Отговори
# 240
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
За Илда  Hug
Скрит текст:
Любими!
 
Гъбке smile3521 newsm44 newsm44

Илде Laughing
Скрит текст:

  love001  love001 newsm51 newsm51

Ан, тъй, туй вече друго нещо...нема ли шоколад не е за мен... Laughing

# 241
  • Мнения: 21 201


Наде, Hug голямо преживяване е било... Joy
Голямо Звездичке, голяяяямо, но ето, калена съм срещу висящи цифуни и раколи. Joy
Габи, много ми хареса написаното от теб за влака и пътниците му и си е точно така.
Овчи поглед на Серенай досега не съм забелязвала, защото не знам как гледат овцете, но безизразен и изпразнен от емоции, да, докато Хакан наистина играе перфектно и с очи, и с мимики, нооооооо е много грозен горкия, а Хазал до него е, като разцъфнал розов цвят иииии.....абе, ще се опитам още малко със сериала, защото Хазалчето е бонбонче и сюжетната линия ми допада.

# 242
  • Мнения: 2 784
Рени, ти посна моите любими тортички, тенкю  Hug bouquet

А това за сбирка за годишнината го казах сериозно, ако сте навити, разбира се! Hug

Габи,
Скрит текст:
и аз ходих до пушкома на терасата и се връщам, гледам написала съм те с малка буква, сори  bouquet, моля те оправи го в твоя пост Praynig

Наде, поне навреме са те отписали Hug, а дали Хакан не е толкова грозЯн, като цитирам Надето щото "Хазал до него е, като разцъфнал розов цвят". newsm78

# 243
  • Мнения: 21 201
Джейн, права си, навреме ме отписаха, преди да започна да влизам ребром през вратите. ooooh!
Не знам дали е заради контраста помежду им, не съм се замисляла, но честно казано ми е мъка да го гледам този актьор въпреки, че играе превъзходно и има страхотен мъжки глас, визуално не ми се нрави и това си е. Наложих си да го възприема и почти успях, но като видях последните му снимки с Хазал от предстоящата серия и направо....... smile3505

# 244
  • Мнения: 0
Наде ето офцъ как гледа Joy

Скрит текст:

# 245
  • Мнения: 21 201
Наде ето офцъ как гледа Joy

Скрит текст:
Хи, хи, хи, гледа умно. Laughing

# 246
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Джейн, Hug ако Хазал не беше до Хакан, хич, ама хич нямаше да ми пука как изглежда...проблема е, че Хазал е до него... ooooh!

И сега като се замисля Thinking АФК започнах да го гледам от 6- ти епизод от сцената в парка и ако сега някой ми похвалеше АШК и бях засякла Хазал и Хакан в някаква сцена заедно...да си кажа честно нямаше да ме заинтригуват по никакъв начин... ooooh!

# 247
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Наде ето офцъ как гледа Joy

Скрит текст:

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 248
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 327
Ааа, Ренка те тези овце, гледат умно, не ги обиждай Mr. Green

# 249
  • Мнения: 0


А това за сбирка за годишнината го казах сериозно, ако сте навити, разбира се! Hug


Аз казах че съм за Laughingгражданките на големото село да се събереме на седянка Heart Eyes

# 250
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


А това за сбирка за годишнината го казах сериозно, ако сте навити, разбира се! Hug


Аз казах че съм за Laughingгражданките на големото село да се събереме на седянка Heart Eyes
smile3521 smile3521 smile3521
Абе идем от нищото, ама чух за седенкя.... Party Party Party Party Party Party

# 251
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Наде ето офцъ как гледа Joy

Скрит текст:

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 252
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

От колко часа е серията по БТВ тази вечер?!... newsm78

# 253
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

От колко часа е серията по БТВ тази вечер?!... newsm78
май 21.00ч.

# 254
  • Мнения: 0
Ааа, Ренка те тези овце, гледат умно, не ги обиждай Mr. Green
В никакъв случай Laughingи аз съм от тази порода  Laughing

Илде от 23ч Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт