The Vampire Diaries / Дневниците на вампира - Сезонът на промените! (Тема 40)

  • 55 906
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16 938
Аз гласувах че всички с дружни усилия.
Да питам тъй като и в сайта на БТВ пише че Нина и Иън са заедно вярно ли е или просто поредната лъжа.

# 46
  • Мнения: 2 840
Последно не е имало инфо да са се събирали, имаше клип с нея и Дерек ръка за ръка.

# 47
  • София
  • Мнения: 923
ей хората да си помогнат един на друг като добри приятели и веднага "отново заедно"  ooooh!
гласувах Деймън и Елена Peace

# 48
  • Мнения: 143
Гласувах за Елена.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Ан Болейн и Хенри VIII.Дано накрая не свършат като тях.

# 50
  • Мнения: 1 163
Серията изгледана. Бях забравила колко прекрасен цвят са очите на Пол  Heart Eyes. Искам Мат да ме гушка и мен така  Crazy

За серията:
Скрит текст:
Сега дали Стефан ще е пак Дъ Рипа или само ще си е пийнал и ще му е минало? Залагам на второто. За Катрин може и да има още надежда, може да се очовечи след 500 години. Друго, което искам да коментирам са изскачащите очи на Иън - понякога чак плашат. Каралайн дали ще се забие с този новия? Не ми се ще да се връща Тайлър, макар имената на Тревино да се изписват в началото. А, и последно, Пол на какъв език проговори когато уби Мат?

# 51
  • Мнения: 42
Абе само аз ли не мога да възприема Делена? Някак си имам чувството, че само един секс и тва е...липсва ми емоционалната връзка. Колкото до епозода
Скрит текст:
беше интересен, чудя се професора какви са му спатиите точно. Карълайн и черния....абе защо ни подлъгаха с Клаус?!А сега Тайлър, новия....Елена само върти очи  тоя бил секси, оня бил секси. Катрин и нейната нова човечност бяха може би единствения лъч в епизода. Бони не искам да я коментирам. Като я убиха да си я бяха оставили умряла бе!Сега ред сълзи, ред сополи по 15 минути на серия.
Иън наистина прекалява с кокоренето. Знаем че са му хубави очите ама имам усещането, че всеки момент ще ми се изтърколят по бюрото.... #Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 6 219
начи толкова ми е интересен вече сериала, че забравих за днешната серия.
Благодаря за напомнянето Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 369
аз пък някакси хич не виждаха заедно Керълайн и Клаус. някак не ми пасват. Хейли май по-си става з анего,ама ще видим.....
според мен Делена са заминали. и аз не виждам нищо интересно в тази връзка,но не виждах и нищо интересно във връзката със Стефан от доста време преди тя наистина д априключи.абе нещо му куца на този сериал вече.а пък Джереми направо ми до-тег-на! наистина мнооого тъпо! то може-то бива,ама това неговото умиране и завръщане край няма! честно ви казвам аз се бъркам  и бърках от време на време умрял ли е в момента или е жив. сега как беше? жив ли е,призрак ли е,зомби ли е? аааа май е зомби нали? щото вещицата го съживи и всички го виждат,значи не е призрак.луда работа! и с тоя университет нещо не ми харесва.неможаха ли някаква друга по-мрачна идея да измислят? много позитивни тия вампири и не ми харесва така.те по-човеци от човеците станах,пълен смаоконтрол...абе тъпня.

# 54
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да кажа набързо и аз за серията:

Скрит текст:
Е, много ми беше тъпо това с гнева и желанието на Елена да убие Деймън, вменено от Сайлъс. Не знам идеята ли беше толкова тъпа, или ми беше тъпо изиграно, не искам да обидя никой, аз самата съм фен и на Нина, и на Иън, но не ми блестяха в тази сцена.

За сефте в този сериал да ми стане гадно за Бони  Grinning . Но усещам как се заформя да я съживят по някакъв начин, което не ми харесва.

Мъжете ми бяха разкошни в серията, и Мат, и Джеръми, и Деймън, и Сайлъс, и този дето сваля Карълайн, и професора... много красиви!  Mr. Green

Имаше един момент, в който Елена повтори на Деймън няколко пъти, че въпреки, че е сънувала Стефан, обича него. Сетих се за края на първи сезон, когато Елена повтори няколко пъти на Стефан, че въпреки приятелството й с Деймън, обича него, ама видяхме тя каква стана накрая  Grinning . Връщат ни май към триъгълника, а толкова ми се искаше да не ни занимават известно време с това...

# 55
  • Мнения: 42
Да кажа набързо и аз за серията:

Скрит текст:
Е, много ми беше тъпо това с гнева и желанието на Елена да убие Деймън, вменено от Сайлъс. Не знам идеята ли беше толкова тъпа, или ми беше тъпо изиграно, не искам да обидя никой, аз самата съм фен и на Нина, и на Иън, но не ми блестяха в тази сцена.

За сефте в този сериал да ми стане гадно за Бони  Grinning . Но усещам как се заформя да я съживят по някакъв начин, което не ми харесва.

Мъжете ми бяха разкошни в серията, и Мат, и Джеръми, и Деймън, и Сайлъс, и този дето сваля Карълайн, и професора... много красиви!  Mr. Green

Имаше един момент, в който Елена повтори на Деймън няколко пъти, че въпреки, че е сънувала Стефан, обича него. Сетих се за края на първи сезон, когато Елена повтори няколко пъти на Стефан, че въпреки приятелството й с Деймън, обича него, ама видяхме тя каква стана накрая  Grinning . Връщат ни май към триъгълника, а толкова ми се искаше да не ни занимават известно време с това...
Е то освен да ги въртят на ротационен принцип, какво им остана на сценаристите. Варианта Елена да зареже и двамата и да запраши нанякъде явно не стой на дневен ред.
аз пък някакси хич не виждаха заедно Керълайн и Клаус. някак не ми пасват. Хейли май по-си става з анего,ама ще видим.....
Абе и там има да забозват с триъгълници, четириъгълници и други такива, нали Джулата пише сценария Rolling Eyes

# 56
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да кажа набързо и аз за серията:

Скрит текст:
Е, много ми беше тъпо това с гнева и желанието на Елена да убие Деймън, вменено от Сайлъс. Не знам идеята ли беше толкова тъпа, или ми беше тъпо изиграно, не искам да обидя никой, аз самата съм фен и на Нина, и на Иън, но не ми блестяха в тази сцена.

За сефте в този сериал да ми стане гадно за Бони  Grinning . Но усещам как се заформя да я съживят по някакъв начин, което не ми харесва.

Мъжете ми бяха разкошни в серията, и Мат, и Джеръми, и Деймън, и Сайлъс, и този дето сваля Карълайн, и професора... много красиви!  Mr. Green

Имаше един момент, в който Елена повтори на Деймън няколко пъти, че въпреки, че е сънувала Стефан, обича него. Сетих се за края на първи сезон, когато Елена повтори няколко пъти на Стефан, че въпреки приятелството й с Деймън, обича него, ама видяхме тя каква стана накрая  Grinning . Връщат ни май към триъгълника, а толкова ми се искаше да не ни занимават известно време с това...
Е то освен да ги въртят на ротационен принцип, какво им остана на сценаристите. Варианта Елена да зареже и двамата и да запраши нанякъде явно не стой на дневен ред.


Не става въпрос за това да се появи трети мъж, а за известно време поне да е само около единия брат, без да се терзае какви са й чувствата към другия.

# 57
  • Мнения: 16 938
Да кажа набързо за епизода.
Скрит текст:
Доктора е готини и си мисля че знае за вампирите.
Сайлъс не го разбирам за какво му е Катрин.Но много гадно беше това че въздейства на Елена да убие Деймън. А Каралайн май май ще си има нова любов или по скоро гадже.Стана ми тъжно за Бони и за Джерами че не могат да са заедно но се надявам да я върнат по някакъв начин. Жалко че Мат не помни че е говорил с Бони.
А Джерами значи не могат да му въздействат тоест Сайлъс и ми хареса че Катрин му помогна явно има нещо човешко в нея  все още.
От промото видях че Стефан се задава на хоризонта.
Значи отърваха се от Древните ама да не им е скучно им вкарват Сайлъс. Предпочитам Клаус най-вече като казва скъпа.

# 58
  • Мнения: 2 840
Значи на мен ми писна да повтарям, че СЕ КОМЕНТИРА В СПОЙЛЕР!

Мерси, Галя, че разказа на всички, какво си видяла в промото, сами нямаше да го видим.  

Въпросното промо http://www.youtube.com/watch?v=5Krm3apGQ0M

Мише
Скрит текст:
на полски говори Simple Smile


Тревино го имаше и в промо постерите за сезона, води си се постоянен, все някога ще го върнат.

# 59
  • Мнения: 1 163
Йо, и аз така предположих, но реших да питам.

Относно другото ми чудене
Скрит текст:
май Дъ Рипааар ще се връща, поне според промото, за което не съм особено съгласна. Особено като го няма Клаус да повтаря по 15 пъти в серия "Рипаааа". То така се губи 50% от очарованието  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт