Отговори
# 420
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
50 -ориджинЪл... Mr. Green

Та Ферка се е прибрала при Чепиците отдавна...ама Ме'емет има големи мАки...дъл е джингастрена Фера или не...? Thinking Не мой спи нощеска, не челастри Сехера и тя зе да се оглежда у Емко с влажен оФчи поглед...само дири контакти с цел финанси и да му се любува на воля. Та Ме'еметя целия у напрежение не мой трай поЙче и една сутрин ста'а от креватя и кай на Фера...тръгвай с менИ тъ водим на доФтУр та вида дъл са ти джингастрени ламаринти или не. Фера кат сЪ на е и кат зе да му крещи и ръкомаха...кай абе бастун ти ли менИ шЪ водиш на доФтУр?  #2gunfire Ти луд ли си бе...аз съм се заклела в корана бе калъф...нъл одиш съ дупиш секи петък у джамията не знайш ли ко е клетва бе тъпак...? #Cussing out #Cussing out
Ме'еметя така... Shocked Shocked Shocked кай си на акъла дет го нема...тая е джингастрена щом нИще да доди с менИ...и кай на Хатиджету скива ли ма лельооо тая не чесна...край ся ко шъ прайме инак що я е страх толкУ ooooh!
Фера от там съ наема от диванчИту...абе тъпак колко пъти ти казвам чИ нема да одим нийде с теби ...ти знайш ли как Емко не мой трай поЙЧе ама зарад мени си охлажда орейти в снега? А, знайш ли...кви мАки са тва...? #2gunfire Хатиджету слуша и само кай на Ферка...дъще слушай ся...нъл кат се кле беше честна...нъл знайш чИ ако лъжеш бог щи отрежи ушите? Щи отрежИ и носа и ше си ходиш грозна цел живот и тогаз нема те харесва никой и ше си останиш сама? Naughty
ОбачИ Фера непоколебима...продължава твърди чи не й е строшен джама... Whistling
Ме'емет не мой го пущи напрежението...не отразява Сехера и тя реши да му отмъсти кат си тръсне ушака на Емко ко правят с Ферка доле...и да изкара некой лев де.... :mrgree
n:
Па Емко кат съ напрегна и на другия ден кай на Ферка...ти що не ми каза тоя Ме'еметя ко иска ти прай...? Ела поне те изджингастрим та да му е пълна мъката...Ферка кай шЪ дода, ама вечИ немам пеньоар загубих го некъде последния път клат идвах при теби...Емко кай нищо....аз нема ти забелезвам, ща онуй напрежение дет е мноооу близо до него...а са в Униту...не мой я закара у туйлетната , чи мой ела аз щи събличам... Heart Eyesи млъкна чи отново почна уседоди ХандетУ и гръмна цел Истанбул...та така с напрежението си отиде дома са самообслужва. Whistling


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 421
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз ще  гледам филма за Стилиян Петров  и после пак ши дойда  Hug Hug Hug

Пак ли го дават, аз гледах малко по време на рекламите. Трогателно  Cry
Къде го дават  newsm78
По тв 7   с два часа закъснение че го изпуснах в 20.30
Мерси  Hug Свършил е Cry

# 422
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 423
  • Мнения: 298
Направо ти идва да убиеш Аксой и компания  #2gunfire

Те да бяха пуснали Чаги и Хазал да импровизират, да видиш тогава сцени и рейтинг  Joy

Ааа той рейтинга на 46 направо излетя във висините, извън пътя беше- мина 10, ама сценаристите са за бой... Така хубаво им  се получиха сцените, плюете я Фери ама направо и повярвах, че и е за пръв път и неще да сА дава ... Mr. Green
И аз съм на мнение, че нямаше целувки, защото трябваше да следва и логичното, а очевидно си пазеха патроните за по-нататък...А и онези приказки за наснимана сцена от- до и после спестена Mr. Green

 smile3521 Много добре се справиха и двамата в тази сцена и не само в нея  smile3521

Пак щях да забравя  doh

Наде, да ви е живо и здраво бонбончето. Весело и щастливо детство да има  Grinning

Скрит текст:

# 424
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Аз ще  гледам филма за Стилиян Петров  и после пак ши дойда  Hug Hug Hug


Пак ли го дават, аз гледах малко по време на рекламите. Трогателно  Cry
Къде го дават  newsm78
По тв 7   с два часа закъснение че го изпуснах в 20.30
Мерси  Hug Свършил е Cry

Ама ние на кабелната имаме канали тв 7 с един и с два часа закъснение и сега в момента го гледам Peace

# 425
  • София
  • Мнения: 30 139
Аз ще  гледам филма за Стилиян Петров  и после пак ши дойда  Hug Hug Hug

Пак ли го дават, аз гледах малко по време на рекламите. Трогателно  Cry
Къде го дават  newsm78
По тв 7   с два часа закъснение че го изпуснах в 20.30
Мерси  Hug Свършил е Cry

Скрит текст:

Вероятно ще го качат някъде.

# 426
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
аз ни в клин, ни в ръкав, ама днес серията яко ме отнесе  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 427
  • Мнения: 21 201
Абе на Ейлюл подравниха ли и отзад косата, ooooh! че беше, като разплетена дамаджана, все едно аз съм я кълцала с ножицата?! Rolling Eyes
Манче, мерсаж. Hug
Мишенце, абе не го ли получи това лично съобщение бе жена? ooooh!

# 428
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз ще  гледам филма за Стилиян Петров  и после пак ши дойда  Hug Hug Hug

Пак ли го дават, аз гледах малко по време на рекламите. Трогателно  Cry
Къде го дават  newsm78
По тв 7   с два часа закъснение че го изпуснах в 20.30
Мерси  Hug Свършил е Cry

Скрит текст:

Вероятно ще го качат някъде.
Със сигурност ще го качат  Grinning

# 429
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Манка  Hug
Чакай и лично да си ти благодаря за цветенцата  Heart Eyes

# 430
  • Мнения: 16 079
Офффф и аз най накрая да сЪ врИдя  smile3515 таз мама нИще да мЪ пуска

Айде за всички  Hug Hug Hug

# 431
  • София
  • Мнения: 1 426
Наде,баш,баш Grinning
Аз ще ви оставям,тази вечер  беше много забавно коментарното студио Hug
Лека и мека Hug Hug Hug

# 432
  • Мнения: 21 201
Хайде, лека Ви нощ от мен.   love001

# 433
  • София
  • Мнения: 30 139
Абе на Ейлюл подравниха ли и отзад косата, ooooh! че беше, като разплетена дамаджана, все едно аз съм я кълцала с ножицата?! Rolling Eyes
Манче, мерсаж. Hug
Мишенце, абе не го ли получи това лично съобщение бе жена? ooooh!

Наде, не ми е показало ЛС, а като вляза в пощата, го виждам  ooooh! Мамата, пак се бъзика явно  Tired

# 434
  • Мнения: 0


Поздрав с Дино Мерлин, дето Ча го знае и песента дето босненските фенове са го питали дали я знае,  и той е казал ДА, страхотна песен и текст  Hug
Скрит текст:

newsm19 newsm19 newsm19

Гледам сте се напрегали Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт