Violetta~Виолета- една мечта, една песен. {Тема 7}

  • 83 440
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 117
Ново видео на Хорхе и Ксаби от репетицията за Виолета Ен Виво.
http://www.viddy.com/video/c23e7d95-7230-48e1-ae67-7cef1a545700

Taзи седмица ни очакват много Леонета моменти (ако сценаристите си удържат на обещанието). Нямам търпение. Heart Eyes
Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 окт 2013, 17:45 от littlexsecrets

# 16
  • Мнения: 0
Рая, и аз искам много много мнооого Леонета моменти !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 18
Здравейте, хора.  Hug

Скрит текст:
Вече немога да казвам Здравейте, момичета понеже вече си имаме цяло едно момче.  Hug Laughing

Много съжалявам за историите ви, вие може да ги пишете тук не е забранено, но може би по един два епизода на ден, а не по 100.  Peace Това беше проблемът, защото така се оспавмаше цялата тема и пренебрегваме писането на новини и т.н. Надявам се да ме разбирате.

Относно предизвикателствата, повече дни няма какво да пишем изчерпа ни се всичко, но измислих една еднодневна игра. В тази игра всеки ще напише какъв за него е перфектният Виолета свят, като напише себе си като герой в сериала.
Пример: Казвам се (Името ви), моето гадже е (Любимеца ви), аз мога да свиря на пиано и китара, обичам балада песните....
И отстатъка си го измисляте вие. Може да не е само с едно изречение, а цяла поема. Просто създайте свой герой в сериала и напишете какъв ще искате да бъде той.  Peace Целта на играта е да се забавляваме, а и не е задължително който иска ще пише. Забавлявайте се!  Peace

# 18
  • Мнения: 8

Много е хубава тази песен newsm81

# 19
  • Мнения: 0
Хей Мъри, супер идея!

Моят перфектен Виолета свят:

Казвам се Стефи и съм сестра на Леон. (оставям го за Кати ;дд Simple Smile ) С него сме много близки и си споделяме всичко. Най-добрите ми приятели са Вили, Фран, Ками и Феде. Гаджето ми е Макси. Мога да свиря на пиано, китара и барабани. Мога да пея и танцувам добре. Обичам да пея и танцувам с брат ми ;дд.  И това е общо взето ;ддд   Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 82
Това от кой епизод е?

Скрит текст:

Голяма е и затова я слагам в спойлер.

# 21
  • София
  • Мнения: 524
Ани мисля, че това не е от епизодите. Людмила води нещо като видео дневник "Ludmila Cyberst@r". Ето ти видеото

# 22
  • Мнения: 82
Тини.


Хорхе,Самюел и Нико.

 Grinning

Ето друга снимка от 80 епизод (петък)

# 23
  • Мнения: 82
Ани мисля, че това не е от епизодите. Людмила води нещо като видео дневник "Ludmila Cyberst@r". Ето ти видеото



Мерси. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 82


финала на 80 епизод

# 25
  • Мнения: 82
Племеника на Канде гледа "Виолета"



Започнаха да пишат,че има нещо повече от приятелство м/у Канде и Факе. Феновете се чудят дали Фанде съществува.

# 26
  • София
  • Мнения: 524
Ами то се твърдеше, че имаше нещо между Факу и Мечи, вярно ли е ?

# 27
  • Мнения: 82
Ами то се твърдеше, че имаше нещо между Факу и Мечи, вярно ли е ?

Според мен не. Тя май е гадже с Хаби(Ксаби)

# 28
  • София
  • Мнения: 524
Ами то се твърдеше, че имаше нещо между Факу и Мечи, вярно ли е ?

Според мен не. Тя май е гадже с Хаби(Ксаби)
И аз така мисля. Някъде пишеше, че тя излиза с него, ама не помня къде..

# 29
  • Мнения: 302
Жалко,че Стили я няма, за да ви каже добрата новина.  Ако утре се появи,се надявам да ви я каже. Simple Smile
каква новина

Общи условия

Активация на акаунт