Януарското бебче 2014, есента посрещна вече- тема 12

  • 28 885
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 569
Надявам се зимата пак да се обявят такива фотосесии, непременно ще се запиша.

Има ли някъде инфо ДАЛИ отново планират подобно нещо? Simple Smile Много ме е яд, че миналия път съм изпуснала, тъй като цената е смешна, а резултатът предполагам страхотен!

Котката Марта, колко назад във времето е бил този мед. проблем? Аз последно имам инфо от нея от преди около седмица. Тя беше ок, но детенцето й беше болно и го гледаше вкъщи.

Desitka,ТАЗИ количка ли искаш ти? Ако да, в момента е намалена в Пакостник.

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 12:10 от ♥Пандичка♥

# 691
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Записвам се е аз, с термин януари-първа бременност (ясно е че съм в чуденка за всичко)
Започнах с покупките на дрешките, чудя се за количка- имате ли мнение за Хаук като марка -стабилност или за триколките?
Помпа ще взема някоя механична, по-евтина, че не се знае дали ще влезе в употреба
Ще ми дадете ли съвет и за нея?

# 692
  • Мнения: 1 266
Котката Марта, колко назад във времето е бил този мед. проблем? Аз последно имам инфо от нея от преди около седмица. Тя беше ок, но детенцето й беше болно и го гледаше вкъщи.

А, ок  Peace
Аз понеже имам много далечен спомен за последно включване, но може и да съм пропуснала или просто да не ѝ се пише. Важното е всички да са здрави.

# 693
  • Мнения: 97
Панди, благодаря, но това е моята количка
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=14413&cat=66

Нелина, добре дошла и на теб!

# 694
  • София
  • Мнения: 5 308
Надявам се зимата пак да се обявят такива фотосесии, непременно ще се запиша.

Има ли някъде инфо ДАЛИ отново планират подобно нещо? Simple Smile Много ме е яд, че миналия път съм изпуснала, тъй като цената е смешна, а резултатът предполагам страхотен!


Активно се обмисля, да. Проблемът донякъде е, че зимата трудно се снима навън и има нужда от повече сътрудничещи фотографи с ателиета. Ако се прави ново издание на дарителските фотосесии, непременно ще споделя  Peace

# 695
  • Мнения: 198
Привет!
На вън наистина е чудесно време. Но ние сме в къщи с малката - и тази седмица няма да я пускам на градина - буха като магарица  Confused Поне ще ми прави компания, че цял ден сама започвам да кукам.
Такива въпроси ми задава за бебето. Вчера си готви тя на нейната кухня, докато аз плета и по 1 време идва да ме храни. 1 лъжица в устата, 1 лъжица на корема ми за бебето  Heart Eyes И от сега е обещала че ще ми помага- ще подава памперса и дрехите, но категорично отказа да сменя памперс  #Silly

Панди, браво за разходката. Търново наистина е 1 красив град. ММ е учил там и като се запознахме много ми го хвалеше и ми обещаваше да ме заведе там. Е заведе ме чак на 10 ни година заедно  hahaha а е на 200км само. Малката беше още в количката и не ме питай - вечерта ми трепера ръчичките да бутам.  Crazy
Тонини, честит то 7-ми месец. Наистина напредва времето. Аз като се замисля след 5-6 дена влизам в 8-я и  Crazy

Добре дошли на новите бъдещи мамчета. Леко бременеене и здрави бебенца  Hug

Хубава и слънчева седмичка на всички  Hug

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 3 588
Вчера преглеждахме бебешките дрехи на Тити. И му хрумна на детето да мери дали ще станат на бебето като ми ги слагаше на корема  Heart Eyes  Laughing

# 697
  • Мнения: 1 056
 Mr. Green мъничета сладки. ММ е художник и съм му заръчала послучай Хелоуин да ми изрисува корема, като огроомнаа тиква и без това на такава приличам  Crazy - дано да има време, ще покажа какво се е получило  Mr. Green. Иначе в неделя се видях с 2 приятелки, едната е 20 дни преди мен, другата е 1 седмица след мен, нооо техните коремчета изглеждата наполовина на моя ама на тях им е за първи път, а и са с по 1 бебе, за вече се търкалям и съм +15 кг - ужас до края може и 30тина да чукна, а не се тъпча излишно обачее явно ще си се търкалям тази зима, пък после ще ги боря.

# 698
  • Мнения: 295
maggie_m Страхота идея даваш! Мога ли да я крадна?  Embarassed

А за кг, спокойно и аз съм вече +13кг , а не хапвам много ... коремчето не знам дали е голямо, някакси отгоре като го гледам изглежда огромно, а познати ми казват, че за близнашко коремче е мини  Hug Абе важното е да са ок бебетата , другото са само приказки ...

# 699
  • Мнения: 1 569
Пресно инфо от б-ца Надежда.
Скрит текст:
Обстановка - като в 5 звезден хотел. Аз лично такава б-ца в БГ досега не бях виждала. Всичко е точно както трябва да бъде в 21в. в държава в ЕС! Много повече ми хареса дори от по-скъпия Щерев.  Peace Иначе конкретно - 3 просторни самостоятелни зали за раждане (пак като хотелска стая) оборудвани с всевъзможни помощни материали за родлките -слинг, фитбол, някаква стойка, в една от стаите поне видях и шведска стена. Помислили са дори за муз. уредба. Simple Smile Таткото може да е там през цялото време (или колкото той прецени) до отвеждането на майката в родилно отделение. Уви за раждащите секцио няма опция бащата да присъства на раждането. Прекарва времето в коридора зад едно параванче. Разбира се, показва му се и бебето и жена му. Операционната - супер модерна, единствено, че (може би разбираемо) миризмата е малко кофти. Интензивното е огромно, с общо 9 легла (днес имаше 2-3 родилки там), хипер модерно. Стаите в родилното са широки, всичко лукс, има дори подвижни персонални компютри с интернет на всяко легло. Интернет и ТВ не се доплащат. WC - супер. Има както самостоятелни, така и двойни стаи, според наличността и предпочитанията на родилката. Свижданията в столовата БЕЗ бебето са всеки ден 10-12ч, 14-16ч, 18-20ч, а с таткото вътре в самата стая заедно с бебчето всеки ден 17-18ч. Престоят за нормално-раждали е 3 денонощия, за секцио - 5. Официално избор на екип няма, но може да се уговориш с конкретен лекар, ако той се съгласи, като цената НЕ се променя. А каква е цената сигурно ще питате. Simple Smile Ами до 15 ноември със сигурност е 1400лв, независимо секцио или нормално или броя на бебетата. В това се вкл. всичко - упойки, престой, храна. Единствено изследванията, които правят на родилките, които не носят свои изследвания при постъпване забравих да питам дали се доплащат.  newsm78 Лошата новина е, че след 15-ти ноември обмислят повишаване на таксата с 200лв до 1600лв. Единствено НЕосигурените И желаещите да родят секцио по своя воля (без медицински показания) ще плащат 2100лв. Ами това е, дано съм била полезна. Ако има въпроси, давайте. Аз лично направих своя избор - там ще е.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 20:05 от ♥Пандичка♥

# 700
  • софия
  • Мнения: 290
Привет,
Как сте?Аз чета от обяд, че нямам никаква работа, но ме заплеснаха, изтече ми сесията и съвсем забравих .
Някой  писа, че   Sick от киселините. Аз съм така от 4-ти месец. Обаче рано му хванах цаката -забърквам 1/3 лъжичка сода, 2 глътки пресен лимонов сок и малко водичка и ми минава за 5 мин. Иначе боли пари , превивам се ..лошо ми е Sick и т.н.
desita bonita много е симпатична количката. Прилича ми на тази , която съм си харесала.
Всъщност аз си харесах една на изложението (нов модел ще е , още я няма на пазара), както и страхотна миникошарка http://www.tediko.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0%D1%8 … D0%BB%D1%86%D0%B0– Ей такава , не знам дали някой я  е видял. На мен много ми допадна , ако случайно някой търси малък вариант за началото.
Tonniny и аз мисля да ходя на лекцията в Лабиринт, аз се бях записала, сега видях ,че и вие сте се организирали. Там ми е близо до офиса та ще мога да се измъкна.

За дрешките  и аз мисля,че не купувам засега малките размери. Бях пиасла и преди , племенника например се роди  4,5 кг.. та по-към края ще преценя дали ще трябват, като знам колко ще е голям Бебко.
Да ви питам,че се сетих, вие вече спряхте ли се на имена ? Ние още не можем да измислим  Crazy. Викаме си му Бебко и вече ми е тъпо Rolling Eyes.

♥Пандичка♥  ихааа , как добре звучи за тази болница.

# 701
  • Мнения: X
Пандичка, може ли да иде всеки като тръгне раждането или тряба да си ходила преди това по прегледи? т.е. да са се запознали предварително с историята ти? И може ли нещо сайт, ако имат, че аз нещо се обърках коя е точно тази болница? Мерси  bouquet Всичко звучи идеално, наистина.

# 702
  • Мнения: 1 681
Панди, а колко време се остава в реанимация след секцио? То, мен искат да ме пробват за нормално, ама аз да си питам, де.

# 703
  • Мнения: 97
Инфото за Надежда звучи доста добре, само че аз държа на моя си лекар и незнам дали ще се престраша да отида при напълно нови лекари.

Аз направих една квартална обиколка на магазинните - минах през Чиполино на Каблешков, после през Комсед и Хиполенд и завърших в Джъмбо. Е вече нашия малък пакостник е обзаведен с едно одеялце, боди, чорапки, жилетка и ританки и едно гащеризонче. Някои са от най-малките, други ги взех една идея по големки. Обаче сега ще откача от болки в кръста, май се преуморих.

Вики и аз киселините моря със сода и лимон и засега е ОК.

Маги, после искаме снимкка на тиквения тумбак. Звучи много весело! Simple Smile

# 704
  • Мнения: 198
Вики, внимавай с тая сода. За по-приятен вкус добави и малко захар  Peace Помага веднага (аз само с такова си оправям киселините), но казват че содата е вредна за червата  Peace

И ние още караме на "Бебето". Нямаме си име  Confused ММ като заговорим току предлага по някое име, ей тъй необмислено и поради тази причина веднага се отхвърля. Нещо много ми е сложно този път с името  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт