Бъдещи мами 2013-2014 от Велико Търново 2

  • 15 174
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Предполагам, че в следващите месеци една по-една ще започнем по-рядко да пишем. Коетое  нормално.

# 16
  • Мнения: 1
а според мен по-често ще пишем, защото времето няма да е подходящо за разходки и която не е на работа, ще е заседнала пред   typeuu   Simple Smile

# 17
  • Мнения: 0
Аз имах предвид, че ще намалее писането заради бебетата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 80
Те бебетата като дойдат,трябва да се пренасяме в друга тема вече Simple Smile
АА Сиянче не ми говори за разходки,ти направо ме разбиваш,може би си обратния полюс на мен,аз съм си домошар,не че не обичам да се мотая по улиците,ама не всеки ден.Ей например тази седмица в понеделник и вторник бях по разходки,и ми се наложи 3 дена да релаксирам след това Simple Smile
Криси скоро не е писала да не би да е родила Simple Smile,че то времето и нещо накъся Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Криси всъщност е Краси, поне според фейса Simple Smile И вярно я няма. Тя не беше ли на срещата с вас?
Аз също обичам да се разхождам, но не и сама. Иначе съм супер домошар като теб, kiksi007, и добре, че ММ и той е такъв, че добре се получават нещата Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8
Момичета, и аз се включвам в новата тема, нищо че не съм бъдеща мама. И ние с малката не сме излизали, че гадно времето. Жегата много ме мореше мен, и както бях и последни месеци, беше ужас и с огрооомния корем Grinning

# 21
  • Мнения: 1 298
Здравейте и от мен  Grinning. Кикси, благодаря за темичката  Hug  bouquet
Аз се загубих малко, не съм включвала лаптопа  Simple Smile. Ходих на рожден ден, после на село и вечерта вчера пак излизахме  Simple Smile. Преди малко звънях на алерголожката за упойките и ще ходя към 11 ч, удоволствието ще ми струва 20 лв + направление.

# 22
  • Мнения: 1
kiksi007 Simple Smile) абе да ти кажа и аз съм си домушарче:) ама след разходката  Laughing вечер пред блока са излезли ММ, комшиите с малката и т.н, а аз у дома пред тв-то, защото ми е студеничко. И аз обичам да си стоя у дома, но като съм по цял ден и няма с какво да си уплатнявам времето и почвам да се дразня. Ето неделя никъде неходих и бях откачила у дома:) то в един момент нито в леглото, нито пред тв-то, нито пред компа:( И аз необичах сама, но.... като тръгна по магазините бива... а и нз дали е от разходките, но килцата не се качват толкова мн така като има движение:) Днес малко до Мол-чето мисля да отида до колежките и после в мама на гости( е то няма да има никой, но ще чакам ММ да ме вземе, че ми е голям баира нагоре)
Аз да се оплача с това спане и болки в бутчетата, от 1 седмица ставам след 10 ч и се чувствам мн недоспала:( То на 30 мин сиг се въртя че ме болят и немога да се наспивам:(

# 23
  • Мнения: 8
Сиянче, и аз бях така с тези болки. Голямо въртене падаше през нощта, а по гръб не можех да спя, ставаше ми лошо.

# 24
  • Мнения: 1
да и аз избягвам спането по гръб, че нали някаква артерия ли какво се притискат и не е хубаво за бебчо(не му подавала кислород или нещо такова четох), а и аз го усещам, че след 5-тата мин по гръб започва да се движи постоянно, сиг наистина не му е комфортно. Незнам как ще изкарам до края с това спане:( и по 5 мин ми трябват да се завъртя от едната страна на другата... мъка, а коремът ми не е мн голям:) и затова предпочитам да обикалям някъде(било и сама) да имам движение, вместо да ме болят кокали и вс друго по-цял ден в нас:) Инъче имам две книжки - Най-щастливото бебе на Карп http://ciela.bg/books/book/naj-shtastlivoto-bebe/1232 и Бебето - ръководство за употреба http://www.vakon-bg.com/book/d-r-luis-borgeniht-i-d-r-djo-borgen … dstvo-za-upotreba , и много списания за бебето, които трябва да се прочетат, ама като завали и стане студено Simple Smile

# 25
  • Мнения: 80
Здравейте,днес времето се очертаваше мрачно но какво слънчице пекна Simple Smile Да ви се похваля,най-после разбрах,че това дето усещам е бебока  Joy Joy тази сутрин рано рано се разбудих и като се завъртях на едната страна и явно си притиснах корема и усетих бебока все едно направи салто вътре Simple Smile ммного съм щастлива Simple Smile  Joy
Сияна защо не пробваш да се увивиш в шалте,аз спя с две,с едното се завивам,а другото ползвам да си подпирам корема, и горния крак,на принципа на възглавниците за бременни и мисля,че помага,защото тази нощ ми беше топло и едното го бях натикала в ъгъла и се събудих с болка в таза,на страната на която лежа не знам може да е от матрака,защото е за смяна вече.
Демира,както бях казала по-рано хубаво е, че от време на време ни навестяваш с някой полезен съвет  Hug Hug

# 26
  • Мнения: 8
Хехе, ми то колко мога да съм полезна, но все пак да се подкрепяме Hug
 Кикси супер, много се радвам за теб. Моята мома в началото мърдаше по един път на ден, и аз като не знаех че е нормално и всяко бебче различно се движи, се шашках. Обаче после като почна едни шутове. Корема ми буквално се деформираше и си стоеше така за известно време. В 8-мия и в 9-тия месец вече нощем едва се обръщах, тежко тежко. Мъжът ми, ми се смееше на възглавницата с  която се подпирах. Момичета, някоя от вас правила ли е биохимичен скрининг?

# 27
  • Мнения: 1 298
Здравейте и от мен пак, днес се скапах  Sad. Отидох при алерголожката, голямо чакане, след час и нещо, а имаше само една жена преди мен и една вече влязла, успях да вляза и се оказа, че Ангелов ми е сбъркал направлението. Тя се чудеше какво да правим, да ме връща ли или не, накрая реши, че ще ми прави теста, пък на другия ден да й занеса правилното направление, то като не ми даде резултат, няма как да не отида  Simple Smile. И аз откарах в кабинета поне 30 мин, прави ми за 12 упойки, които ползвали в Горна, надра ми ръката с игра на 12 места и с инжекции ми капа упойка, за радост към никоя не съм алергична  Grinning. Но понеже съм проблемна, каза, че утре ще ми пише предписания все пак да внимават и т.н и заради астмата било опасно. Стана към 13 ч и се почна чудене, кога да ходя при Ангелов, че е от 15 ч, разбира се не ми вдигна, накрая отидох в една приятелка до Старата болница, което ми взе тока, направо щях да припадна докато стигна, после пък майка ми и баба ми ме взеха от там, че и те по лекари бяха и пеша до Ангелов на Габровски, добре, че го хванах точно като започваше, смени ми направлението, но само главоболия бяха и накрая с автобуса до Зоната, едвам се прибрах. Утре пак ще ходя при алерголожката.
А за ритането, аз нали съм с предна плацента, където по-не се усеща пък и нали е различно, но днес най-сетне в средата на 8м се видя как рита видимо, иначе аз си я усещам, ама не се виждаше, като чаках пред кабинета на лекарката и си гледам корема как се мърда  Laughing Laughing умрях от смях, беше много готино  Grinning
Кикси, браво и на теб, че вече усещаш и си доволна  Hug

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile
Деси, как разбра,че си с предна плацента? Аз от теб за първи път чух за такова нещо.

kiksi007, браво! Усещането е супер. Моето бебе помръдва 1-2 пъти седмично и като го направи си умирам от кеф Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 298
Ами лекарите ми казаха, в болницата като лежах и Ангелов също ми каза, че е предна.

Общи условия

Активация на акаунт