За да изглежда фигурата ми добра Дюкан ще избера - 272

  • 35 558
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Здравей те благодаря ви за съветите . Менюто ми за днес е  половин кофичка кисело мляко с 3 лъжици трици
ОБЯД-пилежко бутче и 1-2 яйца
ВЕЧЕРЯ-пилежки шницел и пак яйца
А за утре мисля риба на скара

Според мен гладуваш и една от причините да не губиш тегло, е това. Консумираш много яйца, ако ядеш и жълтъците. Трябва да се яде разнообразно и готвено, за да нямаме проблеми с кантара, мотивацията и здравето. Имам безброй рецепти и варианти за приготвяне на режимна храна.

# 226
  • Мнения: 148
mamaMiq  Grinning Grinning Grinning Grinning От магазина как иначе

# 227
  • Мнения: 148
smileys Ако са сварени само белтъци,ако са пържени цяло яйце

# 228
  • Испания
  • Мнения: 37 503
smileys Ако са сварени само белтъци,ако са пържени цяло яйце

Ползвай бутона "Редактирай", за да не пускаш пост след пост. Пържено яйце ли?  newsm78

mamaMiq  Grinning Grinning Grinning Grinning От магазина как иначе

От магазина не мисля, че режимен.

# 229
  • Мнения: 148
Значи ето каде ми е проблема . Благодаря ви. Защото пише че яйцата може сякакви да се ядат

# 230
  • Мнения: 182
Проблема е че неям много работи и няма как да си направя меню. Дай те съвет Sad може би за това несвалям

От магазина шницел...няма нищо общо с режима. Пържено яйце? Нали знаеш, че мазнини не се използват. Може да е забулено яйце , варено или без мазинина в тефлонов тиган. Остава и шницела да е пържен  newsm78


Има много теми с рецепти. Храната трябва да си я приготвяш предварително. Всички работим, няма начин. От магазина само сурово месо Simple Smile Аз рядко посягам към печено пилешко готово вакумирано./когато не съм подготвена/

# 231
  • София
  • Мнения: 239
Проблема е че неям много работи и няма как да си направя меню. Дай те съвет Sad може би за това несвалям
какво не ядеш? Шницела в магазина е пържен,има панировка и съответно ако е кайма тя е пилешка или свинска с неясен произход и много соя и сол.... чак като пиша ми се повдига,на фона на една прясно смляна ,телешка кайма с хубави ароматни подправки на тефлонов тиган.....

Смайлче,отговорих си защо задържам Simple Smile))) ще поработя над повечко хапване...  Hug

# 232
  • Мнения: 148
По принцип в тефлонов тиган. а шницела на скара

# 233
  • Мнения: 182
По принцип в тефлонов тиган. а шницела на скара

В тефлонов тиган без мазнина яйце става. Шницел готов - отговорили са ти. Същото може да го напривиш с пилешко месо- малко подправки и в тефлонов тиган или на скара. Бързо става.

# 234
  • Мнения: 0
Мразя диетите,но регулирам теглото си със спорт  newsm39 (всичко свързано със движение,танци,ходене,упражнения и кратки кардио упражнения и т.н),естествено храня се до 5 или 6 часа вечер максимум,но ако случайно огладнея малко по късно което се случва хапвам банан или някакъв хранителен плод.За отслабване е хубаво да се пие и вода,но аз не спазвам това тъй като не съм свикнала,.Цитрусовите плодове също спомагат за бързото разграждане на мазнините.И все пак майката му е многото движение   box newsm79 newsm75 newsm28

# 235
  • София
  • Мнения: 239
Мразя диетите,но регулирам теглото си със спорт  newsm39 (всичко свързано със движение,танци,ходене,упражнения и кратки кардио упражнения и т.н),естествено храня се до 5 или 6 часа вечер максимум,но ако случайно огладнея малко по късно което се случва хапвам банан или някакъв хранителен плод.За отслабване е хубаво да се пие и вода,но аз не спазвам това тъй като не съм свикнала,.Цитрусовите плодове също спомагат за бързото разграждане на мазнините.И все пак майката му е многото движение   box newsm79 newsm75 newsm28

Може би обърка мястото на коментара си....

# 236
  • София
  • Мнения: 606
Чакайте да питам... сготвих си телешко мляно на кайма с подправки черен пипер и сол и яйце на фурна изпечено като пица... но като си хапнах ми се повдига, има странен вкус или никакъв... как да го подобря... вече обядвах пилешко, така че трябва да остане за вечеря... ако му сипа отгоре смлени домати дали ще стане вкусно...  Thinking Thinking

Дайте идеи моля как да го оправя   bouquet Благодаря!

анеди - грешка при писането Simple Smile))))

# 237
  • Мнения: 182
Чакайте да питам... сготвих си телешко мляно на кайма с подправки черен пипер и соли яйце на фурна изпечено като пица... но като си хапнах ми се повдига, има странен вкус или никакъв... как да го подобря... вече обядвах пилешко, така че трябва да остане за вечеря... ако му сипа отгоре смлени домати дали ще стане вкусно...  Thinking Thinking

Дайте идеи моля как да го оправя   bouquet Благодаря!


Или домати, или мляко. Не ти знам вкусовите предпочитания- може кисела краставичка, чесън, оцет. Може би кисело мляко с чесън?

# 238
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Чакайте да питам... сготвих си телешко мляно на кайма с подправки черен пипер и соли яйце на фурна изпечено като пица... но като си хапнах ми се повдига, има странен вкус или никакъв... как да го подобря... вече обядвах пилешко, така че трябва да остане за вечеря... ако му сипа отгоре смлени домати дали ще стане вкусно...  Thinking Thinking

Дайте идеи моля как да го оправя   bouquet Благодаря!

Ако си на ПЗ-ден, може да го разкъсаш на парченца, да му добавиш тиквички/чушки/патладжан на парченца, да му долееш домашно приготвен бульон или просто вода, да го върнеш във фурната и, като поизври течността и се сварят зеленчуците, да му направиш заливка с разбито яйце и кисело мляко и да го запечеш отново.

Ако си на протеини, пак го разкъсваш, правиш му заливка с разбито яйце и кисело мляко и запичаш.

# 239
  • Мнения: 148
smileys като казваш че малко ям (гладувам) според тебе по колко трябва да ям или през колко и по колко




Само такъв ли калкулатор на дукан има

Общи условия

Активация на акаунт