Купихте ли се вече билетите за бг?

  • 4 487
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
И ние ще пропуснеме, макар че много ми се искаше да се прибереме лятото. Искам да попитам колко вървят най ефтините билети от Канада до БГ? Ако има някои от вас да си ходи това лято и да знае де bowuu

Миналата седмица наши приятели си купиха билетите за Бг - пътуване през юли, по 1190$, плащаме веднага, понеже е с оферта - от Монреал.

Ние също мислим да си ходим в Бг 2-3м след като родя  Party но всичко е Божа работа. Още ни е рано за билети и за това не съм търсила.
Иначе мислим да не е в сезон, че да са по-евтинки Wink

# 16
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Мъжа ми в4ера купи билетите  Grinning . На 14 юни заминаваме за БГ-то за 1 мес и малко.. Grinning Grinning Grinning

# 17
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
...

Миналата седмица наши приятели си купиха билетите за Бг - ...


Дидка, много евтино - 1190 $ за юли. От коя агентка са взели билетите и с коя авиокомпания ?

# 18
  • Мнения: 3 394

А намерих на Уизз еър - излиза 140 общо за двамата. Но не е директно пък  Rolling Eyes

Сега съм в голям размисъл  ooooh!

5 часа в будапеща-ужас ooooh! ooooh! ooooh!

отиди на www.ebookers.com с опция търсене от лондон за софия и виж какво ще ти излезе-ние от там си ги купихме и печелиш и нектар точки с билета Peace

хората са супер, а билетите получихме на следващия ден. Телефона е безплатен.
вярно,че ще летим от Гетуик с балкан, но от хитроу с бритиш си е вече резачка-ако влезеш в сайта им ще видиш за какво става въпрос.

И друго интересно-като звънях в балкан ми дадоха цена на студентски билет по-скъпа от нормалния newsm78 Дане би студентите вече да са по-богати, защото аз определено не съм Tired

# 19
  • Мнения: 1 581
Арвен,
благодаря за инфото   bouquet

# 20
  • Мнения: 7 605

Като започнеш от Куба, която е на една гума разстояние  Laughing
Доколкото знам, за българи няма визи, но дали няма да има черна точка при евентуално кандидатстване за зелени карти или тукашно гражданство? newsm78

Хм  newsm78 Изобщо не съм се замисляла от тази гледна точка.

Идете в Доминиканската, там няма проблем от полити4еската гледна то4ка и на мен много ми харесва там, даже 2 пъти ходих ве4е  Wink  Пък и не е тооооолкова по дале4е от Куба  Wink

# 21
  • Мнения: 7 605
Олеле момичета като чета какви цени на билетите давате и  #Puppy dog #Puppy dog #Puppy dog
Ние тук на някакви си 1000 км разтояние и пеша можем да си идем. Аз не съм си ходила от една година и едва ще удържа до средата на март, когато планирам пътуване до Бг.


От Братислава има евтини полети, Що не пътувате от там? Не е много дале4е  Wink

# 22
  • Мнения: 7 837
Хехе, Татяна, тъкмо щях да питам, дали някой е ходил там  Laughing Ние също чухме добри отзиви за Доминиканската.

# 23
  • Мнения: 3 478
Миналата година за сефте си ходихме на лято Юни-Юли, сигурно няма да повторим. Излезе ни $1200 на човек, а сега и с бебе незнам как ще е. За тази година се гласим за Септември, но ще видим дали ще ни огрее. Досега не е оказвало влияние, кога взимаме билетите, цената си е фиксирана за всеки сезон. Питала съм преди и така ми казаха. Обикновенно ги взимаме месец предварително. Веднъж дори само 6 дни преди полета, ама не бяха по-скъпи от колкото ако ги бяхме взели 1-2 месеца предварително. Иначе и аз си падам по други дестинации, до сега ги редувахме с БГ, ама тази година нали ще трябва да покажем бебката на всички, та затова пак там.

# 24
  • Мнения: 1 613
Не  Cry
Подадохме за ILR преди 5 месеца и си мисля, че до лятото едва ли ще ни дойдат паспортите.  Cry Въпреки, че тайничко се надявам

# 25
  • Мнения: 1 959
Миналата година си купихме билети на 10/07 за 18/07 за Бритиш, нещо като 160-170 паунда.
И сега се чудя дали да бързам  Thinking
Само Bg air дават 30 паунда намаление за дете 2-14г. и излиза 280 - направо ще ми смъкнат кожата  Naughty  С Бритиш излиза към 300 за двамата с Виктор само.

А намерих на Уизз еър - излиза 140 общо за двамата. Но не е директно пък  Rolling Eyes

Сега съм в голям размисъл  ooooh!
Защо не пробваш с балкан еър видях че си от Варна а те летят директно за там през лятото това е линка им поразгледай цените са им приемливи и аз лятото само стях летя и съм доволна
www.balkanholidays.co.uk

# 26
  • Мнения: 7 430
missZ, 2004 година си ходихме лятото - билетите ги купихме в края на януари по 1090$ - пътувахме август.Със същият полет пътуваха и други българи, които си бяха купили билетите месец назад и им бяха по 1240$ или нещо такова.
Мисля, че има разлика кога точно се плаща билета - проучи ако искаш - поне тук е така Wink

# 27
  • Мнения: 7 605
Хехе, Татяна, тъкмо щях да питам, дали някой е ходил там  Laughing Ние също чухме добри отзиви за Доминиканската.

Ако неЩо те интересува, питай  Wink

# 28
  • Мнения: 1 194
Аз смятам да си ходя за две седмици с бебка през март(преди да съм много бременна), но като знам колко пъти съм отлагала пътуванията до БГ в последния момент, и този път ще купя билетите дните преди пътуването...

# 29
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 и ние мислим да си ходим преz септември, но сме в голяма чуденка дали да е с директен полет или с прекачване в Мюнхен...миналата година цената беше с около 300 франка в полzа на Мюнхен, но бях с корем първия път и с тримесечно бебе вториия Laughing ии пропуснахме "полzата" Laughing...но таzи година ще се миисли сериоzно, преди да се купуват билети..... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт