Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 30 ~

  • 44 437
  • 730
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 177
Ето няколко снимки на Берк с едно момиче, което е роднина на някого от екипа на новия сериал на Берк и почти всеки ден е там и се е снимала с поти всички актьори. Голяма късметлийка е. Така искам да съм на нейно място. Ето някой нейни снимки с Берк и колегите му от сериала ...  smile3525 Two Hearts  love001  Kissing Heart Two Hearts


















Роси благодаря ти за снимките на Берк с това момиче. Голяма късметлийка е, наистина...

# 646
  • Мнения: 2 177
Гамзе като Джанан. Толкова е хубава с черна коса....Има и още много снимки от този сериал на Гамзе, но ще кача от тях утре. Някой гледал ли е този сериал?

# 647
  • Мнения: 35
Гамзе като Джанан. Толкова е хубава с черна коса....Има и още много снимки от този сериал на Гамзе, но ще кача от тях утре. Някой гледал ли е този сериал?
еее стига дее,тя и без това има такова студено излъчване,с тая коса ми е точно Мотриша  Sad

# 648
  • Мнения: 0
Гамзе като Джанан. Толкова е хубава с черна коса....Има и още много снимки от този сериал на Гамзе, но ще кача от тях утре. Някой гледал ли е този сериал?
еее стига дее,тя и без това има такова студено излъчване,с тая коса ми е точно Мотриша  Sad

Записвам си, нова обида към нея, много оригинални ги измисляте. -_- Ами много ясно, че ще има студено излъчване, те я карат да позира за сериала или пък на фото сесия или да играе, нормално е да не се е усмихнала, както и да е, щом и на вещица вече прилича...

Последна редакция: чт, 24 окт 2013, 22:58 от Джреминатор

# 649
  • Мнения: 0
Ето няколко снимки на Берк с едно момиче, което е роднина на някого от екипа на новия сериал на Берк и почти всеки ден е там и се е снимала с поти всички актьори. Голяма късметлийка е. Така искам да съм на нейно място. Ето някой нейни снимки с Берк и колегите му от сериала ...  smile3525 Two Hearts  love001  Kissing Heart Two Hearts


















Роси благодаря ти за снимките на Берк с това момиче. Голяма късметлийка е, наистина...

Еха, колко пъти се е снимала с тях, освен да се радваме за нея ..  newsm51

# 650
  • Мнения: 2 177
Гамзе като Джанан. Толкова е хубава с черна коса....Има и още много снимки от този сериал на Гамзе, но ще кача от тях утре. Някой гледал ли е този сериал?
еее стига дее,тя и без това има такова студено излъчване,с тая коса ми е точно Мотриша  Sad
Да, но е много красива

# 651
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 652
# 653
  • Мнения: 3 007
Здравейте! Благодаря Ви за всичко публикувано!  Peace Hug
Изглежда , че скоро ще сме с нова тема .. Мислили ли сте за анкета?  newsm78 Hug

# 654
# 655
  • Мнения: 0
Здравейте! Благодаря Ви за всичко публикувано!  Peace Hug
Изглежда , че скоро ще сме с нова тема .. Мислили ли сте за анкета?  newsm78 Hug


Нямам идеи.  Mr. Green

# 656
  • Мнения: 0

Именно на това се измсхя, дали го е водила зад кадър на Опасни улици?  Joy Joy Joy Joy

# 657
  • Мнения: 0
В туитър качиха още снимки.  Heart Eyes





# 658
  • Мнения: 0
А,не,стига ми,че го води на сета на Фатих. Mr. Green

# 659
  • Мнения: 0
А,не,стига ми,че го води на сета на Фатих. Mr. Green

Ееее, сега! Как ще се разделят, това е не възможно, трябва всяка да са заедно, това е ценно време от най-романтичната връзка някога!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт