Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 87

  • 31 450
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 725
Привет ,момичета.... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз нали ви казах Grinning...и окей Peace...гледах серийката...компа ни се скапа  #Cussing out,а лаптопа естественно е зает и аз  се радвах на Ерко Party...кога Джерен е казала на Сухли ,че ОБИЧАААААА Йомер...та не съм разбрала ooooh! #Crazy...Постъпката на Джерен да отиде да помогне на Мери не ми хареса Naughty....и тук Йомер беше прав и сори ,ама Джерен какво се прави на луда...заради Юсуф,заради бебето...това го интересувало...оо...та преди да имаше бебе Йомер пак препускаше като кон след Джерен...а и тя помисли ли ,че носи дете,че Азис е убиец...неееееее...тука малко женсъстава се изложи...и Джерен , и Мери... bowuu...това е засега....отивам да си пусна Хулиганчо ...После може по някое време да намина пак Thinking....Ако утре вечер са розовите чаршавки...ще ги изпусна...нощна съм...
Зелиш взе много да ме дразни...хем я боли ,хем я сърби...добре ,че Алишката е спокойно момче и не и се връзва ,а и се надявам да и даде добър урок... bowuu
Опсссссс....забравих най важният човек...моето момче...може да обсебва ,може да крещи ,може да съблазнява  #Crazy Joy,но е пич на място...няма хък ,мък при него....и е лудо влюбен...и...ако Джерен умре ,и аз ще умра....или нещо от сорта каза в болницата... Heart Eyes Heart Eyes  Kissing Heart Two Hearts

Приятно гледане, Светлич! Hug Hug Hug Отначало и аз така си помислих, къде се навира тая Джерен - спасителката на всички онеправдани, но после, чух продължението и как Мериемджето я постави пред свършен факт - не искала Йомер..... Малко ми беше лековато, бременните обикновено имат много силен инстинкт за самосъхранение..... Та тук издишаше малко причината, трябваше нещо по-сериозно да измислят..... А в стаята - чисто словесно отмъщение, но аз смятам, че е заслужено, рано е още да му прощава, не е такъв тип нашата мома, а и като се сетя как я отмъкна хубавецът ни..... Нека още малко да се помъчи.... Колко иди ми доди ми имаше и преди това в действията му.....

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 07:15 от arpha

# 466
  • Мнения: 4 725
Добро утро и спокоен вторник на всички желая! Grinning Grinning Grinning

# 467
  • Мнения: 5 723
Скрит текст:
ТЦ,при Джерен няма капитулация ,тя само оценя добрата ,видима промяна във ВИСОЧАЙШИЯ АГА.От мен получи първата 6-ца...след беса си се "тропоса " /както каза Галя/ в спалнята при жена си с категоричното ...тази стая е и моя......сякаш като забегна при Нар стаята беше на комшиите, но си научи урока ..тази забежка му костваше 3 г. Той не  можа да разбере ,че Джерен  не иска тяхното минало , а ново начало заедно с него ,но земен ,обикновен ,човечен ,съпричастен ,разбиращ...а не ВЛАСТЕН И МОГЪЩ....  Що да е инатлива Джерен ,тя е силна и иска равнопоставеност ,уважение , а не обсебване и кланяне на някакви си там богаташки измишльотини за велики родове , почит , преклонения  и пазене честа на фамилното име. То се вижда вече ясно колко е чисто името ,че и морала на част от членовете на Великата Асланбаш ФЕМИЛИ. Само дето още Баш Агата не може да го светне,май всичката му рода го води за носа....

Искала отмъщение ......НЕееееее,тя просто връща това ,което е получила от ЖИВОТА /съзнателно сторено от хора , видно  е вече кои са /съвсем малка ,невинна ,но ПРИНУДЕНА да го ИЗЖИВЕЕ .А ,че това почва да боли други...така е СЪДБА...на всеки може да се случи!!!!!!

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 12:57 от sofia26

# 468
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Привет на белите макчета.
Софи и от мен шестица, но за теб и написаното.
Не разбрах,защо е скрит.Никой няма да тисе кара Joy Joy за това,че толкова добре се изразяваш.
Скрит текст:
ТЦ,при Джерен няма капитулация ,тя само оценя доброта ,видима промяна във ВИСОЧАЙШИЯ АГА.От мен получи първата 6-ца...след беса си се "тропоса " /както каза Галя/ в спалнята при жена си с категоричното ...тази стая е и моя......сякаш като забегна при Нар стаята беше на комшиите, но си научи урока ..тази забежка му костваше 3 г. Той не  можа да разбере ,че Джерен  не иска тяхното минало , а ново начало заедно с него ,но земен ,обикновен ,човечен ,съпричастен ,разбиращ...а не ВЛАСТЕН И МОГЪЩ....  Що да е инатлива Джерен ,тя е силна и иска равнопоставеност ,уважение , а не обсебване и кланяне на някакви си там богаташки измишльотини за велики родове , почит , преклонения  и пазене честа на фамилното име. То се вижда вече ясно колко е чисто името ,че и морала на част от членовете на Великата Асланбаш ФЕМИЛИ. Само дето още Баш Агата не може да го светне,май всичката му рода го води за носа....

Искала отмъщение ......НЕееееее,тя просто връща това ,което е получила от ЖИВОТА /съзнателно сторено от хора , видно  е вече кои са /съвсем малка ,невинна ,но ПРИНУДЕНА да го ИЗЖИВЕЕ .А ,че това почва да боли други...така е СЪДБА...на всеки може да се случи!!!!!!

И довечера всички пак в чифлика.

# 469
  • Мнения: 4 725
Софииииии Hug Heart Eyes Grinning , така хубаво си написала всичко, защо, душко, си го скрила? Прекрасно,  пламтящо,  Two Hearts Two Hearts Two Hearts като сърцата на нашие влюбени!!!   smile3501 smile3501 smile3501    bouquet  bouquet  bouquet

Хайде, махай тоя спойлер, виждам те? Praynig Praynig Praynig Grinning Grinning Grinning

# 470
  • Мнения: 4 725
Ето и снимки, по- ранко днес, а после ще дослагвам и подреждам.....

























































Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 18:34 от arpha

# 471
  • Мнения: 15
 wavey скъпи принцески  Hug

Снощи, Ви изтървах  Embarassed Mr. Green  - изгледах серийката, и като съм заспалааааа /нали цяла нощ бях дежурна  Laughing/ - стана тя, каквато стана - нито Сезони..., нито Хиляда нощи..., нито тема..., нито форум.... Embarassed Mr. Green Joy Joy Joy Та сега ще Ви прочета  Shocked и ще се явявам на поправителен  Embarassed  hahaha hahaha hahaha  

 Цитат:
Росии, рано с и подранила, и хубави фотки си ни сложила, за отскок през новата седмица 35 35 35
да не си бърсала нечии сълзи цяла нощ Mr. Green Mr. Green


Гале, бърсах мила, бърсах  Embarassed  Embarassed - кво да правя  Rolling Eyes- нали трябваше да успокоя нашето момче  Mr. Green , че като знам, какво го чакаше, пак  ooooh! - преследвания.., стрелби.../ без малко да убие  Shocked и любовта на живота си ooooh!/..., още ритници от нашата хубавица.... Mr. Green, направо ми се изправя косъма  #Cussing out

Цитат:
Роси,права си,ник'ви адвокати,ник'ви извънредни разходи! По- добре парите да ги дадем за някой комплект розови чаршафи 35 ... той все като поплаче по-някое време ще се умори...  35

1-ничка, , така къзъм  Naughty - квот си правим, само ний да си знаем  Laughing - иначе ще ни завидят Mr. Green и ще ни отворят "Рана на здрава глава"  Joy Joy Joy Joy Joy

Цитат:
Ето снимките за тази вечер, мисля, че няма да стигнем до розовите хубавини в тази серия, зависи как са я нарязали, всъщност и  Praynig Praynig Praynig  дано не са я отрязали! Praynig Praynig Praynig smile3503 smile3503 smile3503


Арфи, много хубави фотки  Hug- сърдечно благодаря  newsm51
Правилно мислиш, миличка - резнаха на точно преди нея  Mr. Green, но дано поне ни я покажат  Praynig Praynig Praynig

Цитат:
отново страхотна игра на Ерко
видяхте ли как стиска зъбки като се караха с Джерленка в променената стая
перфектна игра, направо е невероятен, пресъздава чувствата и все едно не играе, ми действително го преживява
хареса ми как се трокапоса обратно при нея, вече не спинка в хотели и в хола/за радост на Гюлка/, а чинно при жена си, Mr. Green Mr. Green
[/color]

Гале,  newsm10, наистина страхотно играе Ерко - невероятни погледи..,мимики..., жестове... Peace - направо му повярвах  Rolling Eyes

Ще се тропоса, яяя  Laughing - а е излязъл, а е изтървал " пиленцето"  Laughing - после ще има да драпа, да я вкара пак у неговия креват  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Цитат:
...Постъпката на Джерен да отиде да помогне на Мери не ми хареса Naughty....и тук Йомер беше прав и сори ,ама Джерен какво се прави на луда...заради Юсуф,заради бебето...това го интересувало...оо...та преди да имаше бебе Йомер пак препускаше като кон след Джерен...а и тя помисли ли ,че носи дете,че Азис е убиец...неееееее...тука малко женсъстава се изложи...и Джерен , и Мери... Зелиш взе много да ме дразни...хем я боли ,хем я сърби...добре ,че Алишката е спокойно момче и не и се връзва ,а и се надявам да и даде добър урок... bowuu
Опсссссс....забравих най важният човек...моето момче...може да обсебва ,може да крещи ,може да съблазнява  #Crazy 35,но е пич на място...няма хък ,мък при него....и е лудо влюбен...и...ако Джерен умре ,и аз ще умра....или нещо от сорта каза в болницата... Love 1luvu loveuu hearts


Свет, не малко, ами много се изложи женсъставът  #Cussing out - за Мерито, ми знаете мнението за постъпката, като цяло  Naughty За Джерен - тя си е такава  Rolling Eyes - първо действа, после мисли  Mr. Green, но пък и не може и да й се отрече  Naughty, че за приятел - всичко би направила  Rolling Eyes Пък си и мисля  Thinking - какво можеше да стори в случая  Thinking - Мерито я постави в шах - за много кратко време, трябваше да реагира, и то с дадено обещание, че на никой няма каже  newsm78
А Зелиш - ще си намери майстора, Алишко ще й сипе да яде  Laughing, НО  Naughty и тя ще се научи,  Naughty"какво да си пожелава, че може и да се сбъдне"  hahaha hahaha hahaha
За нашето момче - или хубаво, или нищо  Naughty Joy smile3503 - много е влюбен, милият Weary, а сега и грях си сложи на сърцето  Mr. Green  smile3518

Цитат,
Още малко ще и' е царството, тази седмица, после малко ревност, след което ще капитулира пред неустоимия чар и любовта на Йомерката hearts hearts hearts , ама и той каква промяна ще демонстрира...... Пълен кеф! newsm68 newsm68 newsm68

Арфи, тя нашата хубосница отдавна е капитулирала, ама не й се ще да си го признае  Joy Joy Joy - нали си инат, без бой няма да се предаде  hahaha hahaha hahaha

Софи, защо си се скрила, джанъм  newsm78      

Цитат:  
ТЦ,при Джерен няма капитулация ,тя само оценя доброта ,видима промяна във ВИСОЧАЙШИЯ АГА.От мен получи първата 6-ца...след беса си се "тропоса " /както каза Галя/ в спалнята при жена си с категоричното ...тази стая е и моя......сякаш като забегна при Нар стаята беше на комшиите, но си научи урока ..тази забежка му костваше 3 г. Той не  можа да разбере ,че Джерен  не иска тяхното минало , а ново начало заедно с него ,но земен ,обикновен ,човечен ,съпричастен ,разбиращ...а не ВЛАСТЕН И МОГЪЩ....  Що да е инатлива Джерен ,тя е силна и иска равнопоставеност ,уважение , а не обсебване и кланяне на някакви си там богаташки измишльотини за велики родове , почит , преклонения  и пазене честа на фамилното име. То се вижда вече ясно колко е чисто името ,че и морала на част от членовете на Великата Асланбаш ФЕМИЛИ. Само дето още Баш Агата не може да го светне,май всичката му рода го води за носа....

Искала отмъщение ......НЕееееее,тя просто връща това ,което е получила от ЖИВОТА /съзнателно сторено от хора , видно  е вече кои са /съвсем малка ,невинна ,но ПРИНУДЕНА да го ИЗЖИВЕЕ .А ,че това почва да боли други...така е СЪДБА...на всеки може да се случи!!!!!!


Това е 100% и мое мнение  newsm10 Аз нали гледам едновременно и първи сезон  Embarassed/ сега съм точно на момента - когато и постави условията на играта/, та си я оправдавам напълно Джеренчето  Peace, НО това не ми пречи  Naughty, да си бърша по цели нощи сълзите на Агата  Weary - нали ми е поредната слабост  newsm53 smile3503  hahaha hahaha hahaha

Свършвам, че се улях  ooooh! ooooh! ooooh!

И довечера, да не изтървете чаршафите  Naughty - Всички на уреденото място  Naughty
Само дано да ни ги постелят ДФ  Praynig Praynig Praynig

Приятен ден, от мен!     love001  love001  love001      

  
    
    

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 13:55 от rossii_kh

# 472
  • Мнения: 10 805
Привет ,Джеренкииииии... Hug Heart Eyes Joy Joy Joy

И...аз да не остана по назад от другите ще напиша...Софииии   Hug ,джанъм защо си криеш писанките...ааааа Naughty...толкова са хубави bowuu....като и на всички останали  Peace...за кой ли път ще го повторя Laughing....едно време кога трябваше да уча ,аз явно съм бляла Rolling Eyes....хм newsm78...речникът ми не е толкова литературно издържан,ама кво да се прави Wink....минало ,отминало и заминало.... ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy,тъй ,че пиши...много е приятно....и....при нас няма скрито покрито Naughty ....всеки казва и пише каквото мисли...няма тоя такъв ,оня онакъв...Етоооо...отново се любувам на наште убавци....уаууууууу....СТРАСТ...Йомерката ,милияяяяяяяя.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А....що се отнася за написаното от теб Софи...сигурно си права...но ,аз не съм гледала първи сезон...ееееее....от време навреме и затова ще замълча....а пък и всички хокате нашто момче....значи има вина ooooh! Shocked....и сега ще плаща....ама ми е жал за него ,бе Praynig....как само я гледааааааа  Джеренката.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 473
  • Мнения: 15
 wavey, отново  Rolling Eyes
Успях да хвърлих едно око, но само в началото на повторението Weary, снощи галиба, съм мигала  newsm78  Embarassed

Феяз - Йомер
.........
Ф: Сърдит ли си на Джерен?....
Й: Не! Нищо подобно! Тя ми е сърдита. За какво ли?.....
Ф: Тя е сърдита на всички!....

Не знам колко е болно това момче, но май е по в час, от всички други  newsm78 А на актьора - евала   newsm10, прави страхотна игра  smile3501

Дияр
......Джерен не замина за Австралия.....
......Бременна е от Йомер.....
......Йомер я откри и се ожениха...

 hahaha hahaha Резюме  Rolling Eyes Laughing на десетина/наши/серии #Crazy - кратко и ясно  Joy Joy Joy Пък и какво ли друго можеше да се случи, яяя  newsm78 - пустата му и  ЛЮБОВ -  ooooh! Mr. Green  
 newsm09"Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов"  Rolling Eyes
                                      Хайнрих Хайне

 newsm09 ooooh! "Да престанеш да обичаш, е като да престанеш да пушиш. Всичко изглежда под контрол, докато    не се напиеш..."   Mr. Green newsm53 smile3503  /Източник  Thinking: някъде в нета/

Мелих и Дияр

М: ....Ако ти си бременна от мен, ще махнеш ли детето?.....
Д: ....Не! Никога!.....
М: ....Еее, значи Джерен обича Йомер!...

Страхотно заключение  hahaha hahaha hahaha, НО  Naughty много вярно  newsm53 smile3503 smile3521hahaha hahaha hahaha hahaha

Чао, до по-късно   love001



 

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 17:55 от rossii_kh

# 474
  • Мнения: 10 805
wavey, отново  Rolling Eyes
Успях да хвърлих едно око, но само в началото на повторението Weary, снощи галиба, съм мигала  newsm78  Embarassed

Феяз - Йомер
.........
Ф: Сърдит ли си на Джерен?....
Й: Не! Нищо подобно! Тя ми е сърдита. За какво ли?.....
Ф: Тя е сърдита на всички!....

Не знам колко е болно това момче, но май е по в час, от всички други  newsm78 А на актьора - евала   newsm10, прави страхотна игра  smile3501

Дияр
......Джерен не замина за Австралия.....
......Бременна е от Йомер.....
......Йомер я откри и се ожениха...

 hahaha hahaha Резюме  Rolling Eyes Laughing на десетина/наши/серии #Crazy - кратко и ясно  Joy Joy Joy Пък и какво ли друго можеше да се случи, яяя  newsm78 - пустата му и  ЛЮБОВ -   ooooh! Mr. Green 
 newsm09"Ангелите я наричат небесна радост, дяволите я наричат адска мъка, хората я наричат Любов"
Хайнрих Хайне
 Rolling Eyes
"Да престанеш да обичаш, е като да престанеш да пушиш. Всичко изглежда под контрол, докато не се напиеш..."   newsm53 smile3503  /Източник  Thinking: някъде в нета/

Мелих и Дияр

М: ....Ако ти си бременна от мен, ще махнеш ли детето?.....
Д: ....Не! Никога!.....
М: ....Еее, значи Джерен обича Йомер!...

Страхотно заключение  hahaha hahaha hahaha, НО  Naughty много вярно  newsm53 smile3503 smile3521hahaha hahaha hahaha hahaha

Чао, до по-късно   love001



 

Роскааааааа....прекрасна равносметка,супер заключение и обяснение за всичко....за сладкото мъчение ,наречено лИбоФфффффф.... newsm10 smile3521 smile3501  love001

# 475
  • Мнения: 15
Свет  wavey

Разбрах, че тази вечер, ще изтървеш розовките чаршафи  Cry, НО нищо мила - ние ще ги държим постлани до утре -16 часа  Laughing
Казах ти аз  Naughty да си нагласиш смените, ама не слушаш кака си  Mr. Green Hug


# 476
  • Мнения: 10 805
Вижте нашата хубавица от Ойлето... Laughing Grinning



# 477
  • Мнения: 10 805
Свет  wavey

Разбрах, че тази вечер, ще изтървеш розовките чаршафи  Cry, НО нищо мила - ние ще ги държим постлани до утре -16 часа  Laughing
Казах ти аз  Naughty да си нагласиш смените, ама не слушаш кака си  Mr. Green Hug

Росиииии Hug....пак ми откачи лаптопа #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out...да мила утре ще гледам....и не си ми кака джанъмммммм  Naughty Joy Joy Joy....оффффффф.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Рестартирах и се оправиииии...май трябва да си сменяме техниката bowuu smile3512 hit moresmile

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 18:16 от Svet_sz

# 478
  • Мнения: 15
Свет  wavey

Разбрах, че тази вечер, ще изтървеш розовките чаршафи  Cry, НО нищо мила - ние ще ги държим постлани до утре -16 часа  Laughing
Казах ти аз  Naughty да си нагласиш смените, ама не слушаш кака си  Mr. Green Hug

ыосиииии Hug....пак ми откачи .аптопа #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out...да мила ут,е ще г.едам....и не си ми кака джанъмммммм Naughty Joy Joy Joy....оффффффф.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Верно, бе, чак сега разбрах Embarassed, НО  Naughty не питай старило, а патило  hahaha hahaha hahaha И аз като Джеренката - по гръб не падам  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 479
  • Мнения: 10 805
Момичетаааааа Hug  аз изчезвам....п,иятно кефене на ,озовите ча,шавчета тази вече,,,,,,,,,,,,....офффффффффф  ooooh!.....пак откачииии... #Cussing out Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт