ДЕКЕМВРИйче още порасни, за среща с мама през декември ти се приготви!

  • 22 605
  • 773
  •   1
Отговори
# 750
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета,
тези комплекти за новородено на Авент от АИКО са намалени
[/u] http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=58&pid=68914

Обаче ме интересува малките шишета от 125 мл за какво са в смисъл мляко или вода и съответно големите от 260 мл за какво са също?
Има ли запознати Crazy

# 751
  • Мнения: 277

ММ ще вземе легълцата от АИКО newsm44 така се вълнувам, това са ни първите покупки за бебенцата Heart Eyes[/color]
[/quote] Хайде,честита ви покупка Simple Smile

# 752
  • Мнения: 4
Десинка, може би е от възрастта вече при майка ти.... Няма значение , че те е осиновила. Не си я молила ти, тя сама го е поискала. А и майката е тази , която те е отгледала , а не тази която те е родила. Лесно е да родиш /така се казва/ , трудно е да възпиташ и отлгедаш дете. ДА направиш от него човек. Пак се повтарям,явно е от годините. Може би и иска нещо повече от теб,но не ти си виновна затова, а явно щом има нещо което не й харесва, явно тя не се е справила добре....А и не може да очаква да си като нея, да мислиш, разсъждаваш, правиш нещата , като нея и както тя ги очаква. Може да си й родна дъщеря и пак да не си като нея и да недоволства за това -онова.  Ти ги разбираш нещата по един начин, тя - по друг. Това е съвсем нормално. И евала на родителите  ти, че са ти дали дом и семейство  Hug  Гушки миличка и горе главата  Heart Eyes
Коконка и Станислава, честити ви придобивки  Hug  Hug ДА си ги ползвате със здраве Hug

# 753
  • Мнения: 768
Момичета,
тези комплекти за новородено на Авент от АИКО са намалени
[/u] http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=58&pid=68914

Обаче ме интересува малките шишета от 125 мл за какво са в смисъл мляко или вода и съответно големите от 260 мл за какво са също?
Има ли запознати Crazy


Може да се ползват 1-2 месеца за мляко и за вода. Иначе са прекалено малки. Аз за това няма да купувам комплекти. На същата цена ще взема 4 шишета на Чико и то по 250мл.

Последна редакция: пн, 21 окт 2013, 13:14 от Bonbonska

# 754
  • Мнения: 8
kokona Мерси за линка мисля веднага да си го поръчам много е намален,направо не можах да повярвам като видях цената
Ето какво мисля да взема на моята принцеса за изписването
http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=56&pid=75953   обаче трябва и още едно по-дебело одяло за отгоре

# 755
  • Мнения: 2 169
Деси, много съжалявам че сте в такива отношения с майка ти  Tired Може би е наистина от възрастта, все пак 80 години не са шега работа. Но това, което разказваш за вината е много, много тъжно. Никой родител, било то биологичен или осиновител няма право да вменява чувство за вина на детето, че се е родило. Искрено ти пожелавам да нямате повече скандали, дано сега с появата на бебчето нещата се поуталожат  Hug
Коконче, честити придобивки  Hug
Шишета аз категорично няма да купувам. Може би само едно за водичка, ако изобщо давам вода. Надявам се да се кърмим дълго и напоително, както и с Ванко  Peace

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Деси, донякъде съм съгласна с Firenelly, че възрастта си казва думата и хората неизменно се променят с времето. Но според мен, без да съм напълно запозната със ситуацията, може да има и друга страна. На теб и мъжа ти ви предстой най-прекрасното нещо в живота. Може би майка ти се притеснява от този момент - ти ще имаш едно малко същество, което ще има нужда от цялата ти обич и внимание, а майка ти ще остане малко в страни. Може би тя се притеснява от този факт, може би се чувства самотна, неоценена. В никакъв случай не я оправдавам, но сме склонни, когато емоциите ни са в повече, да преувеличаваме нещата. Аз съм от хората, които обичат да изясняват нещата. Ако мога въобще да си позволя да давам съвет - просто говори с нея. Кажи й ти как се чувстваш, опитай се да разбереш нейните мотиви. От един такъв разговор само може да спечелиш, но трябва да си напълно спокойна, ако и когато решиш да го направиш. Вярвам, че ще се разберете - все пак сте майка и дъщеря Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 757
  • Мнения: 277
kokona Мерси за линка мисля веднага да си го поръчам много е намален,направо не можах да повярвам като видях цената
Ето какво мисля да взема на моята принцеса за изписването
http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=56&pid=75953   обаче трябва и още едно по-дебело одяло за отгоре
еее върха е комплекта,супер,много ми хареса  smile3501 smile3501 smile3501

# 758
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мерси момичета Hug пък как нямам търпение и да ги сглобим ама ще почакат първо ремонтите да приключат, че да се изчисти и чаааак към Декември като наближи времето ще ги оправиме Crazy
Вио и аз искам да си ги кърмя, ама за водичка ще ми трябват а и ако се цедя и ги хранят с шишета, та пак ще ми трябват newsm78

Ау, комплекта е супер!!!

# 759
  • Мнения: 9
kokona Мерси за линка мисля веднага да си го поръчам много е намален,направо не можах да повярвам като видях цената
Ето какво мисля да взема на моята принцеса за изписването
http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=56&pid=75953   обаче трябва и още едно по-дебело одяло за отгоре

млееее, страхотно е Simple Smile Аз много исках момиченце, но късмет - следващия път ще е Wink

# 760
  • Мнения: 199
Този идиотски лигнин не можеше ли да е направен както трябва.  #Cussing out Не мога да се оправя с него, нарязах го и в последствие прочетох в една тема, че не трябва да е като превръзките, а по-дълга и не да го режеш, а от няколко листа 2-3 да сгънеш до такава степен, че да стане правоъгълник, накрая ще го хвърля в коша.  Close #Cussing out #Cussing out

# 761
  • Мнения: 4
Комплктчето е страхотно! 
Клеопатра, не се нерви  Hug ще му хванеш цаката Wink

Момичета, пускам тези линква,които мисля , че ще са ни полезни...
http://www.moebebe.com/?id=4
http://www.momentofpeace.net/2008/baby_list/all/1

# 762
  • Мнения: 768
Този идиотски лигнин не можеше ли да е направен както трябва.  #Cussing out Не мога да се оправя с него, нарязах го и в последствие прочетох в една тема, че не трябва да е като превръзките, а по-дълга и не да го режеш, а от няколко листа 2-3 да сгънеш до такава степен, че да стане правоъгълник, накрая ще го хвърля в коша.  Close #Cussing out #Cussing out

Бях ти написала някъде от 2-3 листа да си сгънеш парчета като превръзки Simple Smile

# 763
  • Мнения: 199
Аз така съм разбрала  Whistling Хаха, ще го оправя то няма къде да иде, ами като не знам какво ще е, не знаех, че трябва да е по-голямо от превръзка, не знам колко да е дебело. Ей, такива подробности, ама каквото го направя, купила съм и превръзки. Whistling

# 764
  • Мнения: 15
Пиле,страхотен е този комплект за изписване,много ми хареса.
Файърнели,много полезни линкове.Сега даже си записвам необходимите неща в един тефтер,за да видя какво имам от сестра ми и какво още трябва да купим.Благодаря  Hug
Клеопатра,пиши като го направиш тоя пуст лигнин.Аз да си призная,срам не срам,дори не се сещам как изглежда и не мога да си представя,как ще се ползва това чудо,че и аз мисля да се запася и с двете-и лигнин и превръзки.

Общи условия

Активация на акаунт