Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Ама много ме е яд, че не мога да видя на Габи колажите у новото крило  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Аз ги виждам smile3534 ако беше ми оставила от дисерта щях да ти ги покажа Mr. Green ама сега нъцки smile3533

Много са хубави Heart Eyes да знайш Laughing

Много ви здраве от мен Hug

# 691
  • Мнения: 6
И аз май ще лягам че нещо ми е изморено лекинка Рени  Hug  Ели Hug Слънце  Hug Илинче  Hug Пепи  Hug Жани  Hug Гъбке  Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 1 426
Лека,Джес Hug,утре да си шест Heart Eyes

# 693
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ама много ме е яд, че не мога да видя на Габи колажите у новото крило  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Аз ги виждам smile3534 ако беше ми оставила от дисерта щях да ти ги покажа Mr. Green ама сега нъцки smile3533

Много са хубави Heart Eyes да знайш Laughing

Много ви здраве от мен Hug

Ама...... за теб винаги оставяме,ако е сладко де Heart Eyes Пърцуцка не  Naughty Mr. Green

Лека Джес Hug

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Джейн,аз слънчасвам за тва не съм те,за Аблата питаше,ама не ме е посетила музата,тя когато дойде и аз си изливам мъката,ама сега щот гледам ония лудите и ми е весело,ама ще я наредя споко,въпрос на време е  Joy Joy

# 695
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Скрит текст:
hahaha hahaha hahaha

# 696
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Къде сте бре  newsm78 newsm78
Гледам във воютУ са качили серията,която ще дават утре, и едната от четвъртък ,а другата кога, питам КОГА  Joy Joy Joy айде и аз изтрещях  Joy Joy Joy

# 697
  • У дома :)
  • Мнения: 110

Нарцисчева Hug кво се хилиш сама , кажи и на нас Mr. Green Joy Joy Joy

Аааааа видях  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504

Нарцисчева Hug кво се хилиш сама , кажи и на нас Mr. Green Joy Joy Joy

Аааааа видях  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Много си любопитна пък ти кво бързаш  hahaha hahaha

# 699
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Охх,успях да ви настигна преди сона на темата  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Миленче,браво,джанъм,страхотно клипче,а песента е една от любимите ми  smile3501  newsm51  smile3501

Профи,ЧРД,на момичето ти,желая й много здраве,късмет,любов и успехи във всяко начинание   bouquet  newsm59   bouquet
А,на мъжът ти,бързо и безпроблемно оздравяване   bouquet

Мисенце и на теб,мила,бързо оздравяване  Hug   hug  Hug

Вани,Слънчице,Ели,честити ви гащури(на Вани и авче),много сте готини   bouquet   bouquet   bouquet

Жанка,последния ФЕмирски колаж е прекрасен,мила  Hug   bouquet   bouquet   bouquet  Hug

И за всички,които не съм споменала,много гушки  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

# 700
# 701
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Къде сте бре  newsm78 newsm78
Гледам във воютУ са качили серията,която ще дават утре, и едната от четвъртък ,а другата кога, питам КОГА  Joy Joy Joy айде и аз изтрещях  Joy Joy Joy
Ели,май от рано си предозирала пърцуцата таз вечер ми се струва  Naughty  Joy   Hug  Hug  Hug

# 702
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Къде сте бре  newsm78 newsm78
Гледам във воютУ са качили серията,която ще дават утре, и едната от четвъртък ,а другата кога, питам КОГА  Joy Joy Joy айде и аз изтрещях  Joy Joy Joy
Ели,май от рано си предозирала пърцуцата таз вечер ми се струва  Naughty  Joy   Hug  Hug  Hug

Май май така стана  Joy Joy Joy

# 703
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
И,ся,ко,май и аз подкарах на монолози  Mr. Green ,ейй,де се загубихте изведнъж,рано е за сън  Hug  Hug  Hug
Ама да кажа все пак,лека и мека и сладки сънища на лягащите  Hug  smile3524  smile3524  smile3524  Hug

# 704
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Дани  Hug Hug Hug тука съм

Общи условия

Активация на акаунт