Колко време след тренировка не се пие вода?

  • 5 357
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Искам да изкарам курсове за инструктор по аеробика, степ, тае-бо, такива занимания.
Някой знае ли къде се провеждат такива и какъв документ трябва да ми издадат, за да ме вземат на работа после.
Занимавам се любителски от години и потвърждавам, че въпросът с водата е така - на малки глътки в почивките.
Брат ми изкара курс за фитнес инструкори в НСА.Дадоха му диплома за завършен курс,която удостоверява,че е дипломиран фитнес инстуктор и може да работи като такъв.Не знам дали в НСА има кусове за аеробика,тае-бо и др.,но нищо не ти печи да се обадиш и да питаш.

# 16
  • Мнения: 5 103
Час след тренировката.

# 17
  • Мнения: 2 241
Това е старата теория, че вода не трябва да се пие ВЪОБЩЕ по време и след тренировки, сауна и прочее. Говоря обаче преди 20 години, тогава инструктурите по аеробика (то тогава имаше основно това, все още) не препоръчваха като цяло изпиването на много вода за деня, защото.... вече не помня защо, май че се дебелеело. Rolling Eyes Във всеки случай голяма мъка беше.

Сега теориите са други, разбира се, препоръчва се (както вече са ти писали) пиене по малко по време и след тренировките.

Общи условия

Активация на акаунт