За жените и обувките

  • 24 737
  • 540
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 995
Аз не знам как някои жени ходят по снега и ледовете по улиците с токчета.за мен това е самоубийство  Rolling Eyes
Е нищо особено не е, повярвай. И аз го имах за голямо геройство докато не се качих на сноуборд тази зима.  Е там се пада вече сериозно, особено на лед  Mr. Green

# 496
  • София
  • Мнения: 8 711
Аз два пъти съм била с комоцио, втория път с травма на таза и счупени пръсти на крака  Laughing Та предпочитам навсякъде да ходя с огромни, равни с грайфери обувки, хваната за парапета  Laughing
По-добре жива, отколкото с токчета и да се кълчота по леда и хлъзгавото.

# 497
  • Мнения: 6 214
 И аз съм като Erienne, прилошава ми само като видя лед или сняг пред себе си. Камо ли съзнателно да се кача на нещо, което се пързаля.  Crazy Имала съм мускулна треска, понеже съм си стягала тялото от страх да не падна.  Crazy

# 498
  • София
  • Мнения: 2 995
Ами ... един път се живее. За мен високите токчета са си чисто женска привилегия и затова се възползвам от нея максимално.
И за да не създам погрешно впечатление - освен токчета имам и обувки за яхтинг, сноуборд, горетекс за планините, плавници за гмуркане както и рибарски ботуши до кръста  Laughing

# 499
  • Варна
  • Мнения: 1 744

Аз не знам как някои жени ходят по снега и ледовете по улиците с токчета.за мен това е самоубийство  Rolling Eyes Та като видя някоя с токчета как ходи по него и сякаш някой ми реже органите с тъп нож.
Това е, защото са били с неправилните токчета.
Най-стабилните ми ботуши  за сняг и лед /не киша, понеже са кадифени/, са с тънък стилето ток на 10см. Като алпинистки "котки" са. Имат и страхотна подметка, която не се хлъзга и на най-гладкия лед. Иначе могат да се носят с бална рокля  Mr. Green

# 500
  • София
  • Мнения: 2 995
Най-стабилните ми ботуши  за сняг и лед /не киша, понеже са кадифени/, са с тънък стилето ток на 10см. Като алпинистки "котки" са. ...
+1
Меката подметка е също много важна.

# 501
  • Мнения: 3 242
Никой не може да ме убеди че най стабилната обувка за лед са токчета ...

# 502
  • Варна
  • Мнения: 10 641
Не знам защо, но в последно време много си падам по подобен тип обувки Simple Smile
Хвърлила съм око и на тези, но ще ги оставя за Коледа  Mr. Green
http://www.russellandbromley.co.uk/loafers-lace-ups/guything/invt/122724

Уау !

Разкош, разкош, разкош  Heart Eyes

# 503
  • София
  • Мнения: 5 884
Разни оксфорд елементи по обувките са актуални напоследък и аз ги заглеждам от миналата година.
Точно тези са ми бабешки де.

# 504
  • Мнения: 14 465
Някакси много нисички за зряла дама,за млада  -да!

# 505
  • Мнения: 3 242
Едва ли само млади момичета носят ниски обувки, а в Англия наблюденията са ми обратните пък и ръсел и бромли изобщо не е любимия магазин на девойките Simple Smile

# 506
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами ... един път се живее. За мен високите токчета са си чисто женска привилегия и затова се възползвам от нея максимално.
За теб привилегия, за други жени наказание Laughing.
Аз на сняг ходя и с ток, но дебел и стабилен. А и някак не ми допада стилето на ботуш, струва ми се некрасиво. На изчистена бота точно над глезена обаче ми харесва.

# 507
  • Мнения: 341
Аз имам фобия от падане, така че като дойде зимата, вървя като наакано дете Simple Smile И все търся парапети Simple Smile
Токчетата зимата са опасни заради кривенето на крака, а не заради височината. Токът се забива в снега, обаче ако си стъпала на криво - все тая.

# 508
  • Мнения: 1 262
Зимата ходя само с кубинки. Веднъж само си взех обувки с ток - за 1 месец им счупих тока и имах чувството, че стъпвам боса по снега. Друго си е с една дебела подметка.. пък ако се наложи да ритнеш някой, може да го изкормиш. Можеш и да бягаш бързо - все плюсове.  Laughing

# 509
  • София
  • Мнения: 8 711
Ами ... един път се живее.

Аз точно затова  Laughing Искам да си поживея  hahaha
Последните ми зимни ботуши са от типа"за езда".Но мисля тази година да се екипирам и с едни поносими апрески  Laughing Да изтопурквам до работа и там ще се преобувам.
За сняг задължително трябва да има някакви грайфери отдолу и подметката да не е висока(но не и тънка, че е студ), защото обичам да усещам, че стъпвам по земята, а не съм във въздуха и да се поклащам  Laughing 
Зимата обувам ботуш с ток или някаква затворена висока обувка, АКО ще ходя с такси или някой ще ме кара(на обратно също).Няма ли такива условия, си ходя с ботушите и не ми дреме. Ако ще на сватба да ме замъкнат  Crossing Arms
Твърде голям страх имам, много добре знам, че на 3 крачки от входа вече няма да смея да стъпвам, за да не се подхлъзна.

Общи условия

Активация на акаунт