Еркан Петеккайа - филми,изяви,колеги # 87

  • 31 520
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 15
 wavey мили принцески, пак няма никой  Rolling Eyes Mr. Green

Цитат:
Добро утро! Very Happy Very Happy Very Happy

Охоооооо, какво се е случвало нощес в темата ни? Късни срещи и уговорки, а? 35 35 35 Разплакани снимки, графици, връщам се да ви порочета по-задълбочено и да разгледам творенията на Роси, за които сърдечно благодаря и сервирам поръчаната закуска: smile3503 smile3503 smile3503


Арфи, кви срещи джанъм  Rolling Eyes, аз както обикновено Rolling Eyes, пак си хортувах самичка  Mr. Green
Аз поръчах, Naughty първият станал да направи графика за бърсане на сълзите на Агата, ама нейсе  Heart Eyes, турих си от закуската в найлонче, за утре, че сега вече вечерях  Laughing
Много хубави колажчета, снимки, гивчета си сложила, както винаги, за което - едно огромно благодаря  newsm51

Цитат:
Роскаааааа...пфу ,да се не види #Cussing out...снощи зяпах до 2 и половина Rolling Eyes ....и да те изпусна ooooh!....и кво мислиш ,че гледах Thinking ...за кой ли път вече hahaha...розовите чаршавки и гуш ,гуш Party....ама голяма проклетия е Джерен #2gunfire,аааа...навира се у нашто момче ,а после бълва змии и гущери....цъ цъ цъ ....инатка...се едно ни лук яла ,ни мирисала...а как го душеше самооооо ... #Crazy #Crazy #CrazyТа...в понеделник ли викаш...тогава ли ще са розовите чаршавки newsm78...аз в понеделник съм до 20часа ,но имам Хулиганчо да гледам....НО...обещавам да направя нещо по въпроса... bowuu
 
Свет, и аз като видях,че няма никой в темичката ни, хукнах да чета ония младите, та до към 4 часа четох, че те пишат, като за световно - по 10 листа, не мога да им наваксам   #Crazy
А розовите чаршафи и гушкането може и в вторник да го дават  newsm78, не знам, не съм смятала  Rolling Eyes Може, да се оредиш  hahaha

Малеееее, ако ви набара гРаФикУ Дидем Ханъм..... да видим кой шЪ бършИ вашите сълзи....!?!?!?!?! hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
 

Софи, хич и не мой ни оплаши, ние се оправихме с такива отмъщения  Naughty и все още продължаваме ooooh!, та на една ханъм ще се дадем  Mr. Green , най-много и тя да си го обере  fight Mr. Green, щот и тя много ни тормози момчето  #Cussing out #Cussing out

Момичета, ще зачезвам, че отивам на кино  bowuu, при младежите, че и там една госпожица ми тормози онова младичкото момче  ooooh! и то нъл е още малко, само глупости прави  Mr. Green

Тия инати жени  ooooh! ни изтормозиха момчетата, но кво да се прави - нали са необходимо зло и без тях не могат  newsm53 - ще ритат, ще ритат  newsm61, пък накрая ще се предадат  smile3503  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Хайде, като свърши киното, пак ще намина  Peace, ако не сте си легнали  Rolling Eyes, може и да си похортуваме  Peace  love001

    
  

Последна редакция: нд, 20 окт 2013, 23:33 от rossii_kh

# 436
  • Мнения: 4 725
Дружлетааааа,  Hug Hug Hug  сега кацнах у дома, имам поне час ютийни действия, след което пак ще намина, благодаря за смехаааааа!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 437
  • Мнения: 286

                Момичета  Hug
 
  Пpиговила съм си къpпички, само кажете къде в гpафика има свободно място   action032 


# 438
  • Мнения: 1
Дани,аз съм приготвила не кърпички,а фотоапарат  - да го наснимам  като лее сълзи,да му се радвам после ....  hahaha
И на графика предлагам да лепнем една снимка аФтентична... да радва окото и на чакащите Blush

# 439
  • Мнения: 4 725
Joy Joy Joy Данииииии, единичкаааааа, при нас е свобода, нали знаете, когато искате и колкото искате, и снимки може, всичко, само да издържим до утре да му се нарадваме на упоритостта и оптимизма на нашето момче..... Гответе се за неочаквани действия, стресови ситуации и пак, и двамата във всяка чорба и мерудия......

А сцената в розово си е готина отвсякъде и доказва колко е важно подсъзнанието..... Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 20 окт 2013, 23:16 от arpha

# 440
  • Мнения: 1
Като чувам стресови ситуации, и като знам каква е  героинята  на Джерен и очаквам  вече нашето момче да гълта ножове,да скача през огнени обръчи и да преплува ла Манша с една ръка,че да ѝ докаже любовта си на тая мадама....  
 newsm12
Лека,дами,да видим утре с какво ще ни зарадват  Hug smile3524  sleepuu

# 441
  • Мнения: 286

Единичка,  ти да като ни снимаш как го успокоявам - после снимките да не ги пpатиш на жена му...  Rolling Eyes

# 442
  • София
  • Мнения: 1 433
юхууууу, момичета Hug Hug
успях да се докарам с нова премяна, ама че борба беше Joy Joy Joy Joy
с премяната де hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 20 окт 2013, 23:35 от galia2007

# 443
  • Мнения: 4 725
Като чувам стресови ситуации, и като знам каква е  героинята  на Джерен и очаквам  вече нашето момче да гълта ножове,да скача през огнени обръчи и да преплува ла Манша с една ръка,че да ѝ докаже любовта си на тая мадама.... 
 newsm12
Лека,дами,да видим утре с какво ще ни зарадват  Hug smile3524  sleepuu

Лека и спокойна и на теб, мила единичка, далечко си за ножовете, но ако те устройва стрелба по любимата и действия по предотвратяване на война Каракоджак-Асланбаш, екшънът ще е на ниво.... Joy Joy Joy

# 444
  • Мнения: 4 725
юхууууу, момичета Hug Hug
успях да се докарам с нова премяна, ама че борба беше Joy Joy Joy Joy
Галееееее, ама и момент си избрала.....  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Бравос! Grinning Grinning Grinning

Мили момиченца, лека и спокойна и от мен!!! Grinning Grinning Grinning

# 445
  • Мнения: 10 831
 smile3533 smile3533 smile3533 newsm47 newsm47 newsm47

юхууууу, момичета Hug Hug
успях да се докарам с нова премяна, ама че борба беше Joy Joy Joy Joy

Галеееееееее Hug....що не турна  розовите чаршавки ,бе душко.... newsm78....оффффффф....и тези са готини....щом има гуш ,гуш....то...кекс ша има да чакаме...кога цъфнат налъмите #Crazy Joy Joy Joy
Момичетаааааа...  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 446
  • Мнения: 10 831
Дани,аз съм приготвила не кърпички,а фотоапарат  - да го наснимам  като лее сълзи,да му се радвам после ....  hahaha
И на графика предлагам да лепнем една снимка аФтентична... да радва окото и на чакащите Blush

Едиии Hug...кви сълзи ,мила newsm78...само ще му се налеят хубавите кафеви очи...па и нали е мъж Wink...няма да реве за една жена ,яяяяяяяя... Naughty

# 447
  • Мнения: 15
Ехооо  wavey, пристигам


И аз съм се заредила с носни кърпички  Naughty, че като гледам, пак аз ще съм нощна смяна  Laughing Heart Eyes

# 448
  • Мнения: 10 831

                Момичета  Hug
 
  Пpиговила съм си къpпички, само кажете къде в гpафика има свободно място   action032 



Няма график ,Дани Hug....който свари ,той ще натовари hahaha hahaha hahaha

ОООООООО....и Роска  Hug  пристига ....че и с кърпичкиииии ooooh! #Crazy hahaha hahaha hahaha

# 449
  • Мнения: 15
1-ничка, никакви фотки, джанъм  Naughty- никакви веществени доказателства  Naughty, че после трябва и адвокати да наемаме, да са харчосваме излишно  newsm53

Гале, много ти хубава новата премяна - и момента е  newsm10 - Агата, мисли че тя спи и й се обяснява в любов, пък нашата хитруша се прави на заспала и се подсмихва под мустак  newsm53 smile3503 И след този момент на другата вечер, Джеренката само как си го покани при нея, под завивките  newsm47 smile3503    

Общи условия

Активация на акаунт