Бъдещи мами 2013-2014 от Велико Търново 2

  • 15 203
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
е ще ти пее ест, сиг е ударил някоя и др чашка преди това... ами да трябва да имаш чувство за хумор като ти вика: "стига си крещяла МА, мъжа ти като ти го набива некрещя, сега ми крещиш... млъкни че ме боли глава" ами не мерси... предпочитам д-р, който да ми говори спокойно и т.н.... да викат по спешност някой път него, но има и мн пострадали майки от него и години назад, които деца са на по 20-30 год и им е навредил много. Също така преди 5 год умори моя комшийка, която имаше лека бременност и при самото раждане я държал до последно за ест, а е била за секцио и получила кръвоизлив и в 21 век я уморил от глупост...... Аз също ненасаждам мнение само казвам моето виждане.....
а за отношението в АГ-то казаха, че щом си пациент на някой д-р, който там изражда и т.н се държат добре с тях, без значение дали е Хаджито, Русанов, Лазаров или Цочева

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 21:50 от Сияна А.

# 61
  • Мнения: 80
Аз обяснявах и преди,че прегледа на ЖК трае точно 5-10мин.И преди като ходех на прегледи,доста ми обясняваше,ама явно бременните не са и толкова интересни.Минаван на конвеир там.Не знам може би и при другите е така.Аз се чудя и не знам какво да правя.Първо се бях насочила към Хаджирадев,после към Горна,после пак Хаджирадев,после реших да не избирам,а сега си мисля,че трябва да избера някой.То мнението ми се променя за часове.
Сияна,д-р Лазаров не беше ли от Горна?Там в оня странен случай...с бременната ученичка
При Кабакчиев ходя на 4д,но за жалост не изражда.А за Сотиров ,беше казал,че на братовчедка ми,че няма да може да има деца,а след това за детето и че е киста,та сега тази киста на момче на 12,ама това беше отдавна,така че не съдя по това за него,защото всеки АГ е правил грешки през живота си,въпроса е да не е системно,че не се знае къде ще попаднеш.

# 62
  • Мнения: 1
 kiksi007 да от Горна беше Лазаров, но в оня случай беше замесен нарочно, точно преди да стане завеждащ на родилното в Търново, оказа се след това че е нямал нищо общо, но се разболял покрай случая и Русанов заел неговото място в родилното.

# 63
  • Мнения: 80
ОО аз не се и съмнявам,че просто всичко е добре нагласено.То като цяло не се разбра какво е станало,тя била 4-5ти месец,много мътна работата там беше.Лазаров къде преглежда,аз ще питам и Кабакчев,дали ще ми препоръча някого.

# 64
  • Мнения: 0
Абе за всички лекари казват, че са пияници, а всички известни мъже били обратни. Дали само в България царува това правило...

# 65
  • Мнения: 1
Да може да питаш Кабакчиев за Лазаров. Той преглежда на Ниш 5, НевроМедикс се казва центъра (намира се над новата болница) Записваш си час, отиваш, преди теб няма никой, нечакаш, приема те, да прегледа трае не повече от 10-15 мин, но всеки път ме гледа на видеозон и ако има въпроси ти отговаря(за прегледа знаеш съм казвала, не е мн разговорлив) Това е което мога да кажа, ненавивам никого, казвам наблюдения

# 66
  • Мнения: 8
Има нещо вярно за отношението в родилното, ако не си пациент на доктор оттам. Някак си  с други очи гледат на доктори, които не израждат. А докато бях там, смешното беше, че когато Хаджито ще минава на визитация, акушерката която е с него, първо минава по стаите да каже всичко да се подреди и всички да са легнали. Той изобщо не обича да са ти разхвърляни нещата из стаята. Момичето , което беше с мен така я навика за чантите, беше грубичък малко. А много лошо впечатление ми направи, че на визитацията се скара на сестрата пред всички за някакви техни неща, и на нея й стана много неудобно, пролича си. А тя специално беше много мила. Аз като казах, че съм пациент на Ангелов и реакцията от отсрещната страна беше странен. А девойките от ромски произход какво ги прави из родилно.....

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте!
Какво да кажа за лекарите... мисля че всичко е до късмет кой в какво настроение ще е. Раждах при Хаджирадев, като консултациите предния път ми водеше Ангелов. Беше груб, но не нещо фрапиращо. Със сигурност е неприятно обаче отношението му в повечето време, ама то лошото е, че не само той е с такова, а всички или повечето.

За съобщаването на таткото, аз пратих при него бъдещата кака с теста, получи се много добре Simple Smile

Легло имам от старите, купих му само един матрак предния път и си го ползвах, сега ще ползвам пак. Това легло е отгледало 5-6 деца, само го лакирахме и е като ново.

Вчера бях на консултация, към групичката ще има още една мадама (поне засега). Бъдещата кака е най-доволна, тя много иска момиче. Иначе всичко е наред с бебето.

# 68
  • Мнения: 1
 scrye браво, много хубави новини за мадамата:) кога успя тази сутрин да отидеш, аз тъкмо се излюпвам, но нали малкия има навик да буди татко си с ритници сутрин около 6-6:30(тази нощ също беше много активен) и после до 8 немога да заспа, та се успиваме:) Но понеже отивам да си взема болничния след малко и нямаше как още да се спинка, тази нощ евентуално. Но днес по понамързява и на разходка ще съм с колата:)))

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Вчера бях след работа, ама вечер не пускам компютъра, че трудно стигам до него Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1
да вярно че ти беше казала, а и вечер малко или много с малката да се видиш, с мъжа си, не ти е само до компа Simple Smile) Хайде хубав ден за сега, по-късно следобед пак ще пиша Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 298
scrye, айде честита мома  Hug  bouquet
Аз също се понаспах и сега се глася, че след 2 часа ще излизам, ще ходя на кафе и после на поредния лекар, сега пък за астмата и пак за упойките да го питам, че така ми казаха другите лекари  Simple Smile. Там съм с час, ама такова чакане пада и обикновено има едни противни баби, може да ме прередят, ама ред няма да отстъпят, така че подготвям психически  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 80
Сияна,аз и при Маринова съм с час,но винаги си чакам реда,много е тъпоооо уж съм с час пък пак чакам.Сетих се и за друго до сега никога не е слушала тоновете на бебето,не казвала относителния размер и грамажи,абе направо си мисля,дали на 22 да не си взема документите,а може и някоя седмица след това като реша при кого ще раждам,само не знам как ще ми ги даде нещо да не се заяде.
Scrye много хубаво за момата,ама то като не е сигурно,от една страна е хубаво когато децата са от един пол,въпреки че ние с моята сестра вечно се карахме Simple Smile
Демира завиждам ти,че вече си минала от там,пък аз с моите дилеми не знам Simple Smile
kadrova4kata с толкова обикаляне по доктори,дано ти остава време да се насладиш на бременността ,че момента наближава Simple Smile
Дейзи ти може би няма да имаш проблем с Хаджирадев,щом си му пациентка от преди...

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Благодаря ви, момичета.

kiksi007 ами колко да е сигурно техника, знае ли човек, на ФМ-то на края на месеца ще видим какво ще кажат. Аз лично винаги съм искала сестра, е имам брат... и двата варианта си имат предимства и недосататъци Simple Smile

kadrova4kata успех днес, пак те чака натоварен ден, дано всичко излезе дорбе след толкова прегледи и да нямаш проблеми, нали е за добро.

# 74
  • Мнения: 1
 kiksi007 отиваш при личната, вземаш направление с код 11 мисля че беше, за смяна на АГ, отиваш при Маринова, молиш я най-учтиво да ти даде картона(както се казва може да искаш до Плевен или до София да идеш на преглед-тя е длъжна да ти го даде) и си караш работата, какво да се заяде... нищо неможе да ти направи:)
Сега като си вземах болничния и в картона ми пише данните от миналия преглед(от началото на този месец) и се оказа че и аз съм с предна плацента и затова не го усещам толкова много това бебе-футболист:) Не ми става корема като мексиканска вълна(като на др приятелки)

Общи условия

Активация на акаунт