Климент или Борис

  • 6 393
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
защото било рядко срещано, интересно.. какво ли не предлагах и Явор и Ясен и Александър и Момчил. Нищо не е толкова прекрасно, колкото Климент Simple Smile

# 16
  • Мнения: 63
Е добре де, среден вариант между Борис и Климент - Крум, има к, има р, има м, само у-то не знам какво ще го правите. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 8 652
Момчил е страхотно, бих си кръстила детето така  Heart Eyes
Кажи му, че не може така да ти се налага.И при условие, че не го харесваш, а той не харесва твоите любими имрна, трябва да изберете компромисен вариант, който може да не се харесеа изключително от един от двамата, но ще ви допада.

# 18
  • Мнения: 8 894
защото било рядко срещано, интересно.. какво ли не предлагах и Явор и Ясен и Александър и Момчил. Нищо не е толкова прекрасно, колкото Климент Simple Smile
Горазд и Ангеларий са още по-рядко срещани. Grinning Но не ги предлагам. Peace

Сега сериозно вече - хрумна ми името Антим, независимо къде е ударението. Харесва ми като звучене. Значението му, предполагам е свързано с "против" и едва ли е желано. И не знам дали името не е църковно /каквото и да значи това/ само.

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 12:44 от Блу

# 19
  • Мнения: 2 757
Гласувах за Борис. Като чуя името Климент и си представям старец или свещеник.  Crazy
Предлагам Калоян или Кирил.  Thinking

# 20
  • Sf
  • Мнения: 978
аз каквото и да предложа не му харесва, само Климент иска Simple Smile)))))

Може би мъжът ти намеква да е Георги? Нали първоначално това е бил вариантът, на който сте се съгласили и двамата?

# 21
  • UK
  • Мнения: 4 308
Гласувам за друго. След като и двамата сте твърдо против предложението на другия, изберете си  трето. Ние така избрахме синът ми да е Борис, предпочитам масово и "безлично" както се казва, пред някое, което откровено не ми харесва.

Момчил не харесвам, в същата категория предпочитам и предлагам Дойчин, ако не е обсъдено вече.
Моят отхвърлен вариант беше Стоил, много любимо име. Харесвам и Горян. И двете не са често срещани, но май и не се харесват много.
Горян може да мине за кръстено на дядовците, ако при вас важи и само първата буква.
 

# 22
  • София
  • Мнения: 8 652
Аз и Момчил харесвам, и Дойчин, и Стоил и Горян.Може би последното по-скоро като Горан.
Имам един бивш Дойчин, страхотно име.

# 23
  • Мнения: 16
Ако някой има познат Климент, моля да сподели как му казват на кратко, че нищо не ми идва на ума..

# 24
  • София
  • Мнения: 44 122
Пими

# 25
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Климент не ми харесва.Бих предпочела Георги.
Борис е много често срещано.
Предлагам Камен, Красен, Боян.

 А защо таткото настоява да кръстите бебето Климент? Дядото ли се казва така?





# 26
  • Мнения: 4 569
Защо Климент иска таткото? Някой се казва така или го е прочел/видял във филм?

# 27
  • Мнения: 16
Не се казва така дядото, просто го е видял някъде написано на плакат и вчера се върна озарен от идеята така да си кръстим детето Simple Smile
А на мен не че не ми харесва, аз харесвам по-рядко срещани имена, но правя асоциация с църкви и свещеници и ми е малко странно...

# 28
  • Мнения: 63
То и Георги е много често срещано. Изберете име, което ви харесва, независимо от това колко често се среща. И все пак мислете и детето как ще живее с името, което му избирате. На таткото или майката може много да харесва и Онуфрий например, но бедното дете няма да е много щастливо, когато поотрасне.

# 29
  • Мнения: 378


А на мен не че не ми харесва, аз харесвам по-рядко срещани имена, но правя асоциация с църкви и свещеници и ми е малко странно...

И аз така. Peace
Гласувах с друго.
Матей, Аспарух, Вихрен

Общи условия

Активация на акаунт