Парфюмни размисли и страсти - 175

  • 58 519
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17 546
Амиии чак топъл и мек... но пък и въпрос на усещане. Дано за теб е такъв. Peace


Бижу, ти запозна ли се с Нюд? Какво ти е мнението? Hug
Кой Нюд? Blush  Aaa Bill Blass - не.

# 691
  • Мнения: 18
Здравейте   bouquet съжалявам,че така нахлувам в темата,но знам,че при вас ще получа отговор. Търся мъжки парфюм на Next.Знам,че магазина в България е затворен така,че ми остава само интернет. Да ми кажете от къде мога да поръчам с доставка до Бг.Търсих в сайта им,но не виждам този парфюм,а той може и да е спрян,защото е купуван 2009г. Име не знам,но съм виждала бутилката. Изчистена правоъгълна,само долу вдясно има надпис Next и под него базовите нотки на парфюма. Благодаря Ви предварително   bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 849
От миналата седмица се каня и чак сега се наканвам Wink

помня, че навремето беше масова истерия по коледната серия на Ив Роше с шоколад и портокал - е, явно са ни чули  Laughing Тази година коледната серия е в комбинации какао+ портокал, какао+шамфъстък и какао+малини. Портокаловата серия е  Heart Eyes Няма да казвам колко балсамчета за устни си купих  Joy Joy Както и за всичко останало от серията - изобщо ще си трая като комунист на разпит  Wink

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 17:25 от Elitsa_z

# 693
  • Мнения: 514
ако трябва да избирате някоя от следните вериги парфюмерии коя според вас продава най-качествени и оригинални парфюми? И коя е най-рискована?

Douglas, Beauty Zone, Sephora, Lero, Pretty Shop

 newsm78

# 694
  • Мнения: 31 400
ако трябва да избирате някоя от следните вериги парфюмерии коя според вас продава най-качествени и оригинални парфюми? И коя е най-рискована?

Douglas, Beauty Zone, Sephora, Lero, Pretty Shop

 newsm78
Всички са чудесни. Рискова няма въобще. Това са най-големите парфюмерии на България.

# 695
  • Мнения: 812
Пробвахте ли новия Алиен,хареса ли ви?

# 696
  • София
  • Мнения: 224
Пробвахте ли новия Алиен,хареса ли ви?

Ако познаваш версията му от 2009 - нямат особена разлика, освен в трайността, която е в полза на първия и в сладостта, в полза на сегашната лимитка.
Аз съм фен на драйдауна на лимитираните Ейлиъни, плюс драйдауна на Есенс Абсолю, който ми е любим и заради това пренебрегвам факта, че парфюмът е масов и абсолютно разпознаваем до омръзване. Нося го с кеф и с чувството, че само на мен седи така. Embarassed

# 697
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Във връзка с Бронзовата богиня - в момента продава ли се аромат от серията в магазини у нас, утре мисля да мина през Сердика център - в Дъглас или Бутика на ЕЛ - ще мога ли да пробвам  Rolling Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 169
Да не би да са пуснали отново в производство Fragile - Jean Paul Gaultier?
Някой знае ли? Днес изпаднах в екстаз като видях в Бюти Зоун тоалетната вода, а казаха, че са имали и едп-то, но са го продали. Ехххх, че красиви бутилки! А аз иначе си обожавам тоалетната вода и грабнах една бутилка.
Сега дебна и ибей за още една. Crazy
Ей тъй да се запася  Laughing

# 699
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 171
Да не би да са пуснали отново в производство Fragile - Jean Paul Gaultier?
Ехххх, че красиви бутилки!

Тези бутилки наистина са интересни, не бях обръщала внимание на този парфюм и не го познавам но сега ми е много любопитен..

Днес нося Джими Чу ЕДП, много топъл и уютен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 7 424
    Аз тези дни разхождам Бялото пачули на Том Форд . http://www.fragrantica.com/perfume/Tom-Ford/White-Patchouli-3797.html
    Взех да се "поливам" по-обилно и то живна !
    Много интересен и завладяващ аромат . Пачулито си го представям като синьо-метално-бял , тънък като игличка , лъч . Тук в този парфюм същото ми шепне  - разгорещеност ! Възбуда облечена в  бяло ! Две тайнствено светнали очи на дама с възвишено и сдържано излъчване . Вътрешна страст при външна обраност .
   Великолепен !  Heart Eyes
   Но не ми се вярва да е масово приеман .

   Още едно впечатление , без проба в/у кожа обаче , Hypnose Senses Lancome http://www.fragrantica.com/perfume/Lancome/Hypnose-Senses-6205.html . Много приятно парфюмче . До голяма степен (макар и не изцяло) ми напомни на Dita Von Teese FleurTeese   . Съставките няма нищо общо . Не знам откъде идва тази прилика .  Laughing Трябва да отбележа че Hypnose Senses все пак е по-топъл , с дъх на повече сладост . Последното в сравнение с Дита , иначе не говорим за истински сладникав парфюм .....

   
Пробвахте ли новия Алиен,хареса ли ви?
     Да , доста е приятен . Ликьорчето е по-приятно обаче . Simple Smile

# 701
  • Мнения: 7 424
  ДАми , някой да има впечатления от този аромат : http://www.fragrantica.com/perfume/Dita-Von-Teese/Dita-Von-Teese-13494.html ?

# 702
  • Мнения: 36 175
  ДАми , някой да има впечатления от този аромат : http://www.fragrantica.com/perfume/Dita-Von-Teese/Dita-Von-Teese-13494.html ?


я, каква пирамида и какви парфюмни прилики Shocked
къде може да се подуши тази Дита?  Whistling

# 703
  • Мнения: 94
Да препоръчате  чужд или наш сайт с доказано качество може и тестери на добра цена?

# 704
  • Мнения: 36 175
Да препоръчате  чужд или наш сайт с доказано качество може и тестери на добра цена?

моля в темата за сайтовете  Peace

Общи условия

Активация на акаунт