Отговори
# 495
  • Мнения: 250
Момичета, аз от 2-3 дена чета по-рехаво, не съм част от ФБ групата и нямам касателство със ситуацията(поне не знам да имам). Но май аз бях каръка, докато други пускаха темите нямаше чак такива дразги и реакции от тях. Върнете метлата на баба Яга по-добре, това без лоши чувства към когото и да е.

Окончателно сме аут от приза за прохождане - тази седмица и Владо се престраши да се пусне по течението(около 3 седмици след брат си), другата неделя баща му ще меси втората питка. Поне вече имам пресни идеи какво забравих да сложа на прощъпулника на брат му, сега ще си поправя списъка и реализацията.

# 496
  • Мнения: 15 498
Розеола беше май, да. Муки, Самимами, благодаря.
Уф, не знам какво е, педиатърката каза, че е хранителна реакция, ама не е ял нищо ново, освен 1 парче кисела краставица, която си изпроси. Набеди едно биволско кисело мляко, което обаче не го яде за пръв път  Rolling Eyes и обикновени бисквити яде за пръв път повече, досега само беше опитвал.
Знам ли вече и аз...

# 497
  • Мнения: 20
Сами,поемането в унисон с надупването  Laughing

# 498
  • Мнения: 1 961
Iztrih tova koeto napisah. Machno mi e che stava taka

# 499
  • Мнения: 20
Лино,аз исках да ти кажа че ще ми е драго ако все пак дойдеш до Пловдив да се видим  Hug

# 500
  • Мнения: 664
Блонди, много благодаря, радвам се, че оставям такова впечатление. Да си кажа честно преди не бях така, все се скатавах, внимавах какво ще кажа, да не се обиди някой, да не се скараме ... Малко се промених след раждането, даже се скарах с няколко човека по разни групички, които дори ме нарекоха луда ...  hahaha Joy
Попи, ами точно до ваниловите пръчици бяха. Може и да са били свършили ...  newsm78
Ули, добре, че сте се разминали само с уплаха, аз направо настръхнах като си ви представих!  Hug Дано не е нещо сериозно този обрив!  Praynig
Файв, честити краченца на Владко!  Hug
И аз мисля, че Диди прекалено много се върза /разбираемо, с оглед на болните дечица/ на нещо, което нямаше за цел това. Peace То и аз рядко се оплаквам, мисля положително и доста от вас са казвали, че ми се възхищават на спокойствието, ама въобще не си въобразявам, че съм модел за подражание и че абсолютно всички ми се кефят. И с Блонди сме се сдърпвали ... Ми няма лошо, даже е нормално, нали сме хора с различни потребности, вкусове, разбирания ... И на мен някои са ми по-симпатични от други, сигурна съм, че с всички е така! Peace Ама никога не бих се вързала и обидила на нещо, казано тук ... така, че давайте!  hahaha

# 501
  • Добрич
  • Мнения: 22
Ехо! Simple Smile Кокошарника пак се разбунтува!  hahaha

Момиченца, чета ви, ама не се изказвам и то не защото нямам какво да кажа, ами просто защото не виждам смисъл да го правя. Честно казано почнах да се забавлявам на "сеира" и даже ми харесва да нямам позиция и да не се набърквам в тая безсмислица.  Laughing Нито съвети ще давам, нито акъли, който ме усеща на каква вълна съм, ще разбере какво искам да кажа.  Peace

Сами, какво правите, домъчня ми  Hug Как е Койчева, виждате ли се? Не е писала отдавна. Добре, че поне Борко показа онзи ден. Simple Smile

Блонди, питах те у фейса, ама не ме отрази, но за сметка на това ми хареса поста.  Mr. Green hahaha Камелия страх ли я е от Румбата? Как и реагира на самохода?  Laughing Камен от скоро не го е страх, а Матей направо само дето не се кача отгоре и да се вози.  Joy Като го изкарам от стаята, докато чисти, плаче за нея.  Laughing

Аз чакам с нетърпение неделята, да тръгнем малко на път, че направо душата ми се схвана само  с болести да се занимавам. Ето с такива мисли ми е заета главата тия дни и не мога да се оплача - сложила съм розовите очила!  Crazy

# 502
  • Мнения: 664
Ааааа, Марли, отрази те Блондиту, аз прочетох - "Марли, не, не се страхува. Тя по принцип ми прави впечатление, че хич не се страхува от нищо - тъмно, прахосмукачки, бормашини... Гледа сериозно, анализира и си трайка "!  Peace Дано се разведрите малко, че наистина много ви се събра!  Hug

# 503
  • Добрич
  • Мнения: 22
Оф голям съм недоскиФ. Сори Блонди, отивам да се срамувам.  Blush Laughing

# 504
  • Мнения: 2 052
Ули, мина ли обрива?
Розеолата не беше ли с температура преди да се появат пъпчиците  newsm78

Ина пък от много неща я страх. Всичко бръмчащо - прахосмукачка, сешоар, миксер, бормашини, абе всичко което бръмчи. Идва и се сгушва и не мърда и готова да ревне. Като ме види да вадя прахосмукачката и започва да бяга и да реве  ooooh! Нищо не мога да свърша когато съм сама и няма кой да я гушне, нито да изчистя, нито да направя някой сладкиш...  Crazy
Изчезвам да уча колкото мога, в петък ми е практическия изпит  Weary

# 505
  • Мнения: X
Дафи, успех на изпита  Hug
Марли, де ще ходите  Hug
Муки, аз ти казах, че след тоя уикенд няма да можеш да си задържиш краката разтворени  Mr. Green
 ох, имаше един виц, ама не мога да го намеря в нетааа, нещо от сорта беше
Скрит текст:
Тръгнал някакъв по автомагистралата да търси най-голямата  проститутка. Гледа една с 1 пръст луфт и я пита "ти ли си най-голямата проститутка", "не, малко по-надолу е". ГЛеда по едно време една с педя луфт между краката. "Сигурно ти си най-голямата проститутка" - "Нее, не съм аз, ей там, малко по-надолу е. Вървял, вървял и по едно време гледа една стиснала краката, няма луфт, няма нищо. "Търся най-голямата проститутка." "Аз съм" - казала жената. "Е, ми що си държиш така краката?". " Щото, ако ги разтворя ще ми изпадат вътрешностите"  Joy Joy
Весело изкарване  Flutter
Лино, не съм прочела, но ако има идване в Пловдив моля да се запознаеш и с прокажената Бюти, ще ми е драго много  Hug
Туй то, хубав уикендддд  Hug[/color][/b][/i]

# 506
  • До морето
  • Мнения: 8 222
Марли, аз онзи ден идвах до ДОБРИЧ ама нали сте болнички и не звъннах да се видим. Айде като се се върнете от шопско минете и през Варна Wink и ние в неделя изчезваме за няколко дни в едно еко хотелче  Party
Самито от партията на Камелия - събуди се в 5, заспа  в 7 и още спи, а аз не смея да мръдна и цъкам на на телефона  Crazy
Ули, Диди, как са децата

# 507
  • Мнения: 2 052
Имаме трети зъъб  Mr. Green Ама да не мислите, че отгоре, нееее, отдолу. Може първо да ги нареди отдолу, после да почне отгоре  hahaha

# 508
  • Мнения: 664
Дафи, браво на сладурката! Сега ще може да яде още повече!  Hug
Чудото днес не се трае - събуди се в 5.30, цока, после спа до обяд, цял ден мрънка и надвечер вече го изби на рев, ама такъв сериозен рев никога до сега не беше ревал ...  ooooh!

# 509
  • Мнения: 0
Васе щом е само за ден Whistling моето цял месец е криво отказва да яде друго освен кисело мляко и ме кара да му чеша зъбите с един биберон.
Чипса го видях на сайта им Laughingявно е свършил.

Общи условия

Активация на акаунт