Вятър вее вечИ вън, кукундрела готви сЪ за мързел и за зимен сън - 43

  • 39 274
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Куку.

Ели вече е на масата.


Бобке, що така те гъбаркат. hahaha hahaha hahaha


Зузо, от тоя ъгъл приличаш на пастичка.


Марче, пак ли си навън?


След малко Цеца ви отива на митинг.

# 16
  • Мнения: 1 809
Някуй да съ и  пузнал??


Първа картинка "Кога да се изакам:преди или след като ми сменят памперса?" Втора картинка: "Или по време на сменянето..."

И мойту прУтмУне е такоз: кът лук- ривъ га гу утворя

И дивизъ на целиот кукундрел у темътъ:

Яж дукът ти съ дуспи, спи дукът ни угладнейш Laughing

# 17
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХЕликсандроУУУУ,
МноУ ти благУдаря каксън, ма мноУ Hug  bouquet Hug  bouquet...Тичам какчИ на ПилатИс пак, чИ УтноУ имамИ...УбИщавам шЪ пазя ръчоната.....Баш кЪт на филмчИтУ скорУ няма да можи да праЙ дъртата Делта. Ма колкУт можИ, щот дЪн ми замръзни сЮФсем шолдъра.

ХадИ пУ Ино афтърнУУн кААве на цялата бригада Росна китка

                        пия и мойтУ набържИ и бегам на ПилатИс и дансУвИ да сЪ довърша сЮФсем Wink НищУ, чИ малкУ саката шЪ зглеждам на трИНроФкитИ с тЪС ръка ама карай да въРи newsm47  ВажнУтУ Й да има присъствие Smile

# 18
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И дивизъ на целиот кукундрел у темътъ:

Яж дукът ти съ дуспи, спи дукът ни угладнейш Laughing
Дивизът е на кукундрелити, рикламнуту лице е Бобата. hahaha hahaha hahaha

# 19
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Цеце, какъв митинг  Thinking
Делте, пилатес викаш и танци, браус какчи ама пази ручката  Naughty

# 20
  • Мнения: 1 809
И дивизъ на целиот кукундрел у темътъ:

Яж дукът ти съ дуспи, спи дукът ни угладнейш Laughing
Дивизът е на кукундрелити, рикламнуту лице е Бобата. hahaha hahaha hahaha
Да не ни усъди за аФторски права? #Silly

Я ми убадети / ама Сириозну! Crossing Arms/от де почна сичкуту- да тормозити Бобата за еденето, Елиту за пийнуту, Трънка да я свързвати с де що има бухал и кукумяУка пу свитъ newsm78

# 21
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Някуй да съ и  пузнал??

И дивизъ на целиот кукундрел у темътъ:
Яж дукът ти съ дуспи, спи дукът ни угладнейш Laughing
аз пях  Crazy Embarassed
а девиза е суперски  Party Crazy

# 22
  • Мнения: 11 855
И дивизъ на целиот кукундрел у темътъ:

Яж дукът ти съ дуспи, спи дукът ни угладнейш Laughing
Дивизът е на кукундрелити, рикламнуту лице е Бобата. hahaha hahaha hahaha

ми разбира се кой друг



Я ми убадети / ама Сириозну! Crossing Arms/от де почна сичкуту- да тормозити Бобата за еденето, Елиту за пийнуту, Трънка да я свързвати с де що има бухал и кукумяУка пу свитъ newsm78

серИозно  Thinking- мноо е сложно за обяснение  Joy
Скрит текст:
.....истината е, че всичко е много назад във времето, вИтеранките  Зуза, аз, Фейти, Нери, Ели и Трънчи(ку изпуснах някой "стар" да ме извини Crazy)  сме тук от преди 2г и когато точно почна тази раУта не помня мноо newsm78 , специално Трънка преди да стане такава имаше друго име и аватар та за това....

# 23
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Мари, митинг - уотс дъ статус... ни ти требе да знайш. Статуса е плачевин. Crossing Arms Ей ся ощи 5 минути и утивам.
Ни знам от де е тръгналу с едененту, пииниту, бухалити и китките, аз така гу заварих, ама е ноу забавну. Naughty

# 24
  • Мнения: 11 855
Цеце вечер как е малкия  Rolling Eyes, нервен ли е или като се прибере се успокоява?

Ели все ще ти казвам браво на малката госпожица за градината, абе момичетата са си оправни  Hug

# 25
  • Мнения: 1 809
Бобич, ут де избичи тоз емотикон
 Joy Joy

# 26
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цеце вечер как е малкия  Rolling Eyes, нервен ли е или като се прибере се успокоява?

Ели все ще ти казвам браво на малката госпожица за градината, абе момичетата са си оправни  Hug
Вчера не беше толкова нервен, ама заспа в към 20:00 часа, толкова му се спеше. Днес ще видим, то вече нерви неми останаха така, че си свиркам. Иначе след яслата е добре, ама нещо не иска много да спи на обяд, та вечер ме посреща нервен. Абе да свиква, аз мъж ли отглеждам или ко?!?
Ели, браво и от мен на малката мома, то наистина момичетата са по-адаптивни.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 056



Я ми убадети / ама Сириозну! Crossing Arms/от де почна сичкуту- да тормозити Бобата за еденето, Елиту за пийнуту, Трънка да я свързвати с де що има бухал и кукумяУка пу свитъ newsm78

серИозно  Thinking- мноо е сложно за обяснение  Joy
Скрит текст:
.....истината е, че всичко е много назад във времето, вИтеранките  Зуза, аз, Фейти, Нери, Ели и Трънчи(ку изпуснах някой "стар" да ме извини Crazy)  сме тук от преди 2г и когато точно почна тази раУта не помня мноо newsm78 , специално Трънка преди да стане такава имаше друго име и аватар та за това....




Скрит текст:
И аз не помня много-много..ама шсъ включа  Mr. Green  Бобата все муаше в обедните почиФки Фафли и май оттам я почнахме. Де факто Бобата е гадже 50 кила с мокри дрехи и е антипод на всичкото фотос дет сме я представили  Laughing.. Както и аз де   Blush Алкохол само на Нова година и по празници пийвам, предимно женски бози..мартинита, пини колади и т.н.  В общи линии принципът е следния: Пуска се слух, подкрепен със снимков материал за дадена личност....и ако тя е съгласна с този слух, влиза в роля и се почва.. hahaha



Ели все ще ти казвам браво на малката госпожица за градината, абе момичетата са си оправни  Hug

 Hug
Скрит текст:
Леко-леко започва да й харесва, пее ми песничките, казва на какво са играли.. и е ентусиазирана Crazy

# 28
  • Мнения: 7 118
И аз всеки ден се къпя, нищо че съм известна в темата със страха си от вода и намокряне Joy Joy Joy Сещам се, че Фейти я свързвахме с всичко розово, нали бяха казали, че ше има момиченце първо Mr. Green За Боболина и фафлите е права Ели, от там тръгна Joy Нерата я бяхме погнали на автомати, пистолети, ножове и всякакви оръжия, щото щеше да убива съседите Joy Ех, славни времена бяха, що простотия се изсипа тук, че и продължава да се изсипва Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 7 056
Мда, Зузе и за твоите тоалетни мога да дам отговор или ти ще го дадеш  Laughing

Цеце,
Скрит текст:
а ако го заведе друг човек-баща му примерно, дали ще стане по-добре  Thinking  На майките винаги се падат най-тежките задачи  Tired  Щом след градина е спокоен, значи скоро и той ще поддаде и ще почне да ти пее нови песнички  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт