбира - нося я в дъжд, сняг, студове и жега и си е ок. На някаква българска фирма ми казаха, че е, обачее не помня името, нямам етикет да погледна. Shocked Единственото отличително е, че има емблемка с буквата G отпред. Виждала съм разни жени с чанти със същата емблемка, явно е разпространена, трябва да потърся, защото 100% бих си взела втори път такава чанта.

# 2
# 3
  • Мнения: 47
Хм, аз имам една чанта, която ми е много трайна, засега 2 години почти постоянно носене не се е скъсала, само се размекна и малко клюмва, като седи. Laughing Изкуствена кожа е, но е твърда и устойчива на всичко. Да се разбира - нося я в дъжд, сняг, студове и жега и си е ок. На някаква българска фирма ми казаха, че е, обачее не помня името, нямам етикет да погледна. Shocked Единственото отличително е, че има емблемка с буквата G отпред. Виждала съм разни жени с чанти със същата емблемка, явно е разпространена, трябва да потърся, защото 100% бих си взела втори път такава чанта.
Това може би са чанти Gianni

# 4
  • Мнения: 1 483
Хм, аз имам една чанта, която ми е много трайна, засега 2 години почти постоянно носене не се е скъсала, само се размекна и малко клюмва, като седи. Laughing Изкуствена кожа е, но е твърда и устойчива на всичко. Да се разбира - нося я в дъжд, сняг, студове и жега и си е ок. На някаква българска фирма ми казаха, че е, обачее не помня името, нямам етикет да погледна. Shocked Единственото отличително е, че има емблемка с буквата G отпред. Виждала съм разни жени с чанти със същата емблемка, явно е разпространена, трябва да потърся, защото 100% бих си взела втори път такава чанта.
Това може би са чанти Gianni
Силно съмнително, все пак е изкуствена и струваше 36 лв. Laughing

# 5
  • Мнения: 334
Принц Габрово - http://www.princebags.com/category/1/chanti.html?page=6
Имам няколко техни чанти - не са мръднали. Едната със сигурност е на повече от 5 години.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Благодаря ви много!

И тази от 36 лева ме заинтересува, а и чантите на "Принц" ми харесаха. Дори не знаех за съществуването на тази фирма.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 817
Препоръчвам тази фирма. Имам чанта, яке и шапка от от тях, мъжът ми също, изпробвани са.  Hug Основно шият кожени облекла, но правят мъжки и дамски шапки и чанти. Само естествена кожа използват и то качествена. Peace

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, виждам че отдавна не е писано в темата.

Търся дамска чанта - черна, средно голяма, да не е спортна и да е от ест.кожа, до около 250-300 лв.

МОЛЯ за съвет за магазин в София (по възможност да не е с онлайн поръчка).

До сега гледах в Gianni, Musette, един магазин за чанти на Раковска, един друг на Алабин. Също и в други магазини, които не са само за чанти.

Благодаря предварително   bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 109
Здравейте, виждам че отдавна не е писано в темата.

Търся дамска чанта - черна, средно голяма, да не е спортна и да е от ест.кожа, до около 250-300 лв.

МОЛЯ за съвет за магазин в София (по възможност да не е с онлайн поръчка).

До сега гледах в Gianni, Musette, един магазин за чанти на Раковска, един друг на Алабин. Също и в други магазини, които не са само за чанти.

Благодаря предварително   bouquet


Аз специално харесвам чантите на https://www.facebook.com/pages/Bogdanin-Brothers/146834832166762. Още само ги гледам и им се каня, че все не мога да заделя толкова пари за чанта. Но и аз много мразя да прехвърлям неща от чанта в чанта и се заканвам да си купя една класическа от естествена кожа и да изкарам дълги години с нея. Техните чанти - поне за моя вкус - изглеждат страхотно, много елегантни и изчистени. Правят се ръчно и са малко бройки, бутикови. Което за мен също е плюс, че утре няма да видя някоя жена на улицата със същата чанта.

# 10
  • Мнения: 22
Здравейте аз си взех преди много време този модел чанта http://www.obuvki-bg.com/model.php?model=115605 не е с космическа цена, а напълно достъпна и нормална и останах много доволна , не е мръднала, нито се е протъркала нито нищо. Кожата уж е изкуствена, даже не уж а си е изкуствена, но стои като естествена. С удоволствие бих си купила пак Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 609
Аз си взех първата хубава чанта в живота преди две години от Mussete- Cristhelen B- беше около 200 лв. на намаление и съм страшно доволна. Голяма е, прекрасна е и е много добра изработка.

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте,виждам,че не е писано много...аз предпочитам чанти на O Bag Simple Smile Аз лично си купих една такава преди 2 години,много е хубава...

Последна редакция: ср, 09 май 2018, 10:40 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт