Дискова херния - 9

  • 191 604
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 20
Електромиография
Заключение
Скоростта на провеждане по двигателните влакна на изследваните нерви на краката, дисталните латенции и амплитудите на мускулните отговори са в нормални граници. липсват F вълните за L4 L5 двустранно и леко са удължени латенциите за s1 двустранно. Амплитудите на H рефлексите от M.SOLEUS се получават двустранно с нормални параметри. EMG данни за преднокоренчева увреда на L4 L5 .

Пак го побликувам това че липсват F вълните значи ли че винаги ще ме боли и ще умрирам от болка?
При вашите изследвания така ли се получава?

# 736
  • Мнения: 1
ivaylo 1980, най искренно те съветвам да не бързаш толкова за операция след като не ти предлагат .

# 737
# 738
  • Мнения: 1
Zdraveite,

Nova sum tuk.Imam diskova hernia na L3-L4 i L5 -S1.Nevrohirurg ot ''Ivan Rilski"   v Sofia mi kaza, che sum za operacia.
Cheta tuk bolkite na vsichki vi.....

Niakoi znae li za operativno lechenie v Germania, osven za "Alfa klinik' v Munhen?

Blagodaria Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 120
Zdraveite,

Nova sum tuk.Imam diskova hernia na L3-L4 i L5 -S1.Nevrohirurg ot ''Ivan Rilski"   v Sofia mi kaza, che sum za operacia.
Cheta tuk bolkite na vsichki vi.....

Niakoi znae li za operativno lechenie v Germania, osven za "Alfa klinik' v Munhen?

Blagodaria Simple Smile

bubka123, има нова тема :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=778753.0;topicrefid=20

Аз съм оперирана в София и не съм запозната с леченията в Германия. Според мен има достатъчно добри специалисти и в България и не смятам за необходимост за такъв тип операция да се търси лечение в чужбина. Вече повече от година след операцията се чувствам много добре.

Общи условия

Активация на акаунт