Отговори
# 495
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Това е една много тъжна китайска история:

朣楢琴执执瑩浻牡楧硰执执獧浻牡 楧敬 瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢 正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬 敮牡氬晥⁴ 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲湵浩 条眭扥楫楬敮牡札慲楤湥潴昣昸昸 攣散散戻 捡杫潲湵浩条洭穯氭湩慥牧摡敩瑮 琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧獭氭湩慥 牧摡敩瑮 琨灯捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮 牡札 慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲湵 浩条楬敮 牡札慲楤湥潴昣昸昸攣散散汩整牰 杯摩慭 敧牔湡晳牯楍牣獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴 昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散潢摲牥硰 猠汯摩 搻獩汰祡戺潬正潭潢摲牥爭摡畩瀲 漭 戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤 獵硰戻 牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻獯瑩 潩敲慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮 戭潬正 漻敶晲潬
Най- тъжно ми стана там, където казват: 湥 潴昣昸...Wink))
Joy
Мдааа, много е тъжна наистина, докато я четях през цялото време плаках. Joy
А привет bye и на появилите се след мен, и на тези, които, ще се появят по-късно.
Мишенце и аз не разбрах тези двамцата дали са се залюбили в реала или не, а и никакъв придружаващ текст не открих. Rolling Eyes

# 496
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро прекраснички  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Включвам се към 2-ра смяна кафе, доста разкършено вече  Laughing

Скрит текст:

Слънчева и прекрасна седмица на всички от мен и ФЕмир  Grinning Heart Eyes



# 497
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:
Това е една много тъжна китайска история:

朣楢琴执执瑩浻牡楧硰执执獧浻牡 楧敬 瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢 正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬 敮牡氬晥⁴ 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲湵浩 条眭扥楫楬敮牡札慲楤湥潴昣昸昸 攣散散戻 捡杫潲湵浩条洭穯氭湩慥牧摡敩瑮 琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧獭氭湩慥 牧摡敩瑮 琨灯捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮 牡札 慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲湵 浩条楬敮 牡札慲楤湥潴昣昸昸攣散散汩整牰 杯摩慭 敧牔湡晳牯楍牣獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴 昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散潢摲牥硰 猠汯摩 搻獩汰祡戺潬正潭潢摲牥爭摡畩瀲 漭 戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤 獵硰戻 牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻獯瑩 潩敲慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮 戭潬正 漻敶晲潬
Най- тъжно ми стана там, където казват: 湥 潴昣昸...Wink))
Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз се разплаках... hahaha Joy

 newsm45 Ох бе, Ренка  Hug, как ме разстрои рано рано сутринта  Mr. Green Joy Joy

# 498
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ади поспаланки събуждайте се вече Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesхайде нещо красиво  за разбуждане Hug



Като се загледате в стоп кадъра, не ви ли прилича на Стефан Данаилов на младини (дори и например в Дами канят)  newsm78
На мен много ми заприлича  Grinning Без майтап  Grinning

# 499
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Много ми харесаха думите  Grinning



Приятелите са сестрите и братята, които си избираме ... Grinning

# 500
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Скрит текст:
Това е една много тъжна китайска история:

朣楢琴执执瑩浻牡楧硰执执獧浻牡 楧敬 瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢 正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬 敮牡氬晥⁴ 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲湵浩 条眭扥楫楬敮牡札慲楤湥潴昣昸昸 攣散散戻 捡杫潲湵浩条洭穯氭湩慥牧摡敩瑮 琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧獭氭湩慥 牧摡敩瑮 琨灯捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮 牡札 慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲湵 浩条楬敮 牡札慲楤湥潴昣昸昸攣散散汩整牰 杯摩慭 敧牔湡晳牯楍牣獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴 昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散潢摲牥硰 猠汯摩 搻獩汰祡戺潬正潭潢摲牥爭摡畩瀲 漭 戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤 獵硰戻 牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻獯瑩 潩敲慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮 戭潬正 漻敶晲潬
Най- тъжно ми стана там, където казват: 湥 潴昣昸...Wink))
Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз се разплаках... hahaha Joy
Ако трябва да съм честна и аз малко  Joy Joy Joy

# 501
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Оле снощи направо се изнервих максимално с тия слънца
Скрит текст:
Най-сетне той се осъзна,че е влюбено момчето,тръгна да и се обяснява и я извика в едно кафене романтично,подготви когато и се обясни заря ама заря да видите,и отива усмихнат,доволен,тя извикала тъпата най-добрия му приятел и му се обясни в любов и ония дет трябваше да пусне зарята не можа да разбере и баш тогава я пусна,и нашето момче гледа отстрани и му разбиха сърцето тия двамата глупаци  #2gunfire #2gunfire И аз я съжалявах тая ,не мой се разбере в кой е влюбена,на когато се осъзнае ще я видя тогава ,аййй после до колко часа не можах да заспя ,така ме ядоса тая смотла,да се обясни на ония глист смотан
Та оплаках се от моите нощни кахъри  Mr. Green
Hug Joy Joy JoyМного си улезнала у филма Laughingуспокой топката малко Mr. Green
Хулигана го минавам на сръбски че на бг май скоро иок Rolling Eyes ше почнеме да щрапаме на комшийски Laughing
Ми интересен много ми стана,та влезнах малко  Joy Joy Joy Ренку,ще си конушваме помежду си ,никой да не ни разбира после  Joy Joy
Зизуно,абе зарибяващ си е,харесва ми много  newsm53

# 502
  • София
  • Мнения: 30 085
Наде, ами тя малко изглежда като кака му, ама няма лошо  Laughing

# 503
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:
Това е една много тъжна китайска история:

朣楢琴执执瑩浻牡楧硰执执獧浻牡 楧敬 瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢 正牧畯摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬 敮牡氬晥⁴ 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲湵浩 条眭扥楫楬敮牡札慲楤湥潴昣昸昸 攣散散戻 捡杫潲湵浩条洭穯氭湩慥牧摡敩瑮 琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧獭氭湩慥 牧摡敩瑮 琨灯捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮 牡札 慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲湵 浩条楬敮 牡札慲楤湥潴昣昸昸攣散散汩整牰 杯摩慭 敧牔湡晳牯楍牣獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴 昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散潢摲牥硰 猠汯摩 搻獩汰祡戺潬正潭潢摲牥爭摡畩瀲 漭 戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤 獵硰戻 牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻獯瑩 潩敲慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮 戭潬正 漻敶晲潬
Най- тъжно ми стана там, където казват: 湥 潴昣昸...Wink))
Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз се разплаках... hahaha Joy
Ако трябва да съм честна и аз малко  Joy Joy Joy

Ма моля ти се, направо ни съсипа с таз тъжна история  Joy Joy Joy
Представям си и нашите пък букви какви йероглифи им изглеждат  Mr. Green

# 504
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Гъбке,направо имам чувство,че всеки момент ще ми каже-Абе ти знаеш ли ,че имаш страшни очи  hahaha hahaha hahaha

# 505
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Днес май съм на copy-paste от туити, ама още нещо, много хубава песен  Grinning Heart Eyes

"Скрий ме в прегръдката си
Скрий ме в целувките си
Скрий ме в живота си
Скрий ме в тялото си
За да не ме открие никой ..."


Скрит текст:

# 506
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбке,направо имам чувство,че всеки момент ще ми каже-Абе ти знаеш ли ,че имаш страшни очи  hahaha hahaha hahaha

Тамън по сценарий можем достачка да му се изредим  Mr. Green Joy Joy Joy

# 507
  • Мнения: 11 820
Мераба  Hug

# 508
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Днес май съм на copy-paste от туити, ама още нещо, много хубава песен  Grinning Heart Eyes

"Скрий ме в прегръдката си
Скрий ме в целувките си
Скрий ме в живота си
Скрий ме в тялото си
За да не ме открие никой ..."


Скрит текст:

Ами Мико,какво да кажа повече  Heart Eyes Heart Eyes

# 509
  • Мнения: 0
Hug

Гъбунке Hug

Цитат
Ренку,ще си конушваме помежду си ,никой да не ни разбира после 
newsm47

Ирка къв Мико те гони Shocked

Общи условия

Активация на акаунт