Обща тема-говорилник за детски градини в Пловдив 2

  • 24 920
  • 262
  •   1
Отговори
# 195
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
17 точки  Cry

Възможно ли е да имаме по-малко точки, тъй като не попълних данните на бащата? Той не е български гражданин и няма опция за попълване на номер на лична карта, която не е български документ...Не са ли помислили и за такива случаи?

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 15:00 от Lucky_luck

# 196
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
17 точки  Cry

Възможно ли е да имаме по-малко точки, тъй като не попълних данните на бащата? Той не е български гражданин и няма опция за попълване на номер на лична карта, която не е български документ...Не са ли помислили и за такива случаи?
Възможно е да затова, че не дължи данъци ви дават 1 точка, затова, че работи още една. Поне миналата година беше така на класирането за яслите.Мисля че точкуването за ясли и градини е на еднакъв принцип Thinking
 Защо не се обадиш да питаш как да попълниш и неговите данни Peace

# 197
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Да, най-добре е така да направя   bouquet

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Аз съм с 19 точки.

А бихте ли ми казали колко е месечната такса за посещаване на градина? Детето ми досега не е ходило на ясла и не съм запозната.

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Аз съм с 19 точки.

А бихте ли ми казали колко е месечната такса за посещаване на градина? Детето ми досега не е ходило на ясла и не съм запозната.
Таксата е 50 лв. Ако има дни в които детето не посещава детската градина таксата се изчислява така- 20 лв. твърда такса (т.е. ходи не ходи си плащате 20 лв.), а останалите 30 лв. се разпределят за дните, в които е ходило. Надявам се да съм обяснила добре.

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Много ясно го обясни, благодаря!

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
Докато тръгне детето на градина може пак да има промени с таксите.
От как моето ходи (вече е 2-ра група) поне 3 пъти се променяха.

# 202
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
А детските градини с фиксирано работно време за целия град ли са или зависи от самата градина?

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 789
А детските градини с фиксирано работно време за целия град ли са или зависи от самата градина?
За целия град е едно и също -от 6 до 19 ч, а приема започва от 7 ч (разбира се, ако се налага и по-рано може да се заведе детето).

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 64
имали майки от ЦДГ Снежанка, моля за мнение за градината  Rolling Eyes

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
имали майки от ЦДГ Снежанка, моля за мнение за градината  Rolling Eyes
Аз. Ами градина като градина. Нямам конкретни оплаквания, освен, че в групата на сина ми поради майчинство на титулярката за тази година се смениха 3 учителки, т.е. половината от тандема (както са по две на група, едната беше постоянна, другите се сменяха). Но в другата група от същия набор нямаше такова нещо и там родителите са доволни. Иначе има басейн, безплатен треньор по плуване. Доволна съм като цяло, никакви други недоволства нямам.


Да добавя - преди час записах и другия си син там, така че .... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Запознати ли сте тази твърда такса от 20 лв дали важи и за юли и август?  Rolling Eyes
Знам, че преди, лятото, ако не ходи детето, не се плаща нищо, но сега чух, от майки, че таксата оставала за юли и август. Така ли е наистина?

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Запознати ли сте тази твърда такса от 20 лв дали важи и за юли и август?  Rolling Eyes
Знам, че преди, лятото, ако не ходи детето, не се плаща нищо, но сега чух, от майки, че таксата оставала за юли и август. Така ли е наистина?
Миналата година не се е плащало, тази ще се плаща по 20лв за всички летни месеци, днес говорих с директорката.

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Запознати ли сте тази твърда такса от 20 лв дали важи и за юли и август?  Rolling Eyes

На нас ни казаха,че се заплаща и летните месеци-юли и август.Дори да се заяви отсъствие се плаща.Не е като преди

# 209
  • Мнения: 1 523
Здравейте!
Искам да подам молба за отписване на детето от ясла,поради често боледуване и не свикване  с персонала,може ли някой да ми помогне за образец. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт