Инат и характер вече проявяват и нашите СЕПТЕМВРИйчета все по-палави стават!

  • 27 378
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • shumen
  • Мнения: 18 184
Рошли,Зори имам едно наум за разстройството.За сега е добре днеска.Яде,излизахме и още не е акал и дано е добре.Сега чакам да се наспи и пак да се разходим малко,че го дават вали тези дни.Дано утре не вали,че ще има интересни теми на училище за родители и искам да отидем.
Рошли Т няма,но снощи последното ако беше направо водичка.На педи звънях за имунизацията кога да отидем,но каза,че пътува към София със спешно дете и дано не се налага да е търсим,че не искам да ходим в спешното.Веднъж ми се наложи,но като знам как се отнесоха,казах че 2 път няма да стъпя там.
Стефи да се оправя скоро Хриси.

# 76
  • Мнения: 294
Миии то сме единици с такива караконджули като Нико, така че кой да ми завиди.

Аз, аз  Mr. Green че Тони освен, че се буди през нощта постоянно , продължава да си пие млякото и няма и намерение да се отказва  Mr. Green
Аз се примирих вече и реших, че ще си пие мляко докато се откаже сам ...... все пак сега му се е паднало на детето , после кога пак ще си пие така млекце  Heart Eyes

Стефис стискам плаци този път да се оправи бързо  малката и вече никакви болести  Hug Praynig

Данаека надявам се и при Дени да се разминат нещата  Praynig

При нас нищо ново, затова и не пиша, само чета, Тони си е все така , обикаля по цял ден като линейка , не се спира и за минута като е буден, но поне така се изморява и вече заспива сам като го оставя в кошарата, без да се налага да го приспивам  Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 14:53 от nub55

# 77
  • Мнения: 201
Аааааааааааааа Нубче - за това последното със заспиването ти завидях аз. smile3534
Стефис - айде стискам палци за прегледа.
Рошлш - то наистина не остана, днес точно с Нубчето те коментирахме в парка - колко бързо мина времето, сякаш вчера ни каза, че си бременна и хоп-троп ще раждаш скоро.

# 78
  • Мнения: 478
И аз завиждам за самозаспиващите деца с моето пада дива борба, то е е въртене и премятане докато си намери място и заспи Simple Smile
Стефис да в Пловдив някакъв професор Шмулев или нещо от тоя род беше. Трябва да погледна пак името че да не ми се смеят като се обадя да записвам час. За него ми казаха в частната клиника където водихме Иво по спешност той преглеждал там в определни дни от седмицата и можело с направление, а педи каза че като запиша час да ида да си взема направлението и да ходим, че и тя се чуди какво е това чудо с дребния дето все е болен и прави спазми. А иначе нея като я питах за нещо за имунната система ми каза Биозин кидс някакъв сироп и после след един курс с него каза че ще мислим какво друго за поддържане на имунитета ама предпочитам да изчакам да чуя професора какво ще каже Simple Smile

П.П. доктора се казвам Шмилев и бил доцент не професор, явно съм го повишила Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 16:10 от ro6li4ka

# 79
  • Мнения: 184
Аз набързо да си кажа, какво стана днес. Отидохме на УНГ с надеждата само в гърлото да и е проблема. "Специалистката" каза че нищо и няма и да отивам при ЛЛ на малката, защото за нея няма нищо на детето. От там отивам и човека ми казва, че гърлото и е червено и отива към ангина. Пусна изследвания, които разбира се на са ОК. След като му ги занесох, каза че е задължително и снимка да направим, защото преди изследванията отказах да я снимат. Както и да е- направиха и снимката и всичко е ок. За щастие няма пневмония. Но въпреки това е на АБ Панцеф. И едни витамини и изписа Киндер Фит. И разбира се моя "любим" Умкалор  Mr. Green
Та така. Сега се моля да се оправи по-бързичко и дано и се подсили имунитета, щото така не се живее. То не че аз до 18-годишна не съм била на АБ постоянно, но защо точно това от мен наследи???

# 80
  • Мнения: 224
Стефи, Стефи , закъсахте го вие. Да се оправя бързо малката и да изчезнат болестите  Hug

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 7 403
Хаха и на Цвети изписаха Умкалор. Иначе тя е добре,но сополите ги има. Сега,обаче са едни като желирани, а не течни.
Стефи дано бързо да се оправя малката

# 82
  • Мнения: 47
Чики - дано са улучили диагнозата и правилното мазило.
Пу-пу, да чукна на дърво - май сме улучили мазилата. Днес е значително по-добре  Party
Дано наистина при Нико да се задържат така добре нещата  Hug че и към по-добре да отиват  Simple Smile

Стефи, оздравявайте бързо  Praynig И аз се надявам с нашия АБ да се оправят нещата, че ми омръзнаха сополите и червеното гърло...

Лина и на Маги бяха като желе в един момент от хремата.

# 83
  • shumen
  • Мнения: 18 184
Стефи да се оправя скоро Хриси.Аз само като чуя болно дете и ми се изправя косата.Аз съм била така до 20 годишна и сега се моля Дени да не е като мен.
Той днеска е добре.Явно е било нещо от храната от ДК или от рд.
Чики дано е по добре Маги днеска.

# 84
  • Мнения: 437
Да се оправят бързо всички малки! Тези доктори май само се чудят какво да изпишат  Crazy

# 85
  • Мнения: 844
Привет ,привет! Нещо не смогвам да чета обстойно ...камо ли да пиша! Май ангажиментите ми идват в повече ...
Фейт , стискам палци за брат ти! Важното е ,че има шанс нещата да се оправят!

За заспиването - лягаме двете на леглото и след 5 минути дребната вече спи. А с баткото сме точно на обратното- поне 1 час зор!

Рошли ,много си хубавка Simple Smile
Ех, чак ми е носталгично , но в близките 5 години май няма да се навия отново да забременявам!! А и финансовата гледна точка е много важна!
От петък съм на лекции и съответно времето ми ще е още по-играничено. Надявам се да мога да поглеждам от време на време (все в малките часове  Crazy )

# 86
  • Мнения: 201
Сгреших че се поФалих........

# 87
  • Мнения: 294
Сгреших че се поФалих........

Хехехеххе, Зори няма вечно щастие  Mr. Green  Hug

П.П. Антоан снощи в 21 ако рядко, после заспа, в 1 часа пак ака и го мих посред нощ  Whistling от там нататък не е акал повече, но имаше малко Т, отдавам го на зъби, че и много се лигави, но в крайна сметка, въобще не спа и днес съм мнооооого зле  ooooh!

# 88
  • Мнения: 2 802
Сгреших че се поФалих........

Аз ти казах  Joy
 Hug Hug Hug

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Здравейте мами,тези дни нямам време да пиша и само ви чета.
Всички болни дечица да се оправят бързо,че и ние сме болни като ги гледаме как се мъчат.Няма по лошо от болно детенце,което не може да ти каже какво му е.
Нашия батко тези дни няма апетит,снощи го боля корема,а тази сутрин си повърна малко от закуската.Отиде на училище и сега като му звъня в междучасията казва че е добре,а и по телефона добре ми звучи,бодър глас,без да отговаря унило.Като вземем кухнята ще ида да го видя до училището след като е обядвал.
Ива-Мария е много добре,в много отношения,но аз няма да се хваля като Зори,Стаси и Нуб,че виждам какво става.
Поздрави на всички и бързо оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт