Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 8

  • 49 734
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15 379
Паца Пачаръзка - не че и другите не са  Mr. Green

Гледах списъците за прием на 3-годишни в градина - Гьоко Горчев Гьоков Rolling Eyes, явно дядката е бил особено настоятелен. Иначе нямам обяснение за избора на име.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
То и Горчо, каквото би трябвало да е името на бащата е...
Явно семейна традиция от сорта: "няма само аз да съм със странно име".

# 692
  • София
  • Мнения: 3 789
Явно семейна традиция от сорта: "няма само аз да съм със странно име".

Отдавна не съм се смяла толкова на нечий пост  hahaha

Отивам да чета списъка  Peace

Аааа, пропуснали са някои разкошни имена, срещала съм ги в предишни подобни статии  Crossing Arms

Последна редакция: вт, 11 мар 2014, 16:20 от -=Деси=-

# 693
  • Мнения: 1 831
Е не... hahaha
Арсения
Валериян
Възкрасен

# 694
  • Мнения: 11 747
Арсения ми харесва.

# 695
  • Мнения: 15 379
Арсения ползват руснаците, както и мъжкия вариант - Арсений. Срещала съм го като Арсени, в наш вариант.

# 696
  • Мнения: 11 747
Аз имам фейсбук приятел руснак Арсений и всеки ден ми излизат неща от него, та за мен звучи като най- тривиалното име.

# 697
  • Мнения: 8 938
Подобни публикации като статията от линка почват да ме дразнят изключително много. Че има определено абсурдни имена в него, няма спор. Но има и съвсем нормални. И включването им в такъв списък показва липсата на елементарни познания за имената. А аз поне очаквам такава.

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 08:54 от Блу

# 698
  • Мнения: 356
Моята работа е такава,че през ръцете ми минават списъци точно с имена на деца от 5 до към 15 и си имам цял списък с такива. За съжаление не  мога да ги намеря в момента ,но съм запомнила Митьо Лимонков ( в последствие се оказа,че майката се казва Лимонка) и Стивън Чавдар (което за мен като комбинация е  Scream )

# 699
  • Мнения: 11 747
Мен вече от години ме дразнят подобни публикации! В случая и квалификации като 'тъпи' имена! Мисля, че най- големия тъпак е автора. Освен липса на елементарни познания по имената, демонстрира и ниска култура. Все едно да направиш списък с дебели и грозни хора! Сякаш сами си избираме имената и съдбата. А и в не малко случаи става дума за различен етнически произход, семейни традиции, а и по- артистични родители, в което няма нищо лошо, дори напротив.
И не е ли елементарно и тесногръдо да се забавляваш подигравайки се на нечие име?

# 700
  • Мнения: 1 831
Имам една позната,вчера цял ден се чудех как се казваше...Най-накрая се сетих -Баласка.

# 701
  • Мнения: 1 786
Имам една позната,вчера цял ден се чудех как се казваше...Най-накрая се сетих -Баласка.

Аз имах роднина на име Балас

# 702
  • София
  • Мнения: 9 365
Последните няколко дни се занимавам с преглеждане на една подписка. Не мога да ви кажа на какво се нагледах но любими са ми семейство Вълка и Вълко Вълчеви...
-Мечка Страшникова
-Пандиша Галилейска
-Хализаринда
-Глави Главчев
-Богоздан
-Хрусан
-Тоалетна Вольорска
- Камина
- Маринчо Дишлигарски
- Лучко Плачков

# 703
  • Мнения: 1 831
Как ще кръстиш детето си  Тоалетна Вольорска   Shocked ooooh!
Направо не мога да повярвам  newsm78

# 704
  • Мнения: 2 769
Как ще кръстиш детето си  Тоалетна Вольорска   Shocked ooooh!
Направо не мога да повярвам  newsm78
Все пак това е подписка, възможно е имената да не са действителни. Нищо чудно някой да се е пошегувал. Аз срещнах името Моминка.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт