За пъпната връв

  • 1 278
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нашата падна много рано- на третия или четвърти яден, още в болницата. Бяха ми я запазили. Party
Хвърлихме я в един от богаташките квартали на Нюкясъл. newsm03 Пък ще мидим дали ще стане мома- англичанка. smile3502

# 16
  • Мнения: 292
Не сме я хвърлили никъде засега ,също и на каката ни -вероятно и двете заедно ще хвърлим някъде , но ще чакаме да излезем някъде от Бг граници Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
на Филип му падна на 3-тия ден в къщи, още си седи в чекмеджето. Татито като отиде командировка в usa-то там май ще я хвърля...датогава си е при нас Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 101
Нашето пъпче падна на 8-мият ден.И понеже тати и много обича планините , го хвърли под Чудните мостове.".......да обичала и тя планината!" Whistling

# 19
  • Мнения: 2 047
  На петия ден в болницата падна, докато сестрата сменяше памперса и аз се улучих там. Взех си пъпчето, но още си седи нехвърлено.

# 20
  • Мнения: 396
На баткото му падна на 3-тия ден, още в родилното. Сестра ми по това време работеше в мин. съвет и му хвърли пъпа там, министър да стане човека!  smile3501
На бебо, чак на 10-тия ден- много плътна беше пъпната връв. Пак сестра ми беше пъпохвърлячката и този път го хвърли в банката, в която е програмист- за банкер ще го гласиме малкия! smile3508

# 21
  • Мнения: 505
И нашата падна на 8 ден, ама и аз незнам къде да  я хвърля и така си седи ама ще измислим нещо. Мойри не тъжи бе ! Кво като са я хвърлили -ще стане лекар, нали е паднала в болницата Grinning

# 22
  • Мнения: 1 382
На 15-я ден падна и още не сме я хвърлили.

# 23
  • Мнения: 498
на 10-ия ден и още си е вкъщи- чакаме да заминем за някои екзотични острови та да го метнем там....

# 24
  • Мнения: 6 472
И на двете падна някъде около 10-тия ден. Някъде из вкъщи са, но честно казано нямам никаква идея къде точно ги сложих Embarassed Така и не измислих подходящо място да ги хвърля там Confused

# 25
  • Мнения: 3 886
НА СИНА ПАДНА НА 5-6 ДЕН ХВЪРЛИХМЕ Я НА СТАДИОНА НА ЛЕВСКИ.НА ШЕРКАТАПАДНА НА 4 ДЕНИ И ГО  ХВЪРЛИХМЕ В НСА-ТО.М/У ДРУГОТО ЧУВАЛА САМ ЧЕ ТРЯБВА ДА  СЕ МЕТНЕ ДО 40 ДНИ.НЯКОИ ПЪК ГО ПАЗАТ ЗАЬЯПЕШ

# 26
  • Мнения: 7 186
В болницата падна, ама не помня кой ден беше. Сега седи в един плик и се чудя къде да я хвърлям. newsm78

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На 9-10 ден. Иначе е някъде из Щатите, къде, не знам, защото кумовете не са ме информирали Wink

# 28
  • Мнения: 8 505
На 7.ден.Стои си забутана между дисковете.

# 29
  • Мнения: 1 934
Нашата падна на 1 месец беше със щипка затова.Но не съм я хвърлила още.

Общи условия

Активация на акаунт