Обувки PRIMIGI?

  • 35 003
  • 175
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Във Варна не знам къде продават.
Във Варна colibri е писала къде на 1-ва стр:

" Във Варна ги видях в едно малко магазинче на 8-ми Приморски полк, като се върви от Червения  към Чаталджа по левия тротоар, подминава се блока, в който е Мтела и накрая ме су завива в ляво и на тясната страна на блока е това магазинче /мисля че до него е м-н Жълто/ "

Аз също от там купих обувки на Примиджи есента за 30лв и съм много доволна както не веднъж съм казвала във форума. Зимните й са на Делфи прим боти пак за 30лв и пак съм доволна.

И аз ги видях тези модели.Мога да ви кажа само че са взели най-неграбващите окото модели и естествено по- евтинки.
Видях лично с очитв си едно моделче,което в Добрич беше преоценено на 6 лв. и купих от него, в магазина цената беше 12лв. и продавачката ме убеждаваше колко на сметка са обувките и каква страхотна покупка ще направя! #2gunfire

# 91
  • Мнения: 5 713
Ами не знам...когато аз бях в това магазин4е, нямаше обувки по 12лв. Имаше 5-6 модела, а този, който аз взех, си го харесвам.  Wink
За жалост ве4е съм в Бургас и малко солено ще ми излезе отиване до Добри4 и връщане само за едни обувки. Ще се задоволявам с това, което има по магазините.

# 92
  • Мнения: 2 085
Във Варна има такива обувки, но много малък избор в магазинчето за детски обувки на пазар Чаталджа, също и на бул. Владислав след ОБразцов дом - не знам точно името - влиза се навътре, има няколко щанда (ама и аз как го обясних)

# 93
  • Мнения: 2 255
Да ви кажа ...:
В събота бях в магазина на Стил 99 в Люлин - почти нищо нямаше (за момченца 21-23 - само 1 модел) - чака ли стока от Добрич ама никой незнае кога ?!?!?

И тъй като ми писна да обикалям вече, а на малкия крачетата му се потят вече в ботушките като е по-хубаво времето  Rolling Eyes реших проблема като му взех обувки на Минимен :
ЕТО ГИ

# 94
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да са ви честити,ние ще почакаме още малко.

# 95
  • Мнения: 1 014
Az sam ot Plovdiv i dnes obikalyahme s edna mama za da videm kakvo predlagat ot modelite na PRIMIGI tova sa nai-groznite i prosti obuvki ,koyto sam vigdala zenite sa ot 30 do 50lv.Az sam rabotela kato OTK v obuvna firma,koyato raboti za iznos za Italia i moga da vi overya,che v Balgaria ostava braka(toest defeknite).Predi dve sedmizi kupih obuvki na moeto momiche,koeto e na 10m na firma BEBETOM a sashto imashe i na KIT KAT .Na BEBETOM sa 46lv a drugite sa 38lv i dvete sa ortopedichni.
Не съм толкова сигурна, че са брак. Имах възможност да поразгледам моделите в "Касида" - нищо не ме наведе на мисълта, че имат проблеми. Да уточня, че преди време съм поработила в обувен магазин и знам някои тънкости. Разбира се, моделите в ЦУМ са на по-високо ниво, но по-скоро като качество на материалите и сложност на моделите. Там харесах едни обущета, за които щях да дам 75 лв. (на 50% бяха намалени) без да ми мигне окото, но нямаше номер. Сигурна съм, че щяха да бъдат по-удобни и от пантофи - невероятна фина кожа, супер удобна кройка и прецизна изработка. Тези модели може и да не са изработени в Добричкия завод, но може и да са, защото в завода имат и добра техника и традиции в детското производство. Просто тези модели, ако изобщо ги предлагат на търговците, биха били непродаваеми в обикновените магавини. ЦУМ разчита, че ще се закачи я някой чужденец,  я някой заблуден.
Купих обувки PRIMIGI от "Касида" - разбира се ортопедични, доволна съм и като качество и като цена. Това моделче освен дължина имаше и ширка, нещо което вече е трудно да се намери.
А относно обувките на BENETTON в пловдивските магазини (напр. Хиполенд), за мен те са фалшификати, още външният им вид го показва, да не говорим при по-сериозно оглеждане. А и оригинален BENETTON на 46 лв?! Naughty

# 96
  • Мнения: 2 125
Да ви кажа ...:
В събота бях в магазина на Стил 99 в Люлин - почти нищо нямаше (за момченца 21-23 - само 1 модел) - чака ли стока от Добрич ама никой незнае кога ?!?!?

И тъй като ми писна да обикалям вече, а на малкия крачетата му се потят вече в ботушките като е по-хубаво времето  Rolling Eyes реших проблема като му взех обувки на Минимен :
ЕТО ГИ

Миналата пролет взехме същите, но по-светли....
Ако не е тайна, колко струват? Може и на лични. Аз мисля, че платих малко скъпичко за тези обувки!

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ако не се лъжа бяха 44-45лв.

# 98
  • Мнения: 2 255
34 лева, но в Люлин, в центъра бяха 44  Sad

# 99
  • Мнения: 2 125
34 лева, но в Люлин, в центъра бяха 44  Sad

Магазина в Люлин, не е ли до басейна... newsm78...в търговския център?

# 100
  • Мнения: 2 255
Не на следващата спирка след пазара - в блока точно зад спирката в посока кооперативния - има детски магазин, не се сещам как се казва, до него има пицария, банка - бе няма как да го подминеш  Wink

# 101
  • Мнения: 2 125
Мерси ВЯРА, ще се постарая да го намеря (малко съм скарана с Люлин)bouquet

# 102
  • Мнения: 2 255
ето карта, може да те ориентира по-добре от мен  Wink
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=b07809e65c816d7df8a310ba9e197e … d=130&num=417

# 103
  • Мнения: 1 102
Вече и ние сме с тази марка обувки.Много ми харесаха,при тези цени.Като знам колко пари съм дала за обувките на малкия.Много са удобни,не иска да ги сваля.Мисля че вече ще се абонирам за тази фирма.

# 104
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Някой в някоя друга тема май беше споменал,че тези обувки ги имало в някакъв магазин на Плиска.Имате ли инфо за тоаи магазин?

Общи условия

Активация на акаунт