Отговори
# 435
  • Мнения: 2 787
БОНБОНЧЕТА!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Мармиши Hug, знаеме те, ти единствено имаш титлата нормална  Joy Joy Joy Hug

Дани  Hug, аз не се връзвам, единствено тука имаме свобода  Peace  newsm44 newsm44 newsm44

# 436
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Скрит текст:
Психиатърът ми, нарисува една овца на едно листче и ми каза да му я пазя, докато не се върне и излезе...ама аз не съм глупав..нарисувах и ограда и избягах...
Joy Joy Joy
rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

# 437
  • София
  • Мнения: 30 209
Тъкмо пуснах епизод 1 на ПО. Фондация Асъм Шеким Кая или фондация "Любов" (ASK)  Laughing Как са го измислили само  Joy

# 438
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хади,хахота,аз пущам некъв Елизиум да гледам,като свърши пак ше намина да видя какво е дереджето  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 439
  • София
  • Мнения: 379
И аз ви оставям, че това дете се скъса да реве  ooooh!   Joy JoyHug Hug Hug Hug

# 440
# 441
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз пък отивам при ония слънца и Керемчо,да видя ся как почва се влюбва  и да омеква  ooooh!

# 442
  • Мнения: 0
И аз ви оставям, че това дете се скъса да реве  ooooh!   Joy JoyHug Hug Hug Hug
Да ти имам проблема Mr. Green

# 443
  • Мнения: 0
Аз пък отивам при ония слънца и Керемчо,да видя ся как почва се влюбва  и да омеква  ooooh!
Има 7 еп на руски ма ти май го гледаш на английски вече Rolling Eyes

# 444
  • Мнения: 2 787
Хабер,
http://www.medyaninsultanlari.com/magazin/binlerce-kisi-hazal-ka … da-gormek-istiyor

Скрит текст:
Thousands of people want to see movies with Hazal Kaya and Cagatay Ulusoy
October 6, 2013, Sunday, 10:05
| Celebrities | 95 views | 0 comments
çağatay

I named her Feriha star in the series to end with a series of lovers sharing a lot of Hazal Kaya and Cagatay Ulusoy upset. The combination of a more rock and Ulusoy not see any of the projects indicating compliance with the thousands of people yesterday called social media producers. # HazalCagataySinemadaOynasin table for a long time TT was able to stay at.
Блаво и на нас! smile3501

# 445
  • Мнения: 0
По нова тв дават оригинала на 20 мин Laughing

# 446
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
БОНБОНЧЕТА!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Мармиши Hug, знаеме те, ти единствено имаш титлата нормална  Joy Joy Joy Hug

Дани  Hug, аз не се връзвам, единствено тука имаме свобода  Peace  newsm44 newsm44 newsm44



Чудни Фемир, чудни,  Hug Hug Hug

хехехе титла нормална - затова за трети път си сменям името, хич ме няма и мене, ама нейсе  Embarassed Embarassed Embarassed

# 447
  • София
  • Мнения: 30 209
Хабер,
http://www.medyaninsultanlari.com/magazin/binlerce-kisi-hazal-ka … da-gormek-istiyor

Скрит текст:
Thousands of people want to see movies with Hazal Kaya and Cagatay Ulusoy
October 6, 2013, Sunday, 10:05
| Celebrities | 95 views | 0 comments
çağatay

I named her Feriha star in the series to end with a series of lovers sharing a lot of Hazal Kaya and Cagatay Ulusoy upset. The combination of a more rock and Ulusoy not see any of the projects indicating compliance with the thousands of people yesterday called social media producers. # HazalCagataySinemadaOynasin table for a long time TT was able to stay at.
Блаво и на нас! smile3501

Ние искаме, ама няма кой да ни чуе   Laughing

# 448
# 449
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Много е готино това... Heart Eyes  bouquet Лека и от мен! Hug

Общи условия

Активация на акаунт