Отговори
# 720
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ко прайтИ кукундели? Mr. Green
Дани, редактирах...аз от бързане да прайм некви неща... Embarassed не съм скивала, чИ има грешка... Whistling

Профи, ние сме се обозначили...Аз съм големата киткя , Рилакса е малката...мой ни разпознайш. Joy Joy Joy

А, странно за Нарцисчева нищо не конушваш...? А, пък за Екстри ВиАйПи Нарцис въобще... Joy Joy Joy

# 721
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Кукаме си ко да праими ние  Joy Joy

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ВидОх... Joy Joy Joy Joy

Чей че скоро не сме си раздавали чичеци...пъ ни мойм си легнем без да сме си зафалили...  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 723
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Скрит текст:
На после спи,как ще заспиш я  Mr. Green

# 724
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ето ако ви липсва зъблата,че ся така ме напряга тая пак  #Cussing out

Ама хич даже не ми и липсва ,даже не я знам коя е,ама щом те напряга,нъл сми солидарни с тебе ши съ напрегнем и ние  Joy Joy Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 16 938
Момичета пожелавам ви лека и приятни сънища. Hug

# 726
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Гале  Hug лека и на теб  smile3524

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 488
Ма как няма знаеш коя е,Едже бе,ама тука не е руса  Mr. Green

# 728
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ма как няма знаеш коя е,Едже бе,ама тука не е руса  Mr. Green
Малииииии верно че е тя  ooooh! ooooh! ooooh!

# 729
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ма как няма знаеш коя е,Едже бе,ама тука не е руса  Mr. Green

Аз па по зъбките я познах  Mr. Green Joy Joy Joy

# 730
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей нема чичеци за менИ... Joy Joy Joy
Отивам да спим...А , Нарцисчева хич и не виде,ч е раздавам чичеци...заслепило я е слънцето... Mr. Green

# 731
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей нема чичеци за менИ... Joy Joy Joy
Отивам да спим...А , Нарцисчева хич и не виде,ч е раздавам чичеци...заслепило я е слънцето... Mr. Green


У другото крило има чичеци от мени, ама айди и тук   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 732
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Зизу  Hug ма стига с тия чичеци де ги събираш  Joy Joy Joy

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Зизу  Hug ма стига с тия чичеци де ги събираш  Joy Joy Joy

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

Мой да си ги сади  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 734
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Не можах да изтрая и изгледах серията, която ще дават в четвъртък,демек изгледах снежната им сватба и ми стана едно хубуууу, нежнууууу, любовнуууу, без майтап отново им се насладих,кога ли ще отмине тая болест по АФК и по-точно по Фемир Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт