Who is next, Ноемврийки 2013? - Тема 17

  • 24 909
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 270
Мисля си , че днес ще имаме бебче Simple Smile Heart Eyes

Маги, визирай по конкретно кого имаш предвид Crazy нали играем на залози в тази тема? newsm78

Джудже аз също вярвам, че много по-скоро нещата ще си дойдат на мястото и малкото ни победителче ще те изненада.....усещам го, повярвай ми:) Praynig И момичетата са много прави за кърмата, цеди през 3 часа....независимо какво количество вадиш....така ще стимулираш поризводството й, защото това ще бъде най-добрата храна за твоето съкровище сега!  love001
Незнам доколко е възможно човек да е спокоен в такъв момент, но колкото можеш опитай се да мислиш позитивно! Hug

# 61
  • Мнения: 510
Джудже цеди се. Аз също с Калоян в началото имах малко кърма, но постепенно се увеличи. Просто в началото бебето няма нужда от много

# 62
  • Мнения: 1 167
Да се запиша и аз в новата тема  Peace .Супер е!Мноого здрави бебоци да изплачат. Heart Eyes
Два дена не съм чела и бебок.
Да е жив и здрав малкия Борис .Много радости да носи на мама и тате   bouquet.

Аз вчера се позиморих, но днес ще почивам или така си мисля ,ще позигладя една бебешка пералня и ще си я прибера по местата.

Лек и успешен ден!

# 63
  • Мнения: 4
Честита ни нова тема, прекрасна е и благодаря на Звяра. Simple Smile после ще ви дочета, че имам да ходя до НАП, НОИ и всякакви др. досадни институции.

# 64
  • Мнения: 2
Честита тема на всички ! Simple Smile

Джудже .. Hug всичко ще се оправи спокойно,не се ядосвай няма никакъв смисъл наистина само вредиш на себе си .. Simple Smile сигурна съм че в най-скоро време ще гушнеш бебчо и ще забравите всичко  Wink

# 65
  • Мнения: 146
Здравейте и от мен. Сега се прибирам от ЖК. Оказа се, че шийка вече нямам и докторицата каза да "стискам" до 20 -ти. Продължавам Гинипрала и Магнезия още една седмица, а после вече не зная какво ще става.
Сега почвам да "стискам"!

# 66
  • Мнения: 2
Мамчета.. на къде сте се насочили да раждате ако не е тайна ?

# 67
  • Мнения: 0
Записче и от мен в новата темичка! Поздравления за създателките й  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен.

Честито второ  бебе Борис да е жив и здрав Simple Smile


Мамчета.. на къде сте се насочили да раждате ако не е тайна ?

Аз мисля да съм в майчин дом.

Вчера бях на запис на тонове. Вече съм в 37 к.с. Бебето не го гледаха, само тоновете. Всичко е наред. Дадоха ми и направлението за болницата. Приготвила съм си багажа за болницата, леглото е готово, дрешките са изпрани и изгладени само чакам да дойде момента.


# 69
  • Мнения: 510
Мамчета.. на къде сте се насочили да раждате ако не е тайна ?

В Тина Киркова

# 70
  • Мнения: 0
Запис и от мен, много хубава тема и прекрасно заглавие   bouquet

Днес бях на консултация, пуснах МБ в 36 седмица (било важно за раждането,). Гледахме и бебо, малко е дребничък и трябва да си поседи до края на месеца, тежи около 2500гр.
Дадоха ми да пия магнезии 3*2 до средата на др седмица, а иначе да си ги продължа 3*1 до раждането.
Шийката е цяла, запазена, води в норма, плацента е почнала да зрее, но е нормално за седмицата. Аз имам дата за секцио в края на месеца, и е важно да се по окръгли бебко и да му до узреят дробчета.
Моята лекарка знае колко съм емоционална, и ми даде да пия чай от маточина, за да не вдигам кръвно което сега е 120/75, но с наближаване на момента може да почне да се покачва, а това не е добре.

Джудже, и аз мисля че малкия ще е по-скоро у дома, но и да се наложи по-дълъг престой, то ще е за негово добро. Стискаме палци и ни дръж в течение, ако ти се пише ние сме на среща. Успех  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 10 704
Мамчета.. на къде сте се насочили да раждате ако не е тайна ?
В клиника Надежда. Grinning

# 72
  • Смолян
  • Мнения: 64
Добър ден и от мен Hug
Джудже кураж мила и всички сме с теб знаеш го,всеки ден се сещам за вас и ви мисля,никоя от нас не знае и не предполага през какъв ад преминаваш,защото не го е изпитала,но ти си силна и ще се справиш заради сина си,защото той има нужда от теб.
Ева стискай и дано устискаш докато искаш.
На мен най-сетне са ми внесли болничния  в Нои,а го подадох миналия месец на 12,09.
Аз отново съм пред дилема за количката,бях харесала кангаро стефи 2в1 цената е супер,но вчера на излизане от болницата видях една мама да бута такава и бебето вътре беше малко не повече от 6месе и гумите задните се бяха почти разпаднали както се казва,не знам как да го обесня,но за мен лично тази количка отпада,като вариант.
Иначе да се похваля поръчахме обзавеждането за детската стая на сина ми,до 8.11 трябва да е тук,недай си боже може да закъснее с 3,4 дни.ММ ме бъзика да стискам да го сглобим,остава и един скрин да купя и да почвам.
Свеки била накупила дрехи от Гърция и казала на ММ само,на мен ми нищо,само че щяла на края на месеца да прати пари да съм си му купила аз всичко което харесвам и ми трябва.Много ме зарадва.
Трябва и да се оплача,иначе няма да съм аз-вчера си пуснах урина,споменах не помня тук или във фб че цвета и се промени,мислех,че е от памука,който ядохме с малкия в събота,но не показа,че имам песъчинки от там са и болките в кръста,които се усилват всеки ден,но ще устискам някак.Според док повече вода и ще съм бомба.
Написах цял ферман.Съжалявам. Hug

# 73
  • Мнения: 41
Включвам се и аз да кажа на мама Джудже, че и изпращам една силна преградка, сигурна съм, че не и е лесно...

Благодаря на мама Звери, за старанието на новата тема !  bouquet

Успех на всички момичета, аз съм вече в 37 седмица и вечер контракциите ми се увеличават, усещам, че момента наближава:)

Лек ден!

# 74
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен!Отново страхотна тема си имаме ,благодарение на Звяря   bouquet.
Успех и от мен на Джуджето,дано по-скоро всичко е наред и да изпишат малкият Виктор.
На слънчо бебе още веднъж честито и в темата.
Да кажа и аз много бързо се изморявам,чак се изнервям на себе си,толкова не мога да се понасям и това,че съм по трудноподвижна много ме дразни.Аз ходих на ЖК в понедделник и другия път ще гледаме бебка и ще ми даде документите за хоспитализация.Казах на доки,че имам болки и тя ми каза,че преди началото на ноември не може да раждам,защото е много рано Laughing.
Така,че ще изчакам:))) Това е от мен,хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт