Средностатистическа форумка

  • 26 185
  • 450
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 442
Снощи дори не си е и помисляла какво е това Трифон Зарезан - този глупав пиянски празник. Съпругът й я е завел в Кемпински-Зографски на престижна и лъскава вечеря. Целият ресторант е бил затворил врати в тяхна чест. Симфоничен оркестър свири в единия ъгъл приглушено романтични мелодии. Пият от най-скъпото шампанско, ядат трюфели, мъжът й и подарява скъп швейцарски шоколад във формата на сърце. Когато тя отива в тоалетната, той умело скрива пръстен с диаманти в чашата й. Огромна е изненадата й в чест на тяхната голяма любов.

еее! ти съвсем се размечта... Innocent smile3509

# 406
  • Мнения: 967
Ми аз отговарям само на половината критерии, що за форумка съм а Thinking
Мога да допълня:
- винаги е добре информирана и има собствено мнение  Laughing

# 407
  • Мнения: 2 759
   Ох.. голяма беше борбата снощи с резервациите в Зографски! Аз накрая се отказах и летяхме чартърно до друг Кемпински... Като компенсация цяла нощ слушахме само и изключително Щраус.. Относно пръстенчето с диамант - традиция ни е всяка година на тази дата да си сменяме брачните халки с последен модел подобни, за да сме в крак с модата в областта..

# 408
  • Мнения: 5 539
Интересна тема... не че съм я изчела цялата.
Но тук може да се разбере на много от пишещите в коя област са им комплексите и от какво са неудовлетворени в личния си живот. Наистина много поучително. Цяла дипломна работа по психология може да напише човек

# 409
  • Мнения: 3 932
.... мъжът й и подарява скъп швейцарски шоколад във формата на сърце. Когато тя отива в тоалетната, той умело скрива пръстен с диаманти в чашата й. Огромна е изненадата й в чест на тяхната голяма любов.

Е, и аз да се вместя в статистиката, само по параграфа със 6околада във формата на сърце, но и това е не6то...

# 410
  • Мнения: 229
Средностатистическата форумка е наднационална, тя не страда от расови предразсъдъци, с удоволствие би подарила дамската си чанта със все портмонето на някое гладно "ромче" /смятайте цигане/. Неин основен враг е Волен Сидеров а най - висшия й приоритет е да ни приемат в европейския съюз.

# 411
  • Мнения: 1 735
Интересна тема... не че съм я изчела цялата.
Но тук може да се разбере на много от пишещите в коя област са им комплексите и от какво са неудовлетворени в личния си живот. Наистина много поучително. Цяла дипломна работа по психология може да напише човек
Ха,да!  Mr. Green
И аз си мислех за същото,но не за всички важи.  Naughty

# 412
  • Мнения: 515
JoyИ не на последно място средностатистическата форумка гради кариера от стола пред компютъра в следните области:

...
- политика - вече има предизборна платформа и тъй като е наясно с провокациите в нея - пуска я тук, за да свикнем предварително
 Joy


Ей колко е хубаво да се самоцитира човек Grinning

Аз като ви разправях Mr. Green, вие се смяхте Rolling Eyes smile3532 smile3534 smile3502
Хайде Peace

# 413
  • Мнения: 3 376
Хайде да пусна и една закачка по повод по-тихата част от форума: нашето "Искам бебе"  Simple Smile
Форумката от "Искам бебе":

Никога не мисли за бебеправенето, напротив, това й е последната грижа в момента! Тя се интересува от това, че птичките пеят а слънчицето грее, и въобще й е едно такова весело на душата.
Едновременно с това обаче стриктно следи овулацията чрез всички възможни методи - базална температура, тестове за овулация, УЗИ, цервикална слуз, сексуално желание, апетит, главоболие, пробождания в таза, кръста и коляното. Смята надълго и нашироко не само деня, но и часа и минутата на овуто!!! Разбира се, прави секс само и единствено защото двамата с мъжа си са лудо влюбени един в друг, но съвсем случайно това се случва почти само докато има шанс да е в ову.

Във втората част от цикъла тя е съвсем сигурна, че нищо не е станало, но все пак подозира, че дори и загадъчният сърбеж над лявото ухо е възможен признак на бременност. Ако лелката все пак дойде, форумката махва с ръка и се усмихва, защото е сигурна, че другият месец ще стане!

Искамбебката знае абсолютно всичко за тайнството на зачеването. Пред нейните познания за хормоните, цикъла, овулацията, зачатието, имплантацията, ПКЯ и др. бледнее дори най-титулованият професор.

Същевременно, форумката е шокирана когато разбере, че не всички на този свят искат (още едно) дете! Тя е ужасена и шокирана от жени, които не са съгласни да раждат на 15 или не смятат, че са готови за 5то дете. За нея детето е най-голямото богатство на света и ако зависеше от нея щеше да прекара остатъка от живота си раждайки и грижейки се за деца.
---
С най-искрен поздрав към всички мои "колежки" от Искам бебе!  bouquet И към теб, сладуранке, нали и ти си в отбора? А сега ме извинете, отивам да си правя тест за овулация Stop

# 414
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Средностатистическата форумка може от раз да разконспирира скрития смисъл на стихчето, което придружава всеки постинг на Гризката, което гласи:

Бе сгладне, и честлинните комбурси
тарляха се и сврецваха във плите.
Съвсем окласни бяха тук щрупите,
и отма равапцотваха прасурси.

И в преводът и ще е спазена както синтактичната особеност на съставляващите го словоформи, а така също тяхнта мелодика и рими.
 hahaha Joy hahaha rotfImbo

# 415
# 416
  • Мнения: 1 629
Джуманджи, няма да се обиждаме сега на чел/не чел Луис Карол/не е жена/.
Едва ли има човек да не знае, че 'сгладне' е времето по пладне, когато огладняваш Wink
Пък и аз по си падам по частта с 'додните и фижни хущи' Grinning

# 417
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ако влезе в спор в някоя тема - обича да си доизяснява нещата на лични... Сори ако е писано, но се сблъсках с една такава идеална.. newsm62

# 418
  • Мнения: 3 405
Хайде пак Mr. Green утре в две редици строени и начело със sladuranka на чичо доктор Twisted Evil

# 419
  • Мнения: 515
 Joy Благодаря Joy. Подобно и на теб Joy

Общи условия

Активация на акаунт