Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 30 142
Сега и румънките като полудеят по Ча и румънски ще проговори  Laughing

# 706
  • Мнения: 21 201
Абе и да не са всеки ден нови комиксите във всяка нова тема не е болка за умиране, все пак това е единствената във форума, която се изписва за ден, максимум ден и половина, два.
Зизу, със смехории не бих ти била от полза, но навремето ти пуснах линк с много ФЕмирски колажи, които се обновяват, а дори и те да се повтарят, какво от това!?
Важен е духа в темата и уюта, които ние си създаваме, а не толкова как, ще изглежда първа страница според мен.

# 707
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айде и да се самоцелунем  Mr. Green Joy Joy Joy
Скрит текст:

Снощи ми светна как е самоцелуването #Crazy, кат си облиза Чаги устните  Laughing
Мале па значи къв нарцис е той  ooooh! Mr. Green Joy Joy

# 708
  • Мнения: 11 820
о ся ми светна лампиона що се облизвам толкова често  Mr. Green

# 709
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Честита годишнина Пепини!  Hug Да ви е сладък животът!  Grinning
Скрит текст:

Честита годишнина и на твоите родители Жани!  Hug
Скрит текст:

По въпроса на Мишенцето за любовта не мога да се изкажа. Не съм компетентна. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Зизко, не мога да правя комикси. Confused Но си мисля, че не сме отделили достатъчно внимание на бурканите със сладко на мама Зехра. Сигурна съм, че Дида и Елито тайно мезят от тях. Wink Може и очилаткото с майка му да включиш, че те нали са много мъдри.  Laughing Освен това съм убедена, че Чепика (а може и друг да беше  newsm78) намери в котелното скритите луксозни дрехи и чепици на Мехмед, остатък от краткотрайната му дейност на жиголо. Ей ти тема за комикси! Grinning А и един-два анализа ако направиш, как Мехмед трябваше да "обръща внимание" на госпожите в ресторанта, дето Ферка го скивА, както и после ханъмата като го завлече у тях пък той се уплаши от джингастренето на ламарините ...  Joy
Стигат толкова идеи от мен. Laughing Hug

# 710
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
о ся ми светна лампиона що се облизвам толкова често  Mr. Green

Ан така  Joy Joy И на мен що ми се напукват и през лятото устните  Joy Joy Joy Joy
Релаксче   Hug

# 711
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Проф, Hug как да не те обича човек....ей тва се искаше...само идейки...  love001  love001  love001

# 712
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Честита годишнина Пепини!  Hug Да ви е сладък животът!  Grinning
Скрит текст:

Честита годишнина и на твоите родители Жани!  Hug
Скрит текст:

По въпроса на Мишенцето за любовта не мога да се изкажа. Не съм компетентна. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Зизко, не мога да правя комикси. Confused Но си мисля, че не сме отделили достатъчно внимание на бурканите със сладко на мама Зехра. Сигурна съм, че Дида и Елито тайно мезят от тях. Wink Може и очилаткото с майка му да включиш, че те нали са много мъдри.  Laughing Освен това съм убедена, че Чепика (а може и друг да беше  newsm78) намери в котелното скритите луксозни дрехи и чепици на Мехмед, остатък от краткотрайната му дейност на жиголо. Ей ти тема за комикси! Grinning А и един-два анализа ако направиш, как Мехмед трябваше да "обръща внимание" на госпожите в ресторанта, дето Ферка го скивА, както и после ханъмата като го завлече у тях пък той се уплаши от джингастренето на ламарините ...  Joy
Стигат толкова идеи от мен. Laughing Hug


Профи Hug
Радвам се да те видя и дневна смяна  Laughing Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 7 162
Аз пък си мисля,че това
Цитат
" ....Не си струва заради любовта да провалиш всичко. Цената на непозволената любов е необосновано висока и не си струва да я плащаш..."
по би подхождало на отношенията Чаатай/Хазал    Wink

Абе и на мен ръката ми прилича на Чачковата,ама не вярвам да е той...наистина фенът веднага щеше да се разприказва.  Peace

Пепиту,честита годишнина!  cheers  Да си я отбележите подобаващо  Stuck Out Tongue
( ей този ден у дома не се празнува  Blush)

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте Hug Hug Hug

Пепи HugЧестита годишнина Heart Eyesда се обичате и подкрепяте винаги Hug


Жани HugЧестита годишнина на родителите ти Heart Eyesвинаги да са заедно и да са до теб Hug

# 715
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
За нищо Зизко. Hug
Винаги съм била убедена, че този, учения, гледа като гладно коте мляко мама Зехра. Mr. Green Като нищо щеше да й дрънне ламаринката, ама тъпите сценаристи не я развиха тази сюжетна линия. #2gunfire Май щеше да е твърде неприемлива за комшиите.  Wink Пък аз си мисля, че госпожа Румейса нямаше да има нищо против синът й да има джиджи-биджи с такава мила и добра жена като Зехрата.  hahaha Ей, че щеше да е куул да видим на Чепика физиономията, като му турят рогите! Joy

Габи,  Hug привет!  wavey Пусната съм временно и гледам да използвам. Laughing

# 716
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пък си мисля,че това
Цитат
" ....Не си струва заради любовта да провалиш всичко. Цената на непозволената любов е необосновано висока и не си струва да я плащаш..."
по би подхождало на отношенията Чаатай/Хазал    Wink

...

Като се замислиш и тяхното вероятно си е останало неизживяно, както и на героите им  Tired

# 717
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

" ....Не си струва заради любовта да провалиш всичко. Цената на непозволената любов е необосновано висока и не си струва да я плащаш..."

Та, замислих се аз, коя любов си струва и каква цена е обосновано да се плати? Трябваше ли още в началото Фемир да се откажат, когато видяха, че ще е много трудно да са заедно  newsm78

Първосигнално всеки ще каже "НЕ", но в реала така ли щеше да е  Thinking

Мишенце  Hug На замислянето ще отговоря с един мой леко стар колаж  Grinning Heart Eyes

# 718
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
За нищо Зизко. Hug
Винаги съм била убедена, че този, учения, гледа като гладно коте мляко мама Зехра. Mr. Green Като нищо щеше да й дрънне ламаринката, ама тъпите сценаристи не я развиха тази сюжетна линия. #2gunfire Май щеше да е твърде неприемлива за комшиите.  Wink Пък аз си мисля, че госпожа Румейса нямаше да има нищо против синът й да има джиджи-биджи с такава мила и добра жена като Зехрата.  hahaha Ей, че щеше да е куул да видим на Чепика физиономията, като му турят рогите! Joy

Габи,  Hug привет!  wavey Пусната съм временно и гледам да използвам. Laughing

И аз съм на това мнение Laughing Даже така вървеше линията, че сякаш ще се случи нещо между тях  Rolling Eyes Може да е имало и такъв замисъл, защото ни го вкарваха лекинко в очичките, но може после да са се притеснили за реакцията, как аджаба на тия години жена от такъв тип семейство може да залитне и айдеее - зачеркнаха я напълно линията  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 21 201
Габче, колажа ти е върха. Heart Eyes
Много харесвах Орхан и все си мислех, че Ръза, ще се гътне, и със Зехра, ще се съберат, но уви, бай Чепик остана да ни трови докрая, та чак, и в трети сезон. Crossing Arms
Всъщност къде заминаха заедно с г-жа Румейса? newsm78
NEW

Общи условия

Активация на акаунт